sadsad x
asdasd
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Termal Balaklava

Kış günlerinde, vücudumuzun en çok üşüyen bölgelerinden biri de başımızdır. Ağız, burun, kulaklar soğuktan iyi şekilde korunmazsa istemediğimiz birçok hastalık ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu bölgeleri korumak adına sağlıklı ve teknolojik kumaşlar kullanılarak tasarladığımız termal balaklavalar, kış günlerinde sıcaklık adına tüm beklentinizi karşılamaktadır. Tüm iklim koşullarında ve zorluık seviyelerinde gerçekleştirilen aktivitelerde mücadeleden keyif alanlara eşsiz bir termal deneyimi sunulmaktadır. Termal atlet, termal bere, termal ediven, termal tişört gibi aklınıza gelebilecek tüm çeşitleri bulundurduğumuz koleksiyonumuza göz atın. 

Termal balaklavalarımız hafif ve yumuşak kumaşı sayesinde kullanırken yokmuş hissi verirken, soğuğa karşı ise güçlü korumasıyla keyifli aktivitelerinize devam etmenizi sağlayacak bir üründür. Termal balaklava ile ağız, burun, kulak ve baş gölgeniz korunmaktadır. Kullanılan sıradışı kumaşı sayesinde nefes alış verişlerdeki kumaş üzerinde kalabilecek olan nem minimum seviyelerde tutulmaktadır. 

Blackspade Thermal kıyafetlerinde özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ürüne teknik üstünlük sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilir, sıcaklık, nem kontrolü, yumuşaklık, doğallık, hafiflik ve kolay bakım. 

Termal balaklava ürünlerimizi keyifle kullanmanızı dileriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.