sadsad x
asdasd
Toplam 559 ürün görüntüleniyor.

Kadın Giyim

Her kadın giyim konusunda hassastır. Hem şık hem de rahat modeller içerisinde kendilerini iyi ve güvenli hissetmek isterler. Blackspade kadınlara şıklığın içerisinde, kumaş kalitesi ve tasarımlarıyla rahatlığı vadediyor. Modal, pamuk gibi Premium kumaşlar ile sağlıklı kadın giyim ürünleri hedefleyen markamız, hem kadın iç giyim hem de kadın ev giyim konusunda rahatlığın peşindeki kadınların yanında. Kadın iç giyimiçerisinde; korse, sütyen modelleri, gecelik, hamile ve lohusa giyim bulunurken, kadın iç giyimi birbirinden şık bikini modelleri, pijama takımları destekliyor. 

Kadın Giyiminde Kusursuz Çizgiler

 Kadın giyimde hedeflenen kumaşlarda kadınların rahatlığı ön plandayken, ayrıca tasarımlarda da kusursuz çizgiler bulunur. Kadın iç giyimde  bedeni daha iyi gösteren ve fazla vücut kısımlarını toparlayan korseler, ten ile uyumlu renklerde tasarlandığı gibi, kıyafetlerin renklerine göre de farklı seçenekler sunuyor. Kadın ev giyimde ise evdeki rahatlık hem tasarım çizgileriyle hem de sağlıklı kumaş tercihleriyle tamamlanıyor.

Kadın Ev Giyim

Blacksapade Kadın ev giyim modellerinde de rahatlığın peşindeki kadınlara birçok seçenek sunuyor. Gecelikler, kısa ve uzun pijama takımları, sabahlıklar, hamile ve lohusa giyim ile evin içindeki şıklığınız ile kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Ev giyimi koleksiyonu yenilikçi desenleri, tende kusursuz bir his, uyum ve giyim konforu sağlayan yumuşacık ve ipeksi kumaşlarıyla trendleri yakalama şansı sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.