sadsad x
asdasd

Kadın Termal Alt İçlik Pro 2. Seviye 9572 - Lacivert

ÜRÜN KODU : 9572k
Kadın Termal Alt İçlik & Tayt kategorisindeki diğer ürünler
199,95 TL
Kısa Ürün Açıklaması Çok yönlü kumaşı sayesinde her türlü dış mekan aktivitesinde konforunuzu arttırır.
Beden Tablosu
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Kumaş İçeriği :   %76 Poliamid %18 Polyester %6 Elastan

  BLACKSPADE Thermal koleksiyonu, soğuk dış ortam şartlarında vücut ısısını muhafaza etmek ve vücudunun sıcak ve kuru kalmasını isteyen tüm yaş grupları için en uygun ürünleri içermektedir. 
  Ayrıca, kayak, snowboard, motorsiklet, dağcılık, bisiklet, yelken ve yürüyüş gibi outdoor aktiviteleriyle ilgilenenler için idealdir. 

  Termal Seviyeleri

  Termal 2. Seviye Ne Demek?: Blackspade 2. Seviye Termal ürünler (Active-Sports-Pro), orta kalınlıkta, vücudu saran ve esnek bir kumaşa sahiptir. Kış mevsiminde, serin ve soğuk ortamlarda iç ve dış mekan kullanımı için uygundur. Günlük kullanım veya çeşitli dış mekan aktiviteleri için tercih edebilirsiniz. Termal seviyeleri hakkında detaylı bilgi edinmek için termal seviyeleri sıkça sorulan sorular sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

  Termal İzolasyon:
  Viskoz lifi, selülozdan üretilmiş doğal bir liftir. Blackspade Termal ürünlerindeki özel üretimli ve özel kesit yapılı viskoz lifleri sayesinde termal izolasyon ve sıvının dışarıya atım hızı yüksektir. Pamuklu ürünlere göre termal izolasyonu çok daha yüksektir. 
  Yumuşaklık:
  Bu özel lifler sayesinde ürünler doğal bir yumuşaklık kazanır. 
  Teri Dışarı Atan Kumaş:
  Termal içliğin kumaşında kullanılan polyester iplik hızlı kuruma ve nem transferi sağlayarak vücudun kuru kalmasına katkıda bulunur. 


  Sertifikalar 
  Blackspade Termal ürünleri Öko-Tex belgelidir, üretime ait tüm aşamalarında sağlığa zarar veren maddelerden arınmış olduğunu veya insan sağlığına zarar vermeyecek miktarlarda bulunduğu uluslararası laboratuvarlarca belgelenmiştir. 
  Uluslararası laboratuvarlarca Termal koruması test edilip, onaylanmıştır. 
  Kullanım Tavsiyeleri 
  Soğuktan koruyan giysiler arasında bulunan termal içlikler teri dışarı atar ve yüksek efor harcanan spor veya günlük kullanımda teri dışarı attığı için üşümeyi engeller. Kayak, dağcılık gibi sporlarda ve sert kış günlerinde soğuğa dayanıklı içlik modelleri ile kendinizi koruyabilirsiniz.   Yıkama Talimatı 
  40°C’ye kadar makinede yıkanabilir; ürünün termal özelliklerini sürdürebilmesi için yıkama esnasında yumuşatıcı kullanılması önerilmez. 
  Termal Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için termal bilgilendirme sayfamızı inceleyebilirsiniz.
Benzer Ürünler

Seçilen Renk :

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.