Toplam 398 ürün görüntüleniyor.

Erkek Giyim

Her erkek giyim konusunda en az kadınlar kadar hassastır. Hem şık hem de rahat modeller içerisinde kendilerini iyi ve güvenli hissetmek isterler. Blackspade erkeklere şıklığın içerisinde, kumaş kalitesi ve tasarımlarıyla rahatlığı vadediyor. Modal, pamuk gibi Premium kumaşlar ile sağlıklı erkek giyim ürünleri hedefleyen markamız, hem erkek iç giyim hem de erkek ev giyim konusunda rahatlığın peşindeki erkeklerin yanında. Erkek mayo, termal içlik erkek, erkek boxer, erkek atlet, erkek büyük beden giyim gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markamız, sağlık, rahatlık ve şıklığı bir arada isteyen erkekler için önemli bir seçenek olmaya devam ediyor.  

Erkek Giyiminde Kusursuz Çizgiler

Erkek giyimde hedeflenen kumaşlarda, rahatlığı ön plandayken, ayrıca tasarımlarda da kusursuz çizgiler bulunur. Erkek iç giyimde  bedeni daha iyi gösteren ve fazla vücut kısımlarını toparlayan korseler, ten ile uyumlu renklerde tasarlandığı gibi, kıyafetlerin renklerine göre de farklı seçenekler sunuyor. Erkek ev giyimde ise evdeki rahatlık hem tasarım çizgileriyle hem de sağlıklı kumaş tercihleriyle tamamlanıyor.

Erkek Ev Giyim

Blacksapade erkek ev giyim modellerinde de rahatlığın peşindeki erkeklere birçok seçenek sunuyor. Kısa ve uzun pijama takımları ile evin içindeki şıklığınız ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Ev giyimi koleksiyonu yenilikçi desenleri, tende kusursuz bir his, uyum ve giyim konforu sağlayan yumuşacık ve ipeksi kumaşlarıyla trendleri yakalama şansı sunuyor

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.