sadsad x
asdasd
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Termal Tişört Modelleri Ve Fiyatları

“Termal giyim nedir?” diyerek söze başlamak gerekirse termal, ısının dengede kalmasını sağlayacak giyim ürünleri için kullanılan bir addır diyebiliriz. Bu aşamada termal giyimin faydalarından biriside ısıyı dengede tutarken terleme gibi durumlara karşı koruyucu özelliklere sahip özel üretilmiş ürünler akla gelmelidir. Şöyle ki normal bir tişört kullanımında bir gün hatta bir kaç saat sıcak bir ortamda bulunduğunuzda ya da sporsal bir etkinlik yaptığınızda üzerinde özellikle de koltuk altlarında ter izlerini görürsünüz. Termal giyim ürünlerinden olan termal tişörtlerdeyse özel olarak kullanılan tekstil materyalleri kullanıldığından ötürü terin dışarıdan görülmesi ortadan kaldırılır. Hatta teknolojik olarak üretilen bu ürünlerde ter vücuda temas etmeyerek dengelerin bozulmasını önlemektedir. Termal tişörtlerin yanında kolsuz tercihlerde termal atletler, içlik olarak ise termal taytlar tercih edilebilir. 

Termal tişörtler uzun ömürlü, dört mevsim kullanılabilecek bir teknolojide üretilmektedir. Sitemizde bulunan termal tişörtleri denemeye ne dersiniz? Vücut ısısını dengeleyerek konforlu bir yasam geçirmeyi sağlayan termal tişörtlerimiz antimikrobiyal özelliğe sahip olup, yüzde yüz antialerjendir. Markanın termal tişörtlerinin özelliği konusunda vücutta biriken statik enerjiyi de aldığını biliyor muydunuz? Termal tişört ürünlerimizde kir ve lekeye karşı direnç özelliği bulunduğundan temizlenmesi de kolay yapılmaktadır. 

Son yıllarda özellikle de tıbbi amaçlı olarak doktorların hastaların kullanmasını önerdiği bir giyim profili oluşturan bu tişörtler romatizma, astım, akciğer hastalıkları gibi şikâyeti bulunan hastaların öncelikle tercih etmesi gereken ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 

Blackspade.com.tr’de bulunan markamızın termal tişörtleri viskon, polyester ve elastan malzemeler kullanılarak ileri teknolojide üretilmiş malzemelerdir. Termal uzun kollu tişört ürünleri ister erkek, ister bayan, ister çocuk olsun farklı beden ve renk seçeneklerinde satışa sunulmaktadır. Orjinal, ambalajlı, etiketli ve faturalı ürünlerimizden satın almak isterseniz sitemize yapacağınız sipariş yeterli olacaktır.

Ürünlerin müşteriye ulaştırılması iki üç gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmekte olup, kargo ile yollanmaktadır. Termal tişört fiyatlarımızla ilgili olarak sitemizin tek bir marka ile çalışmasından ötürü çeşitlilik çok fazla bulunmamaktadır. Bunun yanında ortalama fiyatlarımız 30 ile 100 TL arasında değişebilmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.