sadsad x
asdasd

Kulaklık
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Termal Kulaklık ve Fiyatları

Vücudun en çabuk ve çok üşüyen bölgelerinden biri kulaklardır. Kulakların üşümesi sonucu ise bu durum kronik bir hal alabilir ve ciddi rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Bu durumda ise kulakları özellikle soğuk havalarda çok dikkatli bir şekilde muhafaza etmek gerekmektedir. Termal kulaklık ürünleri kulakları soğuktan korurken aynı zamanda rahatlıktan ödün vermemektedir. Termal ürünler soğuk havayı dışarıda tutup, sıcaklık sağlasa da terlemeye neden olmamaktadır. Soğuk ve sıcak havayı eşit bir şekilde dengelemektedir. Termal kulaklık ürünleri tek başına kullanılabileceği gibi şapka gibi ürünlerle birlikte kullanmaya da imkan tanımaktadır.

Termal kulaklık ürünlerinin materyali çoğunlukla polar yapıda bulunurlar. Bu sayede tahriş etmez ve kulakları sıkmazlar. Termal kulaklıklar eksilere kadar inen derecelerdeki soğuk havalara karşı bile ısı yalıtımı yaparak koruma sağlayabilmektedirler. Hava boşlukları sayesinde vücut sıcaklığını korurken terlemeyi önlerler. Rahatsızlık hissi vermediğinden dolayı sporcular tarafından da kolaylıkla kullanılabilmektedir. Özellikle snowboard, trekking ya da dağcılık gibi kötü hava koşullarını içinde barındıran sporları yapan kişiler tarafından çok sık kullanılmaktadır. Şiddetli soğuk havaya maruz kalan kulaklarda orta kulak iltihabı gibi çok ciddi ve kalıcı sorunlar baş gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra motosiklet kullanan ya da bisiklete binen kişiler tarafından da tercih edilmeleri sağlık açısından önemli bir tedbir olmaktadır. Hızlı motosiklet ya da bisiklet kullanımında rüzgarın geliş hızı artmakta ve geliş hızı arttıkça etkisi daha zararlı olmaktadır. Termal kulaklıklar sporcuların yaptıkları spor aktiviteleri dışında normal bir kişi tarafından günlük olarak kullanmaya da oldukça uygundurlar. 

Termal kulaklık ürünleri çeşitli model ve fiyat seçeneklerinde bir çok markada bulunabilmektedir. Tamamen polar yapılı termal kulaklıklar dışında, dış kısmı su geçirmez deriden iç kısmı ise polardan oluşan kulaklıklar da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı termal kulaklıkların iç kısmında yün kullanılarak daha yumuşak yapıda termal kulaklıklar da elde edilmektedir. İstenilen termal kulaklık çeşidine pek çok fiyat seçenekleriyle ulaşılabilmektedir.  Termal kulaklık modelleri en düşük 3 lira civarlarında, en yüksek ise 20-25 lira dolaylarında seyir etmektedir. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.