sadsad x
asdasdToplam 24 ürün görüntüleniyor.

Kadın Korse Modelleri

Her kadın kıyafetlerinin içinde daha ince ve fit görünmeyi arzular. Dar kesim elbiseler, etekler giydiklerinde kilolarının belli olmamasını ve vücutlarının daha biçimli görünmesini isterler. Çareyi korse kullanmak da bulurlar. Tüm kadın korse çeşitleri en uygun fiyatlarla Blackspade.com.tr’de.

Korse, vücudu toparlayan ve daha fit bir görüntüye kavuşturan bir iç giyim ürünüdür. Özel davetlerde ve günlük hayatta giydiğimiz kıyafetler özellikle yağ oranının yüksek olduğu bölgeleri belli eder. Kadınlarda basen, göbek, göğüs, kalça gibi bölgelerde kilo problemleri yaşanır. Korseler bu bölgeleri toparlayarak daha düzgün bir görüntüye kavuşturur. Aynı zaman çok fazla kilo verdiği için vücudunda sarkma olan kadınların da yardımına korse yetişir. Korse karın, kalça ve üst bacak bölgelerindeki fazla kilo vermekten kaynaklı sarkmaları toparlar. Aynı zamanda vücudu biçimlendirir. Kilo vermek isteyen insanların da kullanabileceği zayıflamaya yardımcı korseler de bulunmaktadır. Ayrıca iki beden incelten korseler de satışa sunulmuştur. Kullanıldığında sıkı yapısı ile vücudu toparlayan korseler, iki bedene kadar inceltir ve daha zayıf görünmenizi sağlar. Böylece giydiğiniz kıyafetlerde istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.

Sitemizde sizlere yardımcı olabilecek tüm korse çeşitleri bulunmaktadır. Bayan korseler özel kumaşları sayesinde daha az terlemenizi sağlar ve anti bakteriyel olma özelliğine sahiptir. Sıkı bir yapısı olmasına rağmen gün boyu kullanıma uygundur. Kullanım boyunca sizi rahatsız etmez. Dikişsiz modelleri de bulunan korseler, kıyafetlerinizin içinde kaybolur ve iz belli etmez. Kalçalarınızı sıkılaştırır, toparlar ve kaldırır. Bel bölgesinde incelme sağlayarak daha estetik ve fit bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. İstediniz bayan korse çeşitlerine sitemizden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat ve güvenilir ürün garantimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizde kaliteli ve cildinizi tahriş etmeyen kumaşlar kullanılmıştır. Yaz günlerinde korse giymek işkence gibi görünse de satışa sunduğumuz ürünler yaz aylarında sizleri rahatsız etmez ve gün boyu kullanmanız için uygundur. Aşırı terlemeden dolayı tahrişi önlemek için terlemeyi azaltıcı ve yok edici kumaşlarla üretilmiş korseler satılmaktadır.

Sitemizde tüm kadın korse modellerine geniş fiyat aralığı ile bütçenize uygun bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.