sadsad x
asdasd
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Sütyen

İç giyim modasının öncü isimlerinden Blackspade, birbirinden şık modelleriyle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunar. Tenle tamamen uyum sağlayan kumaş tercihleri ve detaylı cup ölçüleri ile sizi en ideal halinizde gösteren sütyen modelleri, Blackspade ürün koleksiyonu arasında yer alır.

Kadın iç çamaşırı modellerinden Blackspade'de yüksek kumaş kalite farkıyla bulabileceğiniz hamileler için emzirme atletleri de kullanımınıza sunuluyor.

Doğru Sütyen Bedeni Seçimi

Kadın iç çamaşırı tercihinde doğru bedeni göz önünde bulundurmanız, sağlık açısından olduğu kadar estetik açıdan da önem taşır. Yanlış ölçüde iç çamaşırı kullanmak hem hareket özgürlüğünü kısıtlayabilir hem de bedeninizde tahriş ve zedelenmelere sebep olabilir. Hatalı beden seçimi kıyafetlerin duruşunu da negatif yönde etkileyerek iyi görünmenize engel olur. İdeal bra tasarımları vücudunuzu sararak tam uyum sağlamalı, göğüslerinizle bütünleşmelidir. Üst beden iç çamaşırı ölçüsü, cup ölçüsü ve beden ölçüsü olmak üzere iki bileşenden meydana gelir. Beden ölçüsü, göğsün hemen altından ve sırttan öne doğru ölçülür. Göğüs altı ölçünüz, ait olduğu bedenin 2 fazlası ya da 2 eksiği olmalıdır. Örneğin, göğüs altı ölçünüz 68 ile 72 arasındaysa bedeniniz 70 olur. Cup ölçünüzü hesaplamak için de göğsünüzün en geniş olduğu kısmın ölçüsünü almanız gerekir. Göğüs ölçünüzle göğüs altı ölçünüz arasındaki fark, cup ölçünüzü verir. Fark 14 cm ile 16 cm arasındaysa cup ölçünüz A, 16 cm ile 18 cm arasındaysa cup ölçünüz B, 18 cm ile 20 cm arasındaysa cup ölçünüz C, 20 cm ile 22 cm arasındaysa cup ölçünüz D, 20 ile 22 cm arasındaysa da cup ölçünüz DD olarak sınıflandırılır. 

Sütyen Modelleri Tercihi Nasıl Olmalı?

Doğru sütyen bedeninizi bulduktan sonra ideal görünüm için yapmanız gereken ikinci işlem de, kıyafetiniz ve bedeninizle en iyi uyum sağlayan sütyen modelini bulmak. Doğru sütyen modelleri, kıyafetiniz ve bedeninizle uyum sağlayarak görünümünüzü en üst seviyeye taşır.

Soft Bralet: Rahatlığıyla ön plana çıkan bu model, vücudunuzu sararak tam uyum sağlar. Doğru beden tercih edildiğinde, ince gömleklerin ve tişörtlerin içerisinde varlığını belli etmeden, görünümünüzü bir üst seviyeye taşır. Derin V detayı, gömlek dekoltesi ve V yakalar için uygundur.

Straplez: Özellikle omuzları açıkta bırakan kıyafetler için tasarlanan bu modellerin beden seçimi, diğer modellere kıyasla daha önemlidir. Hareket kısıtlığının önüne geçmek adına Blackspade straplez toplar, ihtiyacınıza göre destekli ya da desteksiz seçenekler sunar. Silikon bantlarla kaymanın önüne geçer ve hareket kolaylığı sağlar.

Push Up Sütyen: İç çamaşırı dünyasının sihirbazlarından push up modeller, küçük göğüsler için kurtarıcıdır. Dolgulu ve destekli modeller göğüsleri toparlar, olduğundan büyük ve dik gösterir. Bu modellerin en büyük artılarından biri de göğüsleri daha dik göstermesidir. Bu açıdan göğüslerinizde zaman içinde sarkma meydana geldiyse bu braletler sizin için en uygun modeller arasında yer alır. Göğüsleriniz küçük formdaysa dolgulu, büyükse ve sarkma meydana geldiyse dolgusuz modellerden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. 

Sporcu Top: Vücudu saran özel tasarımları ve tere dayanıklı kumaşlarıyla sporcuların iç çamaşırı tercihlerinde ilk sırada yer alan Blackspade, kaliteli ve rahat yapısıyla yoğun antrenmanlarda bile rahatlıkla kullanılır.

Emzirme Sütyenleri: Önden açıılıp kapanma özelliği olan emzirme sütyenleri, emzirme rahatlığı sağlayarak kumaş özelleğiyle teninize tam uyum sağlar. 

İç Çamaşırında Blackspade Farkı

Öko Tex sertifikasına sahip Blackspade'in iç çamaşırı üretiminde, cilde ve sağlığa zarar verebilecek kimyasallar kullanılmaz. Her ihtiyaca uygun farklı modeller ve beden seçenekleri ile Blackspade ürünleri, konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Kaliteli kumaş tercihleri cilt ile harmoni yakalarken tasarımlardaki şık detaylar ergonomiden ödün vermeyerek kendine yer buluyor. Kıyafetinize ve bedeninize tam olarak uyum sağlayan sütyen modelini bulmak için Blackspade ürünlerine hemen göz atabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.