🚚 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava...
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
3 4
Toplam 31 ürün bulunmaktadır.

Erkek Çocuk Termal Giyim Ürünleri ve Modelleri

Çocukların büyümeleri ile birlikte kıyafetlerinde de gözle görülür öenmli değişiklikler de yaşanmaktadır. Çocukların her yaşta sağlıklı ve konforlu büyümeleri için Blackspade olarak elimizden gelen özen ve titizliği göstermekteyiz. Termal çocuk ürünlerini termal tişörttermal atlet ve termal zıbın olarak çeşitlendirdik. Özellikle çocukların narin tenlerine uygun doku ve kumaşları tercih etmekteyiz. Çocukların büyümeleri ile birlikte iç giyim hem de yaşına göre dış giyiminde değişiklik yapılmaktadır. Bunların başında da çocuk termal giyim gelmektedir. Yaşına ve hareket edeceği alana bağlı olarak, birçok seçenek tercih edilebilmektedir. 

Erkek Çocuk Termal Giyim Özellikleri

Termal çocuk kıyafetlerinin, en önemli özelliğinin başında sıcak tutma özelliği gelmektedir. Termal giyisi bu özelliği sayesinde ısı yalıtımı sağlamaktadır. Tüm termal giyim ürünleri, hava boşlukları sayesinde soğuk havanın içeri girmesini engelleyici özellik taşımaktadır. Termal çocuk kıyafetlerinin bir diğer etkin özelliği ise teri dışarı atma özelliğidir. Özellikle hareketli çocuklarda sıkça görülen sırtta terleme durumunda, sırttaki teri emerek tenden dışarı atma özelliği bulunmaktadır. Bunun için sırtın orta kısımlarında özel hava boşluklarından oluşan başka bir kumaş kullanılmıştır. Bu da çocuğunuzun sağlığı açısından oldukça önemli bir detaydır.

Blackspade çocuk termal giyim koleksiyonundan edindiğiniz çocuk giyim ürünlerinin bakımı oldukça önemlidir. Edindiğiniz termal kıyafetin içinde yazan yıkama ve kurutma önerilerine muhakkak göz atmalı ve bu ürünlerin  yıkama talimatlarına mutlaka uyulmalıdır. Bu sayede satın aldığınız kıyafeti daha uzun süre kullanabilir ve istediğiniz sürece dolabınızda muhafaza edebilirsiniz. Öncelikle satın alınan ürün kullanılmadan önce yıkanmalıdır. Üzerinde baskı veya herhangi bir deseninin de zarar görmemesi açısından tersten yıkama yapılması önerilmektedir. 

Termal kıyafetlerin dokusu gereği polyester kumaştan üretilmiş olup, yıkandıktan sonra kısa sürede kuruma ve eski haline dönme özelliği taşımaktadır. Önemli olan çocuğunuzun vücudunu sıcak tutabilme ve sağlıklığını korumaktır. Termal kumaşları istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz, herhangi bir zarar görmeyecektir. Özel dokusu sayesinde yumuşak ve çocuklara uygun yapıda üretilmiştir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.