Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kadın Sütyen Modelleri

3 4

Sütyen

Genellikle kadın iç giyiminde kullanılan kadın sütyen modelleri, göğüs destekleyici, şekillendirici amaçlı kullanılır. Hem fonksiyonel hem estetik amaçlarla tasarlanan Blackspade kadın sütyen modelleri, farklı stillerde ve renklerde tasarlanmıştır. Kadın iç giyimin gözde kategorisi olan kadın sütyen modelleri kategorisi için oluşturulan koleksiyonlar eşsiz tarzınızı yansıtmak ve mükemmel uyumu yakalamanız için sizi bekliyor. Koleksiyonlar içerisinde bulunan kadın dantelli sütyen modelleri, zarafet ve romantizmin simgesi halindedir. Özel günlerde veya günlük kullanımda bile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kadın kırmızı sütyen modelleri, kırmızı renginin verdiği tutku ve çekiciliği vurgular. Sade ve şık bir görünüm isteyen kadın kullanıcılarımız için de üretilen kadın gri sütyen modellerini deneyebilirsiniz. Klasik ve şıklığın simgesi ise siyah sütyen modellerimizde bir araya geliyor. Çok yönlü kullanımı ile kadın siyah sütyen modelleri, tüm kıyafetlerinize uyum sağlarken ister gece isterseniz gündüz kullanımda kombinleriniz ile bütünlük oluşturur. Siyah rengin tüm asilliğini taşıyan bir diğer renk ise beyazdır. Birbirine bu zıt renkler aynı zamanda şık bir uyum için de bir arada kullanılabilir. Kadın beyaz sütyen modelleri, temiz ve zarif görünümün en hoş seçeneklerinden biridir. Özellikle düğün gibi özel etkinlikler içinde kullanılabilen beyaz sütyenler saf bir güzellik sunar. Daha zarif ve yumuşak bir görünüm için tercih edebileceğiniz kadın krem sütyen modelleri bir çok kıyafetinizle uyum sağlayan bir özellik sunuyor. İster özel günde ister gündelik hayatta olsun kullanabileceğiniz basic modellerdendir genellikle. İç giyim modasının öncü isimlerinden Blackspade, birbirinden şık modelleriyle rahatlığı ve şıklığı bir arada sunar. Tenle tamamen uyum sağlayan kumaş tercihleri ve detaylı cup ölçüleri ile sizi en ideal halinizde gösteren sütyen modelleri, Blackspade ürün koleksiyonu arasında yer alır. Kadın iç çamaşırı modellerinden Blackspade'de yüksek kumaş kalite farkıyla bulabileceğiniz hamileler için emzirme atletleri de kullanımınıza sunuluyor.


Doğru Sütyen Bedeni Seçimi

Kadın iç çamaşırı tercihinde doğru bedeni göz önünde bulundurmanız, sağlık açısından olduğu kadar estetik açıdan da önem taşır. Yanlış ölçüde iç çamaşırı kullanmak hem hareket özgürlüğünü kısıtlayabilir hem de bedeninizde tahriş ve zedelenmelere sebep olabilir. Hatalı beden seçimi kıyafetlerin duruşunu da negatif yönde etkileyerek iyi bir görünüme engel olur. İdeal sütyen tasarımları vücudunuzu sararak tam uyum sağlamalı, göğüslerinizle bütünleşmelidir. Üst beden iç çamaşırı ölçüsü, cup ölçüsü ve beden ölçüsü olmak üzere iki bileşenden meydana gelir. Beden ölçüsü, göğsün hemen altından ve sırttan öne doğru ölçülür. Göğüs altı ölçünüz, ait olduğu bedenin 2 fazlası ya da 2 eksiği olmalıdır. Örneğin, göğüs altı ölçünüz 68 ile 72 arasındaysa bedeniniz 70 olur. Cup ölçünüzü hesaplamak için de göğsünüzün en geniş olduğu kısmın ölçüsünü almanız gerekir. Göğüs ölçünüzle göğüs altı ölçünüz arasındaki fark, cup ölçünüzü verir. Fark 14 cm ile 16 cm arasındaysa cup ölçünüz A, 16 cm ile 18 cm arasındaysa cup ölçünüz B, 18 cm ile 20 cm arasındaysa cup ölçünüz C, 20 cm ile 22 cm arasındaysa cup ölçünüz D, 20 ile 22 cm arasındaysa da cup ölçünüz DD olarak sınıflandırılır. Bu bilgilerle kadınlar, kendilerine uygun sütyen modellerini seçerken sağlık ve estetik açıdan en doğru kararı verebilirler. Doğru sütyen beden ve modeli için 75B sütyen modelleri, 75D sütyen modelleri, 80B sütyen modelleri, 85C sütyen modelleri, 85D sütyen modelleri, 90B sütyen modelleri gibi ürünleri hemen keşfet.

Bu modeller, doğru beden seçimiyle hem sağlık hem de estetik açıdan memnuniyet sağlamak için önerilen seçeneklerdir.

Sütyen Modelleri Tercihi Nasıl Olmalı?

Doğru sütyen bedeninizi bulduktan sonra ideal görünüm için yapmanız gereken ikinci işlem de, kıyafetiniz ve bedeninizle en iyi uyum sağlayan sütyen modelini bulmak. Doğru sütyen modelleri, kıyafetiniz ve bedeninizle uyum sağlayarak görünümünüzü en üst seviyeye taşır. Rahatlığıyla ön plana çıkan soft bralet modeli, vücudunuzu sararak tam uyum sağlar. Doğru beden tercih edildiğinde, ince gömleklerin ve tişörtlerin içerisinde varlığını belli etmeden, görünümünüzü bir üst seviyeye taşır. Derin V detayı, gömlek dekoltesi ve V yakalar için uygundur. Strapler sütyen modelleri, özellikle omuzları açıkta bırakan kıyafetler için tasarlanan bu modellerin beden seçimi, diğer modellere kıyasla daha önemlidir. Hareket kısıtlığının önüne geçmek adına Blackspade kadın straplez sütyen modeli, ihtiyacınıza göre destekli ya da desteksiz seçenekler sunar. Silikon bantlarla kaymanın önüne geçer ve hareket kolaylığı sağlar. İç çamaşırı dünyasının sihirbazlarından kadın push-up sütyen modelleri, dolgun görünüm için en doğru tercihtir. Dolgulu ve destekli modeller göğüsleri toparlar, olduğundan dolgun ve dik gösterir. Bu modellerin en büyük artılarından biri de göğüsleri daha dik göstermesidir. Daha dolgun ve istediğiniz gibi bir görüntü elde etmek istiyorsanız kadın push-up dolgulu sütyenler sizin için en uygun modeller arasında yer alır. Göğüsleriniz küçük formdaysa dolgulu, büyük ve deforme olmuş ise kadın dolgusuz sütyen modellerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Dolgun göğüsler için kadın dolgusuz sütyen modelleri en konforlu seçenektir. Vücudu saran özel tasarımları ve tere dayanıklı kumaşlarıyla sporcuların iç çamaşırı tercihlerinde ilk sırada yer alan Blackspade kadın sporcu sütyeni modelleri, kaliteli ve rahat yapısıyla yoğun antrenmanlarda bile rahatlıkla kullanılır. Önden açılıp kapanma özelliği olan kadın emzirme sütyeni modelleri, emzirme rahatlığı sağlayarak kumaş özelleğiyle teninize tam uyum sağlar. Blackspade kadın destekli sütyen modelleri, göğüsleri daha iyi şekillendirmek, desteklemek ve daha formda bir formda görünüm elde etmek için tasarlanmıştır. Destekli sütyen modellerini, farklı stil ve formlarda bulabilirsiniz. Bunun için kadın sütyen koleksiyonumuza göz atmanız yeterli olur. Göğüs bölgesini şekillendirerek daha pürüzsüz ve estetik bir görünüm sağlayan kadın toparlayıcı sütyen modelleri özel tasarımları ile eşsiz stilinizi yansıtacak modeller şeklinde tasarlanmışlardır. Ergenlik döneminde gelişen değişimlerle beraber kız çocuklarının giyim ihtiyaçları değişebiliyor, bunun için özel olarak tasarlanan Blackspade genç kız sütyen modelleri tasarlanmıştır. Genç bedenlere uygun olarak tasarlanan genç kız sütyenleri rahat ve destekleyici özelliklere sahiptir. 

İç Çamaşırında Blackspade Farkı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.