Kapat
Menü
Kapat
Hesabım

İade ve Geri Gönderim

1-    İADE TALEBİ OLUŞTURULMASI

Ürün iade işlemine başlamak için, www.blackspade.com.tr > Hesabım > Hesap Bilgilerim > Siparişlerim sayfasından iade etmek istediğiniz ürünün yanında bulunan İade Et  butonuna tıklayarak, ilgili iade formunu doldurmanız gerekmektedir.

2-    PAKETİN HAZIRLANMASI

 İade

Fatura üzerinde bulunan iade formunu doldurarak paketi hazırlayın.

Almış olduğunuz ürünleri orijinal paketinde güvenli bir şekilde paketleyin. Paketin içerisine satın alma faturasını eklemeyi unutmayın. Fatura üzerinde bulunan iade formunda ürün iadesi mi yapmak istediğinizi belirtin.  Kayıtlarımıza alabilmek için imzalamayı unutmayın.

 

3-     PAKETİN  ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDERİLMESİ.

Hazırlamış olduğunuz paketi, herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden 288751827 numaralı gönderim koduyla karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz.

4-     GERİ ÖDEMELER

İade taleplerinizde ,geri ödemeler iadenizin depolarımız tarafından alındığı tarih itibariyle 10 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. İade edilen ürünlerin durumu incelendikten sonra size e-posta ile bilgi verilecektir. Geri ödeme ürünü satın alırken kullandığınız ödeme yöntemi ile aynı şekilde yapılacaktır.

Eğer kredi kartı ile alışveriş yaptıysanız, iade edilen tutarı ekstrenizden İYZİCO BLACKSPADE açıklaması ile kontrol edebilirsiniz. Yapılan işlemler taksitlendirilmiş işlem ise, iade edilen tutar banka mevzuatları gereği kredi kartı hesabınıza taksit süreniz boyunca her ay bir giriş( ) bir çıkış (-) işlemi olarak yansıtılacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.