Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Sporcu Sütyeni

Özgürlük, şıklık, rahatlık ve kalite kavramları altında Blackspade uzmanlığı ile buluşmuş kadın sporcu sütyeni, özgün modelleri ile günlük hayatınıza değer ve rahatlık katar. Şıklığın ve kalitenin ön planda tutulduğu Blackspade sütyenlerinde sizin için detaylandırılmış birçok seçenek bulunur. Elastan, polyester, poliamid, mikropoliester kumaşları ile üretilen çeşitli Blackspade sütyen modelleri, hamile sütyenleri  modern ve kaliteli dokunuşlarla hayatınızın her anında kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.

Sağlıklı Tasarımlar, Keyifli Kullanım

Spor sütyenleri ve göğüs biyomekaniği alanındaki araştırmalar, son on yılda iyi bir spor sütyeni giymenin önemini vurgulayan sonuçlara ulaştı. Bunun sonucunda, tam olarak hangi kumaşlardan elde edilen modellerin kadınların sağlığı için ideal bir seçim olduğu konusunda pek çok kriter belirlendi. Sağlık açısından uygun ve tavsiye edilen bir marka olan Blackspade, birbirinden özel kadın antrenman sütyeni ürünleri ile kendinizi yaşamınızın her anında güvende ve iyi hissetmenizi sağlıyor. İnce, hafif ve esnek kumaşlar ile üretilen bu sütyenler sadece spor esnasında değil, her zaman ve her koşulda kullanıma uygun olarak tasarlanıyor. Sütyenlerin ekstra yumuşak ve rahat olması size kendinizi iyi hissettirecek detaylardan sadece bir tanesi! Ayrıca bu sütyenleri, hamileliğiniz ya da lohusalık döneminiz esnasında hamile sütyenlerinin yanısıra da gönül rahatlığı ile tercih edip kullanabilirsiniz.

Kusursuz Konfor Yaratan Modeller

Blackspade sporcu sütyenleri, spor salonuna giderken, yürüyüşe giderken ya da parkta bazı açma germe egzersizleri yaparken konforlu zaman geçirmeniz için size fazlasıyla destek oluyor. Germe veya esneme gibi az hareketli egzersizlerde bile göğüsleriniz sütyeninizde sabit değilse bu durum sizin için rahatsız edici olabiliyor. Kalitesi ile ön plana çıkan Blackspade antrenman sütyenleri, hareketi idare etmek için tasarlanmıştır, böylece hareket ederken size maksimum destek imkanı sunar. Aynı zamanda, bu sütyen üst gövdeye rahatça oturduğu için göğüslerinizin sıkıca, hareket etmeden yerinde durmasını sağlıyor. Normal sütyenler spor ya da herhangi bir aktivite anında yeterli destek sağlamayabiliyor, omuzlarda gerginliğe neden olabiliyor ve terlemenize sebebiyet verebiliyor. Blackspade kadın sporcu sütyenleri, hareket anları için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca mikromodal ve polyester kumaşların yanı sıra ürünlerin içeriğinde elastan olduğu için, spor ya da antrenman sırasında rahat ve konforlu bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kadınlar, egzersiz sırasında göğüs kaslarının yukarı, aşağı, sağa ve sola hareketleri nedeniyle bazen egzersiz sonrası ağrı hissedebiliyor. Bu ağrının önüne geçebilmek için bu sütyen hareketleri sınırlandırmak üzere tasarlanmıştır. Hatta Blackspade sütyen, en sıkı antrenmanlarınızdan sonra bile ağrı hissetmenize engel oluyor.

Şimdi Zamansız Moda Zamanı

Spor sütyenleri giymek artık antrenman seansları ile sınırlı değil. Blackspade sporcu sütyeninin baş döndüren hareketli detayları, farklı şekilleri, yenilikçi tasarımlarıyla ve modaya uygun, şık ürünleri ile; spor salonlarında, parklarda, yürüyüşlerde, evinizde uzanırken, ev işi yaparken, süpermarkette ya da uyurken bile kendinizi son derece rahat hissedebilirsiniz. Sütyen modellerinin kayışları yoktur bu yüzden çıkarması kolaydır. Markanın üst kalite kumaşları, profesyonel ve özenli bir ustalık ile buluşuyor ve sonucunda ayrıcalıklı kadın spor giyim modelleri ortaya çıkıyor. Ürünler göğüslerinize yüksek derecede destek vermelerine rağmen cilt izi bırakmıyor. Hatta size kendinizi fazlasıyla rahat hissettiriyor. Blackspade ürünleri ile kendi modanızı yaratırken hiçbir şekilde görünümünüzden ve rahatlığınızdan ödün vermek zorunda değilsiniz.

Kumaşının kalitesi, dayanıklılığı ve rahatlığının yanı sıra çeşitli model ve renk seçenekleri ile karşınıza çıkan Blackspace sütyen modellerinin fiyatları, sezonlara göre değişiklik göstermektedir. Hayatınızın her anında size iyi hissettirmeyi hedefleyen Blackspade kadın antrenman sütyenlerine hemen göz atmaya başlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.