sadsad x
asdasd
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kadın Plaj Havlusu

Plajın vazgeçilmezlerinden plaj havluları yüzde yüz pamuk kumaşı ile beğenilerinize sunuluyor. Doğru plaj havlusu seçimi her daim plaj hayatı için önemli olmuştur. Kumaş seçimi, incelik kalınlığı, suyu çekip çekmediği konusunda kadın deniz havlusu satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunmaktadır. Blackspade’de kadın plaj havluları yüzde yüz pamuk kumaştan yapılmaktadır. Ayrıca, geniş ve canlı renk seçenekleri ile plajda fark yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Suyu hızlıca çekiyor olması, hızlı kuruma özelliği ve minimum tortu bırakması sayesinde kullanılan kumaşın kalitesini ortaya koyuyor.

Rengarek plaj havlularımız ile siz de plajların yıldızı olabilirsiniz.

Kadın Plaj Havlusu Modelleri

Plaj havlusu modelleri renklerine kabartmalarına ve desenlerine göre farklılık gösterebilir. Belli başlı deniz havlusu modelleri kalın kumaş yapısına sahip olan havlulardır. Bazıları ise daha ince peştemal havlu dediğimiz modellerdir. Bu model biraz daha ince, diğer havluya nazaran daha rahat kuruyan suyu aynı kalın havlular gibi çekebilen kadın plaj havlusu modelidir. Uçlarında piskülleri olan ve olmayan seçenekleri ile beğeninize sunulan peştemal tarzı deniz havlusu modelleri canlı renk ve desenleri ile havlu detayına kadar tarz olmayı isteyen kadınlar için vazgeçilmez plaj aksesuarları arasında yer alıyor. Bunun yanında daha kalın olan plaj havlusu modelleri ise kabartmalı ve kabartmasız desenleri ile beğenilerinize sunuyor. 

Plaj Havlusu Ölçüleri

Plaj havlusu ölçüleri standart olabileceği gibi battal boy ve daha küçük boylu plaj havluları olarak da üreilmektedir. Plaj havlu ebatlarını ürünlerin ürün özellikleri kısmında inceleyebilirsiniz. Peştemal tarzı havlular diğerlerine göre az da olsa daha küçük ebatlara sahiptir. 

Kadın Plaj Havlusu Fiyatları

Kadın plaj havlusu fiyatları Blackspade'de de hem piyasa fiyatlarına göre uygun hem de bir miktar üzerinde fiyatlarla görebileceğiniz şekilde oluşturulmuştur. Plaj havlusu fiyatları kullanılan kumaşın kalitesine bağlı olrak oluşturulmaktadır. Daha organik ve yumuşak pamuktan olanlar piyasaya göre daha yüksek olarak belirlenmektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.