Kusursuz Uyum, Kusursuz Rahatlık...
Menü
Filtre
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Termal Zıbın
Toplam 3 ürün bulunmaktadır.

Termal Zıbın 

Çocuklar doğdukları andan itibaren hassas ve kolaylıkla hasar alabilecek vücutlara sahip olurlar. Bu yüzden bebekler için oldukça hassas davranmak onların sağlıklı büyümesi, vücut fonksiyonlarının sağlıklı gelişmesi için önemlidir. Darbelere karşı koruyup, anne karnındaki konforu sağlamak için tüm ortam şartlarını yerine getiririz. Uyku süresinde rahat etmesi için yumuşak bir yatak, cilt tahrişine yol açmayacak yumuşak kıyafetler, ortam ısı dengesini ve nem dengesini en ideal seviyeye getirmek gibi birçok işlem vücutlarının sağlıklı gelişmesi için en doğru şekilde yerine getirilir. Bunları yaparken aynı zamanda temiz ve doğal içerikli ürünler ile desteklenir. Tüm bunların yanında ortam ve koşul değişiklikleri yaşanırken, dış mekan aktivitelerinde kullanabileceğiniz, çocuğunuza evdeki konforu sağlayabileceğiniz ürünler ile desteklemek gerekir. Çocuk termal giyim ürünleri çocukların vücut ısılarını korumak ve konforlu hissetmeleri için önemli giyim ürünlerindendir. Blackspade bebekler için ürettiği Termal zıbın, termal atlet ve termal içlik gibi ürünlerde çocuğunuzu en iyi şekilde koruyabileceğiniz bir seçenek sunuyor. Temiz ve sağlıklı kumaş içerikleri ile bebeklerin hassas tenlerini koruyan antialerjik, yumuşacık yapısı ile vazgeçilmez destekçiniz olmaya aday.

Bebek Termal Zıbın 

Bebekler için kullanılan zıbınlar genellikle yenidoğan bebekler için tasarlanmış ürünlerdir. Tüm vücudu saran ve bebeğin anne karnındaki konforunu yaşatan parçalardır. Bebek ürünlerinde kullanılan kumaşlar çok önemlidir, yumuşak ve esnek parçalar olması gerekirken aynı zamanda antialerjik bir yapıya sahip olmalıdır. Yaz aylarında kullanılan zıbınlar ince ve serin tutucak yapıda tasalanırken kışın kullanılacak zıbınlar soğuk havadan koruması için tasarlanmıştır. Blackspade Termal Zıbın modelleri tüm bu şartları yerine getirirken aynı zamanda çocuğunuzun konforu için farklı model seçenekleri ile sunulmuştur. Vücut sıcaklığını korurken anne karnındaki konforu sunan zıbın modelleri için koleksiyona göz atabilir, çocuğunuz için en sağlıklı adımı atabilirsiniz. Siz çocuğunuzun mutluluğuna şahit olurken, çocuğunuzu güvende ve konforlu hissettireceksiniz. 

Termal Zıbın Modelleri Ve Fiyatları

Termal Giyim modellerinden zıbınlar esnek ve koruyucu yapısı ile çocuğunuzun hareketlerini kısıtlamadan anne karnındaki rahatlığı sağlar. Alt kısımda çıtçıtlı yapısı ile kolaylıkla ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz aparatlar bulunmakta. Farklı kalıplar ile sıfır kol, kısa kollu ve uzun kollu seçenekleri ile ortam koşullarına göre koruyuculuğu arttırabilirsiniz. Termal zıbın ve tulumları paketler halinde satın alabilirsiniz bu paketlerde 2'li seçenekler ile ekonomik bir çözüm sunulmuştur. Dayanıklı ve kolay kullanımı ile uzun süre kullanabileceğiniz ürünlerdir. 

DEVAMINI GÖR Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.