x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
Filtre
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Termal Atlet
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.
Unisex Termal Atlet 2. Seviye 9260 - Siyah - 1
Unisex Termal Atlet 2. Seviye 9260 - Siyah - 2
%0 İndirim
Unisex Termal Atlet 2. Seviye 9260 - Beyaz - 1
Unisex Termal Atlet 2. Seviye 9260 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1266 - Beyaz - 1
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1266 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 2. Seviye 1261 - Beyaz - 1
Kadın Termal Atlet 2. Seviye 1261 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1265 - Beyaz - 1
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1265 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 2. Seviye 1261 - Siyah - 1
Kadın Termal Atlet 2. Seviye 1261 - Siyah - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1267 - Beyaz - 1
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1267 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1268 - Beyaz - 1
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1268 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1268 - Siyah - 1
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1268 - Siyah - 2
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1265 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 1. Seviye 9298 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 1. Seviye 9298 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 2. Seviye İçlik 9264 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 2. Seviye İçlik 9264 - Siyah - 1
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1266 - Siyah - 1
%0 İndirim
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1267 - Siyah - 1
Kadın Termal Atlet 1. Seviye 1267 - Siyah - 2
%0 İndirim

Termal İç Giyimin Faydaları

Soğuk havalarda sıcak tutmak için tasarlanan termal iç giyim ürünleri, her yaştan bireyin sonbahar ve kış aylarında olmazsa olmazlardandır. Termal giyim ürünlerinin vazgeçilmezi olan uzun kollu termal atlet veya termal içlik olsun, tüm termal iç giyim modelleri, normal kıyafetlerinizin altında bir katman rolü üstlenir. Böylece birden çok kıyafet giymek yerine tek bir termal iç giyim ürünüyle sıcak ve konforlu hissedebilirsiniz. Maksimum rahatlık sağlaması için likra ve spandeks gibi esnek kumaşların karıştırılmasıyla oluşan tüm termal iç giyim ürünleri, hareketlerinizi kısıtlamadan özgürce kullanılabilir. Atlet, tayt, tişört, termal sweatshirt ve eşofman gibi alt ve üst katmanların yanı sıra termal çorap gibi tam koruma sunan aksesuarlar da vardır. Kadın, erkek ve çocuklar için tasarım ve renklerdeki termal iç giyim ürünleri ile kış dolabınızı tamamlayabilirsiniz.

Termal Atlet Modelleri

Soğuk mevsimde sıcak ve konforlu hissetmek için temel çözüm, kaliteli termal iç giyim ürünlerine yatırım yapmaktır. Termal atlet başta olmak üzere tüm iç giyim ürünleri, kendi vücut ısınızı kullanarak sıcak kalmanıza yardımcı olur. Hacimli olmayan, etkili ve çok yönlü termal atlet modelleri, sizi ve çocuklarınızı sıcak tutar. En soğuk günlerde bile korunaklı ve iyi hissetmeniz için kıyafetlerinizin altında ek bir katman rolü üstlenir. Bu yönüyle termal atlet modelleri, ciltte ikinci bir katman görevi görür. Cildiniz ile termal tabaka arasında izolasyon sağlar. Termal iç giyim ürünleri sıcaklık katmanı sağlarken aynı zamanda hareket halindeyken sizi rahat ettirmek için teri emer ve uzaklaştırır. Çeşitli iklimlere, koşullara ve faaliyetlere fayda sağlayacak farklı kumaş ve stillerde gelir. Çoğu durumda, sentetik bir malzemeden üretilir ve teninizi rahatsız etmeyecek hassas ve yumuşak kumaşlardan oluşur.

Termal atletlerin performansını etkileyen en temel iki faktör, seviye ve malzemedir. Seviyesine göre üç farklı şekilde tercih edebileceğiniz kadın, erkek ve çocuk termal atlet modelleri bulunur.

  • 1. ve 2. seviye genellikle düşük veya orta düzey aktiviteler için uygundur.
  • 3. seviye koruma sunan çocuk, kadın ve erkek termal atlet modelleri ise aşırı soğuk hava koşulları ve snowboard, dağcılık ve kayak gibi kış sporları için mükemmeldir.
  • Polyester, spandeks, naylon ve likranın karışımı olan sentetik erkek ve kadın atlet modelleri, ısı tutma özelliği ve nemi hapsetmeyen performansıyla günlük veya outdoor maceralarda tercih edilebilir.

Esnek ve yumuşak dokuya sahip özel malzemelerden oluşan termal iç giyim ürünleri, teninizi rahatsız etmeden kullanılabilir. Soğuk kış ve sonbahar mevsiminde konfordan ödün vermemek için kendiniz ve aileniz için çok yönlü termal atlet modellerini satın alabilirsiniz.

Termal Atlet Fiyatları

Termal atlet fiyatları genellikle koruma düzeyine, malzemesine ve tasarımın ek özelliklerine göre değişebilir. Termal, doğru bakıldığında dolabınızda uzun yıllar kullanabileceğiniz değerli bir yatırım olduğu için verdiğiniz paranın karşılığını almanızı sağlar. İşlevsel ve konforlu termal atletleri seçerek sonbahar ve kış maceralarına cesurca atılabilirsiniz.

Kadın Termal Atlet

Yüksek irtifalarda kayak yapmak, düşük sıcaklıklarda egzersiz yapmak veya günlük faaliyetleri gerçekleştirmek söz konusu olduğunda kadın termal giyim ürünlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. İster kayak sırasında çevik hareket etmenize izin veren bir tayt, ister soğuk kış günlerinde şehirde jean ile giyebileceğiniz bir sweatshirt olsun, kadın termal giyim kategorisinde herkese uygun alternatifler mevcuttur. Elastan, polyester ve viskoz gibi teknik malzemelerin karışımından oluşan termal eşofman, tayt, tişört ve içlik modelleri, soğuklarla nasıl başa çıkmanız gerektiği konusunda yol göstericidir. İşlevselliği ile olduğu kadar şık stiliyle de dikkat çeken kadın termal giyim ürünleri sayesinde artık soğuk hava koşullarından korkmadan maceraların üstesinden gelebilirsiniz.

Kadın Termal Atlet Modelleri

Kadın termal atlet modelleri, her sıcaklığa uygun olarak hafif, orta ve maksimum koruma seviyelerine sahiptir. Klasik askılı tasarımların akıllı kumaşları, ısıyı hapseder ve en zorlu kış koşullarının bile üstesinden gelmenizi sağlar. Parlak beyaz, siyah, lacivert veya gri gibi nötr tonlar, farklı kıyafetlerin altında rahatlıkla kullanılabilir. Yüksek koruma düzeyi için kısa veya uzun kollu kadın termal atlet modelleri de mevcuttur. Bisiklet veya V yaka olarak tasarlanan ürünler, gömlek, sweatshirt, kazak veya tişört gibi üst katmanlarla günlük olarak veya outdoor aktivitelerde giyilebilir. Kuru tutan ve üstün sıcaklık performansı sağlayan polyester lifleri sayesinde sert kış günlerinin üstesinden gelebilirsiniz.

Kadın Termal Atlet Fiyatları

Termal kadın atlet fiyatları, ürünlerin teknik özelliklerine, kumaşına, koruma seviyesine ve tasarım ayrıntılarına göre değişebilir. Ancak geniş yelpazeli termal koleksiyonunda her bütçeye ve ihtiyaca uygun atlet modelleri bulmak mümkündür. Bütçenize uygun fiyatlarla kış ve sonbahar dolabınız için uzun yıllar kullanılabilecek önemli bir iç giyim yatırımı yapabilirsiniz.

Erkek Termal Atlet

Erkek termal giyim ve iç çamaşırları, teninizdeki soğuk havanın dolaşımını durdurmak ve kuru kalmak için mükemmeldir. Teri uzaklaştıran, sıcak tutan ve konfor sunan özel teknik malzemeli erkek termal giyim modelleri, sweatshirtlerden eşofmanlara kadar geniş bir yelpazede sunulur. Üç farklı sıcaklık seviyesine sahip sertifikalı termal teknolojiler, yalnızca dağcılık, snowboard, yelken veya trekking gibi outdoor maceralarda değil günlük faaliyetler için de mükemmeldir. Bisiklet yaka, kapüşonlu veya V yaka üstler, konforlu termal eşofmanlarla tam koruma sunar. İşlevselliği ile olduğu kadar stiliyle de göz dolduran termal erkek giyim ürünleri sayesinde yoğun kar fırtınaları ve soğuklar çıktığında korkusuzca mücadele edebilirsiniz.

Erkek Termal Atlet Modelleri

Erkek termal atlet modelleri, sizi sıcak tutmak için tasarlanmış olsa da öne çıkan diğer birçok özellik ve güvenebileceğiniz ek konfor sunar. İdeal uyumu sağlayan ve giysiyi teninize yakın tutan streç kumaşlı erkek termal atlet modelleri, sizinle birlikte özgürce hareket eder. Streç bileşene ek olarak birçok termal erkek atlet, nem emici unsurlara da sahiptir. Bu, özellikle yüksek performanslı aktiviteler sırasında ürettiğiniz terin cildinizden çekilmesini ve sizi kuru tutmasını sağlar. Cildi saran ve rahatsız etmeyen dikişler, zorlu ortamlarda kendinizi en iyi şekilde hissetmeniz için tasarlanmıştır. Aktivite ve soğukluk derecesine göre farklı termal koruyuculuk seviyesine sahip erkek atlet modelleri ile her koşulda konforu ve sıcaklığı hissedebilirsiniz.

Erkek Termal Atlet Fiyatları

Termal atlet modellerinin tümü katman görevi görecek şekilde tasarlandığı için kıyafetinizin geri kalanında kalın giyinmenize gerek kalmadan tam koruma sunar. Kumaş türü ve ısı seviyesi gibi özelliklere göre termal erkek atlet fiyatları da değişecektir. Kış ve sonbahar dolabınızda maksimum işlevsellik ve konfor sunan bir yatırım için bütçenize uygun termal atletlere şans verebilirsiniz.

Çocuk Termal Atlet

Çocuklar hava koşulları ne olursa olsun dışarıda vakit geçirmekten keyif alırlar. Miniklerin güvenliğinden ve konforundan emin olmak isteyen ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebilecekleri çocuk termal giyim kategorisinde sweatshirt, eşofman, tayt, tişört ve içlik gibi birbirinden farklı ürünler yer alır. Nem tutmayan, yumuşak ve esnek yapıdaki çocuk termal giyim modelleri, okulda, sporda veya parkta oynarken harika bir seçenektir. Yetişkinlerde olduğu gibi üç farklı seviyeden oluşan çocuk termal giyim ürünleri, hava koşullarına ve aktivite düzeyine göre tercih edilebilir. Çocuk termal koleksiyonunda ayrıca bebekler için termal zıbın gibi son derece işlevsel iç giyim ürünleri de bulabilirsiniz.

Çocuk Termal Atlet Modelleri

İyi seçilmiş bir iç çamaşırı, soğuk havalarda çocuklarınızı konforlu ve sıcak tutmak için son derece önemlidir.Bu sebeple iyi seçilmiş bir iç çamaşırı, size ve çocuğunuza çok şey katar.

  • Hem erkek hem de kız çocukları için çeşitli şekil ve boyutlarda tasarlanan çocuk termal atlet modelleri, hava koşulları ne olursa olsun üstün ısı performansı sunar.
  • Miniklerin hassas tenine özel olarak geliştirilen doğal liflerden oluşan teknik malzemeler, tahriş veya rahatsızlık hissi yaratmadan rahatlıkla kullanılabilir.
  • Kış sporlarında veya outdoor maceralarda güvenli ve sağlıklı bir tercih olan çocuk atletler, okulda veya parkta oyun oynarken de maksimum performans sunar.
  • Hızlı kuruyan özel malzeme, çocukların terinin üstünde kurumasına izin vermeden dışarı iter.

Siz de kız ve erkek çocuklarınızın soğuklarla başa çıkarken aynı zamanda özgürce hareket edebilmeleri için birbirinden kaliteli termal atletleri tercih edebilirsiniz.

Çocuk Termal Atlet Fiyatları

Soğuk aylarda vazgeçilmez olan çocuk termal atlet modelleri, en çok ihtiyaç duyulduğu anda ısı üretmek için vücut tarafından oluşan nemi akıllıca dışarı iter. İki farklı termal seviyesi ve doğal liflerden oluşan çocuk termal atlet fiyatları, her bütçeye uygun alternatiflerden oluşur. Termal atletler sayesinde hava nasıl olursa olsun küçük maceracıları rahat ettirebilirsiniz.

DEVAMINI GÖR Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.