x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
Filtre
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kız Çocuk Termal Giyim & Aksesuar
Toplam 29 ürün bulunmaktadır.
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9248 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Alt İçlik 2. Seviye 9266 - Gri Melanj - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Gri Melanj - 1
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Gri Melanj - 2
%0 İndirim
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - - 1
%49 İndirim
Bebek Termal İçlik - Tulum 1252 - Beyaz Beyaz - 1
Bebek Termal İçlik - Tulum 1252 - Beyaz Beyaz - 2
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 1. Seviye 9298 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 1. Seviye 9298 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9265 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Gri Melanj - 1
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Gri Melanj - 2
%49 İndirim
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Baskılı - 1
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Baskılı - 2
%49 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9265 - Gri Melanj - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9265 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 2. Seviye İçlik 9264 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Antrasit - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9249 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Alt İçlik 2. Seviye 9266 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal İçlik 2. Seviye 9248 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 1. Seviye 9299 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 1. Seviye 9299 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Çorap 2. Seviye 2'li Paket 9995 - Siyah - 1
Çocuk Termal Çorap 2. Seviye 2'li Paket 9995 - Siyah - 2
%0 İndirim
Çocuk Termal Çorap 2. Seviye 2'li Paket 9995 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Alt İçlik 2. Seviye 9266 - Siyah - 1
%0 İndirim

Kız Çocuk Termal Giyim Nedir?

Termal giyim çocukların kış aylarında vücut ısılarını korunması, hava değişimlerinden kaynaklanacak sorunlarla karşılaşılmaması için kullanılan giyim ürünleridir.  Soğuk havalarda çocukların terlemesi sonucu oluşan nemin vücuttan uzaklaştırılması, vücut ısısının korunması açısından önemlidir. Vücut ısı dengesini sağlamak için ortam sıcaklığını optimal seviyede tutmak veya hava değişimi sırasında vücudu koruyacak termal giyim ürünleri kullanmak olumsuz etkilerin azalmasını sağlar. Bebekler için korumayı sağlamak daha kolayken çocukların büyümesi ile artan hareketlilik vücudun daha çok yorulmasına ve terlemesine neden olacağı için koruma için alınacak önemler değişebilir. Kız çocukları için bu durumda kullanılacak kız çocuk termal içlik giyim ürünleri ile desteklenebilir. 

Kız Çocuk Termal Giyim Ürünleri ve Modelleri

Çocukların büyümeleri ile birlikte, ihtiyaçlarında değişiklikler oluşabilir. Çocukların her yaşta sağlıklı ve konforlu büyümeleri için Blackspade olarak, elimizden gelen özen ve titizliği göstermekteyiz. Soğuk havaların kurtarıcısı termal çocuk ürünlerini termal tişörttermal atlet ve termal zıbın olarak çeşitlendirerek ihtiyacınıza yönelik ürünleri edinmenizi sağlıyoruz. Özellikle çocukların hassas ciltlerine uygun dokuda, doğal içerikli son teknoloji kumaşlarla keyifli anlar geçirmeleri için en özel parçaları üretiyoruz. Çocukların büyümeleri ile birlikte iç giyim hem de yaşına göre dış giyiminde değişiklik yapılmaktadır. Yaşına ve hareket edeceği alana bağlı olarak, birçok seçenek tercih edilebilmektedir. Kış aylarının soğuk havalarında bile açık havada zaman geçirmenin konforunu hem sizin için hem de çocuğunuz için en güvenilir termal giyim ürünleri ile sunuyoruz.

Termal çocuk kıyafetlerinin en önemli özelliğinin başında, sıcak tutma özelliği gelmektedir. Termal giyisinin bu özelliği sayesinde ısı yalıtımı sağlayarak vücudun ısı dengesi korunmaktadır. Özellikle termal içliklerin hava boşlukları sayesinde, soğuk havanın içeri girmesini engelleyici özelliği bulunmaktadır. Termal çocuk kıyafetlerinin bir diğer etkin özelliği ise teri ciltten uzaklaştırarak dışarı atma özelliğidir. Özgürce hareket etmeyi seven çocuklarda sıkça görülen sırtta terleme durumunda, sırttaki teri emerek tenden dışarı atma özelliği sağlamaktadır. Bunun için sırtın orta kısımlarında, özel hava boşluklarından oluşan başka bir kumaş kullanılmıştır. Bu da çocukların sağlığı açısından oldukça önemli bir detaydır. Bir çok fonksiyonel özelliği ve detayları bulunan  çocuk termal giyim ürünlerinin bakımı oldukça önemlidir. Sitemizden satın aldığınız termal kıyafetin içinde yazan yıkama ve kurutma önerilerine göz atmanızda ve uygulamanızda fayda vardır. Bu sayede satın aldığınız kıyafeti daha uzun süre kullanabilir ve istediğiniz sürece dolabınızda muhafaza edebilirisiniz. Ürünlerin üzerinde baskı veya herhangi bir deseninin de zarar görmemesi açısından, tersten yıkama yapılması önerilmektedir. 

Termal kıyafetlerin esnek dokusu ve özel kumaş içeriği sayesinde, yıkandıktan sonra kısa sürede kuruma ve eski haline dönme özelliği taşımaktadır. Özel dokusu sayesinde yumuşak ve çocuk cildine uygun yapıda antialerjik özellikler ile üretilmiştir. 

Kız Çocukları İçin Sıcak Tutan Giyim 

Kız çocukları için özel üretilen Blackspade termal giyim ürünleri her yaşa ve her beden uygun olarak, çocukların hareket özgürlüklerini kısıtlamayacak esnek yapıda kumaşlar ile üretilmektedir. Çocukların hassas ciltlerine zarar vermeden, keyifli ve konforlu zaman geçirirken kendilerini güvende hissetmeleri çok önemlidir. Soğuk havanın olumsuz etkilerinden etkilenmeden, sıcacık anların en güzel 

DEVAMINI GÖR Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.