sadsad x
asdasd

Termal Bere
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Termal Bere Modelleri ve Fiyatları

Termal bere çoğunlukla kış mevsiminde kullanım rahatlığı ve koruması açısından tercih edilen bir üründür. Bu ürün çeşidi sporcuların sık tercih ettiği fakat günlük yaşamda da kullanılan bir ürün olma özelliği göstermektedir. Özellikle kar yağışlı, yağmurlu hava koşullarında tercih edilmesinin nedeni ise su geçirmez oluşudur. Günlük kullanımda havanın yağışlı ve soğuk olması yüzünden tercih edilse de sporcular açısından tercih edilmesi kullanım rahatlığı ve sağlık sebebiyledir.

Termal bere, hem kadın hem erkek için çeşitleri olan bir üründür. Genelde daha iyi koruma sağlaması açısından çift yüzlü örme kumaştan üretilmektedir. Nefes alabilir kumaştan üretilmesi nedeniyle başı soğuktan korurken terlemesini önlemiş olmaktadır. Elastik yapısı sayesinde sporcuların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Snowboard, dağcılık, trekking gibi sporlar ile uğraşanların kötü hava koşullarından etkilenmemesini ve hastalanmamalarını sağlar.  Kürek ya da yelken gibi su sporları ile uğraşan sporcular, su geçirmeyen ve ısıyı koruyan termal bereler sayesinde olası hastalık risklerinden korunmuş olur. Bunun yanı sıra günlük yaşamında motosiklet kullanan kişiler tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Motosiklet kullanımı, hızı sebebiyle rüzgara maruz kalmayı arttırır. Rüzgara maruz kalmamak adına kaskın içinde kullanıma olanak tanıyan termal bere modelleri de bulunmaktadır. Sporcular ve motosiklet kullanıcıları dışında askeri aktivitelerde de termal bere modelleri kullanılmaktadır. 

Termal bere modelleri kullanım amacına uygun olarak farklılık göstermektedir. Sporcu termal bereleri baştan çıkmayacak ve kaymayacak şekilde tercih edilir. Günlük kullanım için olan termal bereler ise çeşitli dekoratif şekillerde olabilmektedir. Üzerinde kürk bulunan, aksesuar eklenmiş olan gibi pek çok model seçeneğine rastlamak mümkündür. Bunun yanı sıra polar termal bere modelleri de en çok tercih edilenler arasındadır. Motosiklet kullanıcıları tarafından tercih edilen termal bereler kask içerisine takıldığından dolayı daha ince ve kayma yapmayan yapıda seçilmektedir. Bu kullanım alanında berelerin burun ve ağız bölgelerini kapatacak şekillerde olan modelleri de mevcuttur. Termal bere fiyatları en düşük olarak 5 lira civarında, en yüksek fiyat olarak ise 121 lira dolaylarında değişmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.