sadsad x
asdasd

Külot & Boxer
Toplam 111 ürün görüntüleniyor.

Külot & Boxer

İç giyimin olmazsa olmazlarından kadın külot ve kadın boxer kadınları en hassas ve önemli tercihlerinden olmaya devam ediyor. Tercih edilen iç giyimin kumaşının, dikişinin ve tasarımın kalitesi giyilen kıyafetlerde kadınların üzerindeki duruşunu çok etkiliyor. Blackspade bu noktada kadınlara çok geniş ürün seçenekleri sunuyor.

Slip külot, tanga, uzun boxer, bikini külot gibi geniş ürün gamı sunan markamız, ayrıca kadın külot ve kadın boxerda hijyene de çok önem veriyor. Boxer ve külotlarda hijyen sağlamak amacıyla ikinci kat havlu ağ kullanılıyor. Ayrıca lastiklerin kullanım rahatlığının bozulmaması adına hem silver grupta hem de diğer gruplarda lazer kesim lastikler kullanılan ürünler bulunmaktadır. Kullanılan kumaşın kalitesi sebebiyle külot ve boxerlarda günlük kullanımlarınızda yokmuş hissi yaşayacaksınız. 

Dantelli ve dantelsiz seçeneklerinin birlikte sunulduğu kolleksiyonlarımızda, dantel ve pamuğun kusursuz uyumuna zarif bir şıklık eşlik ediyor. Kullanılan yumuşak danteller için ise kusursuz rahatlık hedefleniyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.