sadsad x
asdasd
Toplam 55 ürün görüntüleniyor.

Erkek Termal Giyim 

Blackspade erkek termal giyim modelleri birçok koleksiyon ve birçok farklı modeller ile satışa sunulmaktadır. Hem günlük hayatta, hem, kış sporlarında gerekse motosiklet sürerken veya kamp yaparken ya da yelken serüvenlerinizde konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz erkek termal giyim ürünlerini, termal tişört, termal atlet, termal tayt, termal bere, termal çorap şeklinde çeşitlendirdik. 

Vücudunuzun her bölgesi için özel kumaş ve teknolojilerle hazırladığımız termal kumaşlardan olan erkek termal giyimler hem rahatlık hem de sıcacık kış günlerini vaadediyor. 

Termal PRO koleksiyonunda, erkek termal giyimde, kahve kömüründen yapılmış NILIT® Heat iplikleri soğuk bir kış gününde bir bardak sıcak kahvenin etkisi gibi vücudun doğal ısısının kumaşta muhafaza edilmesini sağlayarak kullanıcıya gün boyu maksimum konfor yaşatıyor. NILIT® HEAT iplikler kumaş haline getirildiğinde vücudun doğal ısısını muhafaza etmeye destek olur ve üstün termal izolasyonu sağlar. 

Erkek Termal Giyimde Üstünlük Sağlayan Özellikler

Blackspade Erkek Termal giyimde özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ürüne teknik üstünlük sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilir; 

Sıcaklık; Özel üretimli iplik ve kumaş için yaratılmış yalıtım bölgeleri sayesinde soğuğa karşı koruma sağlar. 

Nem Kontrolü; nefes alıp verme özelliği sayesinde tenin üzerinde oluşan nem, liflerin özel bölgeleri arasından havaya karışır. 

Yumuşaklık; özel lif tasarımı kullanım sırasında mükemmel yumuşaklık ve temas sağlar. 

Doğallık; Doğal lifler içerir. 

Hafiflik, Özel lif tasarımı sayesinde ürünün hafif olması sağlanarak hareket rahatlığı hedeflenir. 

Kolay bakım; Kıyafetler şekil, tarz ve renklerini kaybetmeden 40 dereceye kadar yıkanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.