Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Termal Atlet

Soğuk hava, çeşitli hastalıklara neden olabildiği gibi, yaşam kalitesini de ciddi oranda düşürebilen bir faktördür. Soğuk havadan korunabilmek için çeşitli yöntemler vardır ve en etkili olanlarından biri de iç ısıyı koruyup dış ısı girişini engelleyen termal özellikte giysileri tercih etmektir. Blackspade termal atlet modelleri, termal tayt, termal içlik, termal tişörtler soğuktan korunmak için birebir ve üstün kalitesi ile ekstra rahatlık gibi farklı avantajlar da sunar. 

Farklı Seviyelerde Termal Atlet Modelleri

Blackspade termal atletlerde soğuğa karşı etkili olma açısından farklı seviyeler söz konusudur. Bu seviyelendirme, farklı koşullar için uygun tercihin yapılabilmesi ve kişisel seçimlerin farklılık gösterebilmesi nedeniyle önemlidir. 1. seviye modeller; yumuşak, ince ve hafif kumaşa sahiptir, çok soğuk olmayan havalarda tercih edilebilir. Dört mevsimde de kullanımı uygundur. 2. seviye ürünler, vücudu saran ve esnek bir yapıya sahip olmasının yanı sıra daha soğuk havalar için idealdir. Kış mevsiminin vazgeçilmezi olmaya adaydır. 3. seviye modeller ise polar kumaşla desteklenmesi sayesinde oldukça soğuk havalarda giymeye yönelik olarak üretilir. Bu modellerin outdoor kullanıma uygun olduğu da söylenebilir çünkü kullanım amaçlarından biri de profesyonel aktivitelerdir. Her seviye farklı kullanım amacına hitap ettiği için kullanılan kumaşlar da farklılık gösterir. Termal atlet fiyatları konusunda en etkili unsur seviye özelliğidir. Çünkü seviye arttıkça daha özel kumaşlar ve yüksek koruyucu termal özellik ile karşılaşırsınız.

Termal Atler ile Soğuktan Etkili Şekilde Koruma Fonksiyonu

Özellikle kış mevsiminde üşümeye ve hasta olmaya neden olan ilk etmen, vücutta gerçekleşen ısı ve nem dengesizliğidir. Vücuttan sıvı çıkışı gerçekleştiğinde bu sıvı doğru yönlendirilemezse ve dış faktörlerin ortaya çıkardığı ısının vücut ısısını etkilemesi önlenemezse hasta olmak kaçınılmaz bir hâl alır. Çünkü vücut terleme ve üşüme süreçlerini yönetemez, ortaya çıkan dengesiz durum da hastalığa davetiye çıkarır. Bunun yanı sıra bu durum, konforu da etkileyen bir etmendir ve rahatsızlık hissini doğurur. Blackspade ürünlerinin çıkış noktası burasıdır ve bu ürünlerle ısı ile nem dengesinin kurulması hedeflenir. Blackspade termal atletler, ısı ve nemi kumaş içinde gerekli şekilde transfer eder. Blackspade termal kumaşlarda yer alan ipliğin özel kesit yapısı sayesinde kumaş içerisinde daha fazla hava barınabilir ve böylece termal izolasyon sağlanır. Oluşan terin vücut yüzeyinden kumaşa aktarılmasında da kumaşın sıvı taşıma özelliği öne çıkar. Terin kumaştan çabuk buharlaşması ve kumaşın hızlı şekilde kuruması da soğuktan korunmada önemli rol oynar.

Kadın, Erkek ve Çocuklar İçin Termal Atlet Modelleri

Blackspade termal atlet çeşitleri arasında kadınlar, erkekler ve çocuklar için üretilen modeller vardır. Farklı birçok beden seçeneğine sahip olan ürünlerde; siyah, beyaz ve mavi gibi farklı seçenekler bulunur. Uzun kollu olan atletler vücudu sarmasının yanı sıra esnek yapısı ile rahatsızlık vermez ve bedene uyum sağlar. Giyilen kıyafetlerin içinden belli olmaz. Çocuk termal atlet modelleri, çocukları soğuk hava şartlarından koruyarak üşümelerini ve hasta olmalarını önemli derecede engeller. Yetişkinler için olanlar ise, işi gereği sürekli olarak dışarıda bulunan kişilere ciddi bir avantaj sunar. Kısa kollu atletlerin yanı sıra ince ya da kalın askılı modeller de seçenekler arasındadır. Bu modeller yalnızca soğuk havalarda değil, her mevsim kullanılabilir çünkü yaz aylarında da terleme durumu sık sık yaşandığı için terin vücuttan hızla uzaklaştırılması önemlidir. Termal özellik yalnızca soğuğa değil, sıcağa karşı da belli oranda bir koruma sağlar. Oldukça kapsamlı bir şekilde yapılan laboratuvar testleri sonucunda, Blackspade termal atletlerin gerekli olan tüm kalite kriterlerine uygunluğu ortaya konulmuş ve ürünler Öko-Tex sertifikası almaya hak kazanmıştır. Sizi ve sevdiklerinizi vücut neminden koruyacak ve hava şartlarına karşı bir kalkan oluşturacak Blackspade termal atlet modellerini detaylıca inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri hemen satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.