sadsad x
asdasd
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Kadın Korse

Blackspade Kadın korse modelleri vücudunuzu ince gösterirken, gün boyu rahat olmanızı sağlayacak kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Blackspade’in sunduğu kadın korse modelleri ile formda görünme şansına kavuşabilirsiniz. Kalça ve karın bölgesi için yüksek toparlama gücüne sahip detaylarla tasarlanan kadın korse seçenekleri, fazlalıklarınızı saklamanıza yardımcı olur. Hijyen sağlamak amacıyla ağ bölgesi ikinci bir kat havlu dokuma ile üretilen modeller, konforlu ve sağlıklı kullanım sunar.

Kadın iç giyim ürünlerinden Blackspade'de bulabileceğiniz korse modelleri, kadın jüpon modelleri, sütyen modelleri; hamileler için emzirme atletleri kumaş kalitesi farkıyla kullanımınıza sunuluyor. 

Body Control Illusion Koleksiyonu

Koleksiyon ürünleri; karın, kalça, mide ve basen kısmı gibi değişik bölgelerin toplanmasını sağlayan kadın korse modelleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar.

Ürünler, üstün şekilllendirme özelliğine sahip pamuk, modal ve elastan kumaştan üretilir ve gün boyu rahat kullanım imkânı tanır. Lazer kesim ve flok uygulama ile üretilen kadın korse seçenekleri iz bırakmadığı gibi kayma da yapmaz. Body Control Illusion Koleksiyonu korse modelleri sayesinde 1 bedene kadar incelmeniz mümkündür. Karın bölgesinde ekstra toplanma desteği sunan ürünler ile fazlalıklarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Korselerinizi, koleksiyonda yer alan sıkılaştırıcı kadın korse atlet modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Blackspade Kadın korse modelleri maksimum konfor ile daha ince görünmenizi sağlıyor. Toplayıcı ve şekillendirici özellikleri dikişsiz kesimleri ile dış giyim ürünleri ile zarif bir şekilde bütünleşerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. 

Blackspade korse modelleri 3 boyutlu tasarımı ve transfer baskı etiketi sayesinde cildinizi tahriş etmiyor. Sentetik ürünlerdeki gibi kaşıntı, terletme yapmıyor. Hava alan pamuklu kumaşıyla ve giyim konforunu arttıran özel dikiş teknikleri ile diğer korse ürünlerinde bulamayacağınız ekstra konfor ve gün boyu rahatlık sağlıyor.

Vücudunuzun ihtiyacına göre korse modellerinden seçim yaparak bel, karın, basen, kalça, bacak hatlarınızın daha ince ve formda gözükmesini sağlayabilirsiniz. Slip korse, şort korse, bel ve karın korse, bacak ve karın korse, body korse, atlet korse modelleri ile vücudunuzda dilediğiniz ince görünüme sahip olabilirsiniz. Blackspade atlet korseyi, bel bölgenize destek amaçlı da kullanılabilirsiniz. 

Model Açıklamaları:

1475 – Karın bölgesinin toplanması için önerilebilir.

1476 – Kalça ve karın bölgesinin toplanması için önerilebilir.

1478 – Kişinin kendi sütyeni ile kullanabileceği bu model, kalça ve göğüs altına kadar karın bölgesinin toparlanması için önerilebilir. Alttan çıt-çıtlı body olarak tasarlanmıştır. Askıları ayarlanabilir ve çıkarılabilir.

1479 – Kalça, karın, basenler ve bacakların toparlanması için önerilebilir.

1480 – Kalça ve Gögüs altına kadar karın bölgesinin toparlanması için önerilebilir.

1481 – Karın bölgesinin toparlanması için önerilebilir.

 

Body Control Cotton Koleksiyonu

Koleksiyonun sunduğu kadın korse modelleri pamuklu kumaştan üretildiği için gün boyu kullanma rahatlığı sağlar.

Terletmeyen, yüksek toplama ve şekillendirme özelliğine sahip olan modeller 2. kat havlu ağ detayıyla tasarlanır. Koleksiyonun, kalça ve göğüs altına kadar olan bölgeyi toplamak ve karın bölgesi için tasarlanan ürünleri mevcuttur. Bel bölgesinin kaymaması için lastik üzerine ikinci kat silikon kullanılarak üretilen koton kumaş detaylı modeller, konforlu kullanım imkânı tanır. Body Control Cotton Koleksiyonu ürünleri ile pamuklu kumaş korse kullanma rahatlığını keşfedebilirsiniz.

Farklı beden ölçüleri için hazırlanan kadın iç çamaşırı seçeneklerinden kadın jüpon, korse takımlar, emzirme atletleri, atlet takımları gibi birçok farklı ürün gamı bulunuyor. Kadınların ihtiyaçlarına uygun ürünler, kalite standartlarına birebir uyumlu olarak üretiliyor.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.