Sadece Bugün Kargo Bedava
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Erkek Korse Modelleri

3 4

Erkek Korse

Erkek korse modelleri, işlevsel iç giyim ürünleri arasında yer alıyor. Rahat kullanımları sayesinde günlük giyimde öne çıkan Blackspade korse çeşitleri, kumaş yapıları ve vücudu saran esnek formları sayesinde konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca her türlü kıyafet içinde kullanılabilen erkek boxer korse ve erkek atlet korse modelleri, formda görünmenize de yardımcı oluyor.

Erkeklere özel şekillendirici Blackspade korse modelleri gün boyu sıkı, atletik ve rahat hissetmenizi sağlıyor. Bunun yanında erkek boxer modelleri, erkek atlet modelleri erkek iç giyimde korse tercih etmeyen müşterilerimiz için yüksek kumaş kalitesiyle sizlerle buluşuyor. 

Erkek Korse Modelleri 

Bel kısmı yüksek elastanlı pamuklu ve doğal modal kumaştan üretilen erkek korse modelleri, karın ve bel bölgesi için şekillendirici etkiye sahip. Erkek korse boxer ürününün alt kısmı ise daha esnek yapıdaki pamuklu kumaşa sahip olduğu için günlük kullanımda herhangi bir rahatsızlık yaratmıyor. Karın bölgesindeki yüksek toplama özelliği, yapay bir sırt desteği oluşturarak korsenin vücuda tam oturmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra baldır kısmından aşağı inen yüzeydeki flat-lock dikişler sayesinde giyim rahatlığı artıyor ve sıkma gibi problemler yaşanmıyor.

Karın ve bel kısmı yine yüksek elastanlı pamuk ve modal kumaştan üretilen erkek atlet korse modelleri de üstün şekillendirici etkisi ile vücut formunu düzeltme, bel ve sırt kısmına destek olma özellikleri ile ön plana çıkıyor. Kalça ve omuz kısımları ise daha esnek kumaştan üretilmiş olduğundan sıkmıyor ve rahatsızlık vermiyor. Hem vücuttaki fazlalıklar toparlanmış oluyor, hem de konforlu bir giyim sağlıyor. Blackspade erkek atlet korse modelleri, bel bölgenize destek amaçlı da kullanılabiliyor.  

Erkek Korse Atlet

Erkek korse atlet modelleri, doğal pamuk ve modal kumaşı sayesinde tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunuyor. Birçok erkek kullanıcının tavsiyesi ve favorisi haline gelen erkek atlet korse ürünleri; formunu koruyan, terletmeyen ve cildi tahriş etmeyen bir yapıda tasarlanıyor. Siyah, beyaz ve ten renginde sunulan bu ürün tasarımları vücuda tam oturan yapısı ile dikkat çekiyor. Hem genç profesyoneller, hem de her yaştan görünümüne ve sağlığına önem veren erkekler şık ve fit bir görünüme sahip korse tasarımları ile net ve formda bir silüete sahip oluyor. Yüksek konfor sunan ve dış giyim ürünleri ile zarif bir şekilde bütünleşen Blackspade korseleri, erkek giyiminde önemli tasarımlar olarak yer buluyor. Kaliteyi üzerinde taşımaktan haz duyan erkekler S, M, L, XL, XXL gibi farklı bedenlerde korse bulabilme lüksünü de yine Blackspade ürünleri ile yaşıyor. 

Erkek Korse Fiyatları

Sıkılaştırıcı özelliğe sahip olan erkek korse atlet ürünleri, karın bölgesinde fit bir görünüm sağlıyor. Bu sayede sizi 1 bedene kadar daha ince gösteren korse atlet, giydiğiniz kıyafetin altından görünmediği için stilinizi bozmuyor. Özellikle formunu korumak isteyenlerin tercihi olan korse atlet, 3 boyutlu tasarımı ve transfer baskı etiketi sayesinde cildinizi tahriş etmiyor. Ayrıca hava alan pamuklu kumaşıyla vücudunuzu yaz mevsiminde serin, kış aylarında ise sıcak tutmanıza yardımcı oluyor. Erkek korse fiyatları ise kullanılan kumaşların kalitesi sebebiyle hem piyasa fiyatlarının bir nebze üzerinde hem de indirimlerle piyasa fiyatlarında bulunabiliyor. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.