Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Kadın Külot & Boxer

İç giyimin olmazsa olmazlarından kadın külot ve kadın boxer kadınları en hassas ve önemli tercihlerinden olmaya devam ediyor. Tercih edilen iç giyimin kumaşının, dikişinin ve tasarımın kalitesi giyilen kıyafetlerde kadınların üzerindeki duruşunu çok etkiliyor. Blackspade bu noktada kadınlara çok geniş ürün seçenekleri sunuyor.

Slip külot, tanga, uzun boxer, bikini külot gibi geniş ürün gamı sunan markamız, ayrıca kadın külot, kadın korse ve kadın boxerda hijyene de çok önem veriyor. Boxer ve külotlarda hijyen sağlamak amacıyla ikinci kat havlu ağ kullanılıyor.

Kadınların hem şık hem konforlu hissetmesini sağlayan gün boyu kullanıma uygun Body Control Tulle grubunda yüksek toparlama özelliğine sahip Polyamide Elastan kumaş kullanılmıştır. Modal Kumaşlar  : Kayın ağacından üretilen modal kumaş tamamıyla doğal, dayanıklılığı yüksek bir kumaş cinsidir.  Yumuşak ve hafiftir. Vücuda giyildiğinde çok rahat ve konforlu bir his verir. 

Dikişsiz tül detaylarında giyim altından iz yapmaz , ağ bölgesinde hijyen ve konfor sağlaması açısından bir kat pamuk kumaş kullanılmıştır. 

Dantelli ve dantelsiz seçeneklerinin birlikte sunulduğu kolleksiyonlarımızda, dantel ve pamuğun kusursuz uyumuna zarif bir şıklık eşlik ediyor. Kullanılan yumuşak danteller için ise kusursuz rahatlık hedefleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.