Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk Termal Giyim Ürünleri ve Modelleri

Çocukların büyümeleri ile birlikte kılık kıyafetlerinde de gözle görülür bir değişiklik yaşanmaktadır. Çocukların her yaşta sağlıklı ve konforlu büyümeleri için Blackspade olarak elimizden gelen özen ve titizliği göstermekteyiz. Termal çocuk ürünlerini termal tişört, termal atlet ve termal zıbın olarak çeşitlendirdik. Özellikle çocukların narin tenlerine uygun doku ve kumaşları tercih etmekteyiz. Çocukların büyümeleri ile birlikte iç giyim hem de yaşına göre dış giyiminde değişiklik yapılmaktadır. Bunlardan başında da çocuk termal giyim gelmektedir. Yaşına ve hareket edeceği alana bağlı olarak birçok seçenek tercih edilebilmektedir. Termal giyim özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekmektedir. 

Termal çocuk kıyafetlerinin en önemli özelliğinin başında sıcak tutma özelliği gelmektedir. Termal giyisinin özelliği sayesinde ısı yalıtımını sağlamaktadır. Özellikle boğazlı termal kıyafetlerin hava boşlukların sayesinde soğuk havanın içeri girmesini engelleyici özellik taşımaktadır. Termal çocuk kıyafetlerinin bir diğer etkin özelliği ise, teri dışarı atma özelliğidir. Özellikle hareketli çocuklarda sıkça görülen sırtta terleme durumunda, sırttaki teri emerek tenden dışarı atma özelliği sağlamaktadır. Bunun için sırtın orta kısımlarında özel hava boşluklarından oluşan başka bir kumaş kullanılmıştır. Bu da çocuğunuzun sağlığı açısından oldukça önemli bir detaydır. Fakat sitemizden satın aldığınız çocuk termal giyim kıyafetlerinin de bakımı oldukça önem arz etmektedir. Sitemizden satın aldığınız termal kıyafetin içinde yazan yıkama ve kurutma önerilerine muhakkak göz atmanız gerekmektedir. Bu sayede satın aldığınız kıyafeti daha uzun süre kullanabilir ve istediğiniz sürece dolabınızda muhafaza edebilirisiniz. Öncelikle satın alınan ürün kullanılmadan önce yıkanmalıdır. Üzerinde baskı veya herhangi bir deseninin de zarar görmemesi açısından tersten yıkama yapılması önerilmektedir. 

Termal kıyafetlerin dokusu gereği polyester kumaştan üretilmiş olup, yıkandıktan sonra kısa sürede kuruma ve eski haline dönme özelliği taşımaktadır. Önemli olan çocuğunuzun vücudunu sıcak tutabilme ve sağlıklı olması sağlamaktır. Termal kumaşları istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz, herhangi bir zarar görmeyecektir. Özel dokusu sayesinde yumuşak ve çocuk tenine uygun yapıda üretilmiştir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.