Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Termal Balaklava Modelleri

3 4
Kar Maskesi - 9255 - Siyah
349,95 TL
349,95 TL
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.

Termal Balaklava

Kış günlerinde, vücudumuzun en çok üşüyen bölgelerinden biri de başımızdır. Ağız, burun, kulaklar soğuktan iyi şekilde korunmazsa istemediğimiz birçok hastalık ile karşı karşıya kalabiliriz. Bu bölgeleri korumak adına sağlıklı ve teknolojik kumaşlar kullanılarak tasarladığımız termal balaklavalar, kış günlerinde sıcaklık adına tüm beklentinizi karşılamaktadır. Tüm iklim koşullarında ve zorluk seviyelerinde gerçekleştirilen aktivitelerde mücadeleden keyif alanlara eşsiz bir termal deneyimi sunulmaktadır. Termal atlettermal beretermal ediven, termal tişört gibi aklınıza gelebilecek tüm çeşitleri bulundurduğumuz koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.

Termal balaklavalarımız hafif ve yumuşak kumaşı sayesinde kullanırken yokmuş hissi verirken, soğuğa karşı ise güçlü korumasıyla keyifli aktivitelerinize devam etmenizi sağlayacak bir üründür. Termal balaklava ile ağız, burun, kulak ve baş gölgeniz korunmaktadır. Kullanılan sıradışı kumaşı sayesinde nefes alış verişlerdeki kumaş üzerinde kalabilecek olan nem minimum seviyelerde tutulmaktadır. 

Blackspade Termal Giyim ürünlerinde özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ürüne teknik üstünlük sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilir, sıcaklık, nem kontrolü, yumuşaklık, doğallık, hafiflik ve kolay bakım. 

Termal balaklava ürünlerimizi keyifle kullanmanızı dileriz. 

Motosikletçiler İçim Balaklava Modelleri

Motosiklet sürücülerinin ve motosporlarla ilgilenenlerin kullandığı bir tür başlık ve yüz maskesidir. Yüksek hızda ve direkt cilde temas edicek soğuk rüzgarlarda cildi ve organları korumak amacı ile üretilir. Blackspade Termal Balaklava Modelleri ince, hafif ve nefes alabilir özellikleri sayesinde sürüş deneyiminizi konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır. 

Kar Maskesi Modelleri

Kar maskesi soğuk havalarda yüzü ve boynu korumak için kullanılan bir giyim ürünüdür. Bu maskeleri kayak, snowboard, kış yürüyüşleri ve diğer kış sporları arasında daha çok soğuk, rüzgarlı ve karlı hava şartlarına karşı koruma sağlama amacı ile tercih edilir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.