sadsad x
asdasd

Kadın Sütyen
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kadın Sütyen Modelleri

İç giyim, şık görünmek isteyen biri için en az dış giyim kadar önemlidir. Kadın iç giyiminin olmazsa olmazlarından biri sütyenlerdir. Sütyenler hem şık görünmek hem de rahat olmak isteyen kadınlar için vazgeçilmez bir iç çamaşırdır. Her model sütyen ve sütyen takımları en uygun fiyatlarla sitemizde yer alıyor.

Destekli, desteksiz, toparlayıcı, dantelli, desenli gibi birçok modeli bulunan sütyenler, kadın iç giyiminde vazgeçilmezdir. Birçok kadın sütyen modeli vardır. Sütyenler göğüslerin sağlığı ve duruşu açısından da önemli bir yere sahiptir. Kullandığınız sütyenleri aynı zamanda kombininizin bir parçası olarak kullanabilirsiniz. Transparan bir gömlekle kullanacağınız sütyen, kombininizi daha havalı bir görünüme kavuşturur. Aynı şekilde beyaz bir tişörtle kullandığınız sütyen de görüntünüzü güçlendirir. Sütyen alırken bedenine de dikkat etmelisiniz. Göğüs bedeninize uygun seçtiğiniz sütyenleri kullanmak sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Göğüs bedeninizden küçük aldığınız bir sütyen, sizi rahatsız eder ve sıkar. Göğüslerinizi de sürekli sıkacağı için nefes darlığı bile yaratabilir. Göğüs bedeninizden büyük aldığınız bir sütyen ise hem duruş bozukluğuna hem de göğüs sarkmasına yol açabilir. Bu yüzden sütyen alırken size en uygun bedeni almaya özen göstermelisiniz. Ülkemizde sütyen bedenleri göğüs çevresi, göğüs altı ölçüsü olarak belirlenmiştir. Göğüs kupuna göre A, B, C, D ve E olmak üzere sınıflandırılır. Bedenler ise 70, 75, 80, 85, 90, 95 ve 100 olmak üzere ayrılmıştır. Göğüs ölçülerinize uygun bedeni bularak kullanmalısınız. Sütyenleri tek başına satın alabileceğiniz gibi sütyen takımı şeklinde de satın alabilirsiniz. Birbirlerine uygun sütyen ve külot şeklinde satılan sütyen takımları, aynı şekilde bedeninize uygun kullanmanız gereken ürünlerdir. Bu yüzden büyük göğüslü kadınların, destekli sütyen kullanmaları önerilmez. Toparlayıcı sütyenler ise göğüs çevresini ve sırt bölgesini toparlar. Daha düzgün bir görüntü sağlar. Göğüslerini büyük bulan ve olduğundan küçük görünmesini isteyen kadınlar için iki beden küçülten sütyenler de bulunmaktadır. 

Kullanım şeklinize ve bedeninize uygun sütyenleri sitemizde bulabilirsiniz. Her beden ve ölçüde kadın sütyen modelleri sitemizde mevcuttur. En uygun sütyen fiyatlarını Blackspade.com.tr’de bulabilirsiniz. Kaliteli ve cildinizde alerjik reaksiyonlara sebep olmayacak ürünlerle sizlere hizmet vermekteyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.