sadsad x
asdasd

Erkek Slip
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Erkek Slip Modelleri

Gün boyu rahatlığı düşünen erkekler için erkek slip modelleri Blackspade’de çok çeşitli varyasyonlarla erkeklerin beğenisine sunuluyor. Erkek boxer ve erkek slip modellerinde terletmeyen boxer, koku yapmayan kumaşlar kullanılarak erkeklerin gün boyu rahatlığı hedeflenmektedir.

Erkek slip modelleri tercih edilirken genellikle zorlanılır. Acaba çok sıkacak mı, dikişşei rahatsız edecek mi? Gün boyu rahatlığı koruyabilecek mi? şeklinde akıllara takılan sorulan Blackspade erkek sliplerde hiç yaşamayacağınız sorunlar olacak. Her vücuda kusursuz uyum mantığıyla tasarlanan erkek slip modelleri yüksek kumaş kalitesi ile üretilmektedir. 

Blackspade ayrıca, birden fazla boxer ve slip almak isteyen erkek müşterileri için ekonomik paketler başlığı atında, daha uygun fiyata satın alabilecekleri erkek boxer ve slip paketleri hazırlamıştır. Ekonomik paketlerde, renk ve desen veya aynı renk olarak hazırlanan seçenekleri bulabileceksiniz. Erkek iç giyim ürünlerinden boxer ve sliplerin günlük olarak değişitirilmesi önerisi göz önünde bulundurulduğunda, 2’li ya da 3’lü paket olarak alınmasının daha avantajlı olacağını düşünen Blackspade bu konuda müşterilerine değişik seçenekler sunmaya devam edecektir. Erkek boxer ve sliplerde yüksek kalite kumaş seçenekleri sunularak, yokmuş hissi yaratmak hedeflenmiştir. Daha ok modal, pamuk veya modal pamuk karışık olarak kullanılan kumaşlar vücudunuzla kusursuz uyum içinde olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.