sadsad x
asdasd

Kadın Atlet




Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Kadın Atlet Koleksiyonları 

Atlet ve tişörtler gün içerisinde uzun süreler üzerimizde olduğu için rahatlığı en önemli ürün gruplarından bir tanesidir. Rahatlığın yanısıra görünüm ve şıklık da pek tabii önemini sürdürmektedir. Blackspade, kadınların rahatlığın yanında şıklık arayışına atlet ve tişört kategorisinde de çare oluyor. Farklı özellik ve farklı teknolojiler kullanırak tasarlanan 10 dan fazla koleksiyonun içinde ödün verilmeyen tek konu kumaşlar oluyor. Kadın atletleri tamamlayabileceğiniz, kadın külot, kadın korse, sütyen ve kadın tişört modellerimiz de ayrıca beğenilerinize sunulmaktadır. 

Blackspade ürünlerinde farkı yaratan en önemli nokta kumaş kalitesidir. Kadın atlet koleksiyonunda da aynı disiplin kullanılarak ürünler üretilmiştir. Kıyafetlerinizin altına giydiğiniz zaman yokmuş hissi vererek gününüzü konforlu geçirmenizi sağlarken, bunun yanında tek başına kolsuz tişört gibi kullanmak isterseniz de şıklıktan ödün vermeyen tasarımlar ile kalite şıklık ve rahatlığı bir arada arayan kadınların beğenisine sunuluyor. 

Silver, Essential, Comfort, Patticoat ve daha fazla koleksiyon isimleriyle satışa sunulan Blackspade kadın atlet ürünlerini ücretsiz kargo fırsatıyla sipariş verin. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.