sadsad x
asdasd

Termal Zıbın
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Termal Zıbın Modelleri Ve Fiyatları

Bebekler doğduklarında vücutlarının üstünde örtülü olan tabaka sayesinde bir süre hava değişiminden etkilenmez. Bu onları koruyan doğallıktır. Ancak banyo yatırıldıktan sonra vücutlarını saran katman ortadan kalktığında artık hava değişimlerinden oldukça fazla etkilenir hale gelirler. Bebeğin kıyafetlerini onun üşümemesi için üst üste giydirmekse bebeğinizin refleks hareketlerini engelleyici bir durum oluşturmaktadır. Üst üste giydirilen kıyafetler bebeğiniz sıcak bir ortama girdiğindeyse hava alamadığından ötürü bebeğinizde isilik gibi oluşumların ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. İşte bu sebeple bebeği soğuktan korumak çok giydirmek anlamına gelememektedir. Site olarak biz size diyoruz ki termal zıbın kullanın. 

Kışlık termal zıbın ile bebeğinizin vücut ısısının stabil kalmasını kolaylaştırabilirsiniz. Böylece ani hava değişimlerinden ötürü bebeğinizin hastalanma ihtimalini azaltmış olursunuz. Termal zıbınlar viskoz kumaş dokusu sayesinde soğuk havanın vücuda temasını önlerken aynı zamanda terleme durumunda terin zıbının dışına doğru hareketini sağlar. Bebeğin vücudu ile ter arasındaki teması keser. Kampanyalı ürünlerimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.

Bebeklerin cildi hassastır. Bu hassaslık da ancak hassas olarak üretilmiş giyim ürünleriyle korunabilmektedir. Bebeğin cildini rahatsız etmeyen, antialerjik ve antibakteriyel ürünlerimiz siz ve bebeğiniz için satışa sunulmaktadır. 

Özgür bebekler için termal zıbın şart… Kıyafeti nedeniyle kısıtlı hareketlerden kurtulan bebeğinizin fiziksel gelişimini daha net olarak takip edebilirsiniz. Hafif kumaşı ve elastik dokusuyla bebeğinizin için özgür bir ortam hazırlayan termal zıbınlarda kısa kollu ve uzun kollu modellerimiz bulunmaktadır. Giysilerin altından belli olmasını istemeyenler içinde kolsuz, yuvarlak yakalı gibi seçenekleriyle beraber farklı renk seçenekleri de mevcuttur. 

Termal zıbın fiyatları konusunda sitemizin ideal olduğunu düşünüyoruz. Çünkü hem yüksek kalite, hem konfor ve hem sağlık bir arada... Normalde bebeğinizin hastalandığında doktora getirme masrafınızı göz önüne alırsanız fiyatlarımızın ne kadar makul olduğunu siz de düşünürsünüz. Viskoz, poliester ve elastan malzemeler kullanılarak üretilen termal zıbınlar için uygun fiyat kampanyalarımızı kaçırmayın derim. Selülozdan üretilmiş olan viskoz lifleri kullanılarak üretilen, özel üretimli ve özel kesitli ürünlerimizin doğal bir yumuşaklığa sahip olduğu konusunda iddialıyız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.