sadsad x
asdasd
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Termal Çorap Nedir? 

Termal çorap kış aylarında özel olarak ayakların ısısını korumak için yapılmış, özel kumaştan üretilen çoraplardır. NILIT® HEAT iplikler kumaş haline getirildiğinde vücudun doğal ısısını muhafaza etmeye destek olur. Termal çoraplarda da bu teknoloji kullanılarak ayakların sürekli sıcak kalması hedeflenmiştir. Termal çorapların yanında termal tişört, termal tayt ve termal eldiven için de aynı teknoloji kullanılmaktadır. 

Lif içeriğindeki karbon-kahve bileşimi kötü kokuları hapsedip etkin bir şekilde nötralize eder. Böylece güçlü koku önleyici özelliği sayesinde ayakkabılarınızı dilediğiniz yerde rahatça çıkararak kendinizi koku anlamında güvende hissedebilirsiniz. Ayrıca bu karbon - kahve birleşimi sayesinde termal çoraplarda ani-bakteriyel özellik de sağlanmış olur. 

Önemli olan ayakların sıcak tutulması olduğu için aslında ayakların bu termal çoraplar içerisinde kuru kalması da düşünülmüştür. Termal kumaşlardaki mükemmel emicilik ve nem kontrolü ile konforlu kuru bir hissiyat hedeflenmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.