Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Slip Külot Modelleri

Erkek Slip Modelleri

Gün boyu rahatlığı düşünen erkekler için erkek slip modelleri Blackspade’de çok çeşitli varyasyonlarla erkeklerin beğenisine sunuluyor. Erkek boxer ve erkek slip modellerinde terletmeyen boxer, koku yapmayan kumaşlar kullanılarak erkeklerin gün boyu rahatlığı hedeflenmektedir. Erkek slip modelleri tercih edilirken genellikle zorlanılır. Acaba çok sıkacak mı, dikişşei rahatsız edecek mi? Gün boyu rahatlığı koruyabilecek mi? şeklinde akıllara takılan sorulan Blackspade erkek sliplerde hiç yaşamayacağınız sorunlar olacak. Her vücuda kusursuz uyum mantığıyla tasarlanan erkek slip modelleri yüksek kumaş kalitesi ile üretilmektedir. 

Erkek Slip Külot

Erkekler iç giyim ürünleri seçiminde oldukça hassas davranırlar ki bunda da çok haklı durumdalar. Gün boyu rahatlığın birinci kuralı iç giyim için kullanılan erkek slip külot modellerinin rahat ve hareket rahatlını sağlaması. Erkek slip külot modellerinde en önemlisi ise kasık bölgesinin çok fazla bacak kısmı sıkmaması ve kesmemesidir. Aynı zamanda kullanılan kumaşlardan dolayı nefes alabilen özellik sayesinde koku yapmaması da hedeflenmektedir. 

Blackspade ayrıca, birden fazla boxer ve erkek slip çeşitleri almak isteyen erkek müşterileri için ekonomik paketler başlığı atında, daha uygun fiyata satın alabilecekleri erkek boxer ve erkek slip külot paketleri hazırlamıştır. Ekonomik paketlerde, renk ve desen veya aynı renk olarak hazırlanan seçenekleri bulabileceksiniz. Erkek iç giyim ürünlerinden boxer ve sliplerin günlük olarak değişitirilmesi önerisi göz önünde bulundurulduğunda, 2’li ya da 3’lü paket olarak alınmasının daha avantajlı olacağını düşünen Blackspade bu konuda müşterilerine değişik seçenekler sunmaya devam edecektir. Erkek boxer ve erkek slip çeşitlerinde yüksek kalite kumaş seçenekleri sunularak, yokmuş hissi yaratmak hedeflenmiştir. Daha ok modal, pamuk veya modal pamuk karışık olarak kullanılan kumaşlar vücudunuzla kusursuz uyum içinde olacaktır.

Erkek Slip Boxer

Erkek slip boxer kullanan erkekler gün boyu rahat hissetmeye çok önem verirler. Erkek slip boxer modelleri tercih edenler için önemli özelliklerden biri tam ortadan geçen dikişin vücudu rahatsız etmemesidir. Bazı kullanılan modellerde bu dikişin çok sert olması sebebeiyle maalesef kullananlar gün içinde ciddi rahatsızlar duymaktadır. Ancak Blackspade erkek slip boxer modellerinde orta dikiş çizgisi hissedilmeyecek kadar yumuşaktır ve gün içerisinde vücudunuza kusursuz uyum sağlamaktadır. Bu noktada önemli olan ise tam bedeniniz olan erkek slip külot modelini tercih etmektir. Bedeninizden daha dar bir beden tercih ederseniz bu durum sizi sıkarak rahatsız edecektir. Daha büyük alırsanzı bu durum da vücudunuza tam oturmayacağı için rhatsız hissedebilirsiniz. Bu sebeple beden tablosundan ölçüleri gördükten sonra kendi beden ölçülerinizle karşılaştırıp, doğru bedeni bulabilirsiniz.   

Erkek 3'lü Slip Modelleri

Erkek slip genellikle vücuda oturan,kordon ile sabitlenen ve bel bölgesinde lastik bulunan tasarımlardır. Blackspade slip modellerinde kumaş içeriği ve esnek yapısı ile deneyiminizi stiliniz ile beraber bir adım öteye taşıyor. Şık modeller ve şıklığınıza uygun özel dikişler ile kendinizi hiç olmadığı kadar iyi hissedeceksiniz. Bu deneyimi hssetmeniz için ekonomik paketler oluşturuldu. Farklı renk ve beden seçenekleri ile slip koleksiyonumuzda bulunan modellerden istediğinizi seçebilir ve kusursuz uyumu hissedebilirsiniz. Gün boyu rahat hissedeceğiniz bir deneyim için Erkek 3'lü slip modellerini keşfedin.


Erkek Slip Fiyatları

Erkek slip fiyatları Blackspade'de değişiklik göstermektedir. Tekli ve ekonomik paketler seçenekleri ile bulabileceğiniz seçeneklerde slip fiyatları ekonomik paketlerde daha uygun fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Blackspade rahatlığını bir defa denediğinizde bir daha vazgeçemeyeceksiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.