Toplam 31 ürün görüntüleniyor.

Kadın Termal Giyim

İster şehir yaşamında isterseniz outdoor spor türlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Blackspade termal atlet, termal tayt, termal tişört, termal çorap modelleri, yaşamınızın her anında size sıcaklık ve konfor sunar. Her hava şartına uyumlu termal giyim ürünleri, dört mevsim rahat etmenizi sağlarken zorlu hava şartlarına maksimum derecede hazırlanmanızı kolaylaştırır. Bununla birlikte termal ürünlerin içeriğinde kullanılan özel dokuma lifleri, nemin bedeninizden kolayca atılmasını sağlarken nefes aldıran yapısı ile gün boyu rahat etmenize yardımcı olur. Blackspade, yüksek kalite standartlarında üretim yapar. Modern tasarımları ile içlik modellerine farklı bir soluk kazandırır; rahat, modern ve sportif bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Ürün kalitesi ile güvenilir ve tavsiye edilen bir marka olan Blackspade, aynı zamanda doğa ve insan dostu üretim süreçleri gerçekleştirir.

Her Kullanıma Uygun Modern Kadın Termal Giyim Modelleri

Blackspade termal giyim ürünleri farklı modellerde üretildikleri için çok yönlü kullanım alanı sunar. Termal içlik, yağmurluk ve rüzgarlık gibi kıyafetlerle giyilebildiği gibi, sweatshirt gibi günlük kıyafetlerin altında da rahatlıkla kullanılabilir. Blackspade'in modern ve sportif termal sweatshirt, t-shirt ve polar modelleri ile termal giyimin konforunu her an hissedebilir, şık ve sportif bir görünüm kazanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı kesim ve modellerde tercih edebileceğiniz termal atlet modelleri ile her kıyafetinizle uyumlu içlik ürünü bulabilirsiniz. Genellikle siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı klasik renkte üretilen termal giyim ürünleri; buz mavisi, antrasit ve lacivert renk seçenekleri ile dikkat çekerken modern görünümleri ile de oldukça şık modeller içerir. Termal içlik fiyatları ise ihtiyacınız olan ürüne göre farklılık gösterir.

Kadın Termal Giyimde Farklı Hava Şartlarına ve Performansa Uyum

Blackspade termal içlik modelleri, termal seviyelendirme sistemi kullanılarak üretilir. Üç farklı segmentten oluşan termal seviyelendirme sistemi sayesinde, farklı hava koşullarına ve kullanım alanına göre bir içlik tercihi yapabilirsiniz. Birinci seviye termal ürünler tüm mevsime uygunluğu ile dikkat çeker. Üzerinizde ağırlığa veya sıkmaya sebep olmayan bu ürünlerin giyimi oldukça kolaydır. Günlük yaşam içerisinde oldukça fazla tercih edilen modeller arasında yer alan birinci seviye termal ürünler, az hareketli günlerde iç ve dış mekanlarda tercih edilebilir. İkinci seviye içlik modelleri ise aktif bir spor sırasında, doğa sporlarında veya soğuk kış günlerinde iç ve dış mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilecek modeller arasında yer alır. Elastik bir yapıya sahip olduğu için vücudu sarar aynı zamanda yumuşak yapısı ile oldukça rahat hissettirir. Kumaş yapısı birinci seviyeye göre daha kalındır. Orta kalınlıkla olan kumaşı, teri dışarı atan yapısı ile konforlu bir kullanım sağlar. Üçüncü seviye termal içlik ürünleri ise çok soğuk alanlarda ve zorlu doğa sporlarında tercih edilebilecek modeller içerir. Polar ile desteklenmiş ekstra dolgulu özel yapısı sayesinde özellikle omuz, diz, kol, bel, kalça bölgesini korur. Her zorlu koşulda hareket kabiliyetinizi kısıtlamayan dikişsiz ve esnek yapısı ile üçüncü seviye içlikler de maksimum koruma sağlar.

Kadın Termal Giyimde Üstünlük Sağlayan Özellikler

Blackspade Kadın Termal giyimde özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ürüne teknik üstünlük sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilir; 

Sıcaklık; Özel üretimli iplik ve kumaş için yaratılmış yalıtım bölgeleri sayesinde soğuğa karşı koruma sağlar. 

Nem Kontrolü; nefes alıp verme özelliği sayesinde tenin üzerinde oluşan nem, liflerin özel bölgeleri arasından havaya karışır. 

Yumuşaklık; özel lif tasarımı kullanım sırasında mükemmel yumuşaklık ve temas sağlar. 

Doğallık; Doğal lifler içerir. 

Hafiflik, Özel lif tasarımı sayesinde ürünün hafif olması sağlanarak hareket rahatlığı hedeflenir. 

Kolay bakım; Kıyafetler şekil, tarz ve renklerini kaybetmeden 40 dereceye kadar yıkanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.