Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Erkek Çocuk İç Giyim & İç Çamaşırı Modelleri

Erkek bebeklerin büyümesi ile yeni tarz giyim ihtiyaçları eklenecektir. Bunların başında şüphesiz iç çamaşırı ve seçimi gelmektedir. Blackspade olarak kullanım kolaylığı sağlayan ve yüksek derece kaliteli kumaşlar sayesinde çocukların ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaktayız. Çocuk iç çamaşırı seçimi yaparken olabildiğince pamuklu ve sağlıklı kumaşlara yer vermekteyiz. İç çamaşırda, en az dış giyim kadar önem arz etmektedir. Uygun kullanım koşullarında satın aldığınız erkek çocuk külot veya erkek çocuk atletlerin ömrünü olduğunca uzatmanız da mümkündür. 

Erkek çocuk giyim seçenekleri arasında en son trendlerden oluşan koleksiyonumuza muhakkak bir göz atmalısınız. Hem çocuğunuz hem de sizin için oldukça farklı desen ve kumaşlarda kıyafetler bulmanız mümkün durumdadır. Erkek çocuk kıyafetlerini de aynı iç çamaşırlarında olduğu gibi büyük özenle yıkayıp kurutmalısınız. Unutulmamalı ki doğru seçimde temizlenmesi, o kıyafetin ömrünü bir hayli uzatmaktadır. Bunun için dikkat edilecek birkaç madde bulunmaktadır. Bunların ilki, satın aldığınız kıyafetin ters tarafını çevirmeniz ve kıyafetin kendi renklerine ait çamaşır grubu ile birlikte yıkamaya başlamalısınız. Yıkanan çamaşırı da fazla makinede bırakmadan asılmasına dikkat etmelisiniz. Yıkanan çamaşırların ütüsü esnasında da aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Ürün içinde bulunan ütü derecesinde ütülenmesi gerekmektedir.

Satın aldığınız kıyafetin üzerinde herhangi bir renkli baskı, nakış veya işleme varsa o ürünleri mümkün mertebe düşük derecede yıkanması gerekmektedir. Yüksek derece hem kumaşa hem de işlemeye zarar vereceğinden çok tercih edilmemesi gerekmektedir. Özellikle ürün üzerinde bulunan dantel detayları ilk yıkamasını elde yıkama seçeneğini tercih ederseniz dantelli çamaşırınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlarsınız. Önemli olan tercih ettiğiniz erkek çocuk iç giyim ve dış giyimde kumaşların kaliteli ve sağlıklı olmalarıdır. Çocuk sağlığı açısından Blackspade olarak en doğru kumaşları tercih etmekteyiz. Çocukların narin tenlerine en uygun dokuya sahip ürünleri sizlerle paylaşmaktayız. Çocuklarına içiniz rahat bir şekilde giydirebilmeniz için antialerjik kumaş ve kanserojen madde içermeyen ipliklerden oluşan kumaşları tercih etmekteyiz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.