Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Termal Giyim Ürünleri

Termal Giyim

Termal giyim ürünleri teknolojik kumaşlardan yapıldığı için hem yumuşak hem de hafiftir. Bu nedenle hava çok soğuk olduğunda katmanlama yapmak mümkündür. Ancak son teknoloji kumaşlar sayesinde çok katmanlı kıyafetler giymenize gerek yoktur. Üstün performanslı termal giysi kumaşları vücut ısınızı korur ve çok soğuk havalarda da içerdeki ısıyı yansıtarak sıcak kalmanızı sağlar. Bu sayede hafif ve konforlu bir şekilde soğuk havalara meydan okuyabilir, çeşitli outdoor aktivitelerinizi keyfinizden ödün vermeden tamamlayabilirsiniz.

Blackspade Termal Giyim Modelleri Nelerdir?

Termal giyim modelleri içlik, atlet, t-shirt, sweatshirt, polar gibi pek çok çeşitten oluşur. Her bir termal giyim farklı kumaşlardan yapıldığı için hem seviyeleri hem de kumaş yapıları sayesinde aktiviteye özel seçilebilir. Bununla birlikte Blackspade termal giyim ürünleri Öko-Tex sertifikalı olduğundan zararlı malzeme içermez ve insan sağlığının yanı sıra çevre için de zararlı değildir. Uluslararası testlerden geçerek sunulan termal giyim modelleri herkese hitap edebilen fonksiyonel ve şık giyim ürünleridir. Bu sayede kadın ve erkek termal giyim ürünlerini güvenle giyebilir, şehir içi ve outdoor kombinlerinize dahil edebilirsiniz.

Şık ve Fonksiyonel Termal Giyim Modelleri

Termal giyim modelleri sıcak tutma fonksiyonuna sahip genellikle spor stile uyum sağlayan kıyafetlerden oluşur. Termal kıyafetlerin en büyük özelliği ısı yalıtımı olsa da aynı zamanda terlemenizi önleyen ve kuru kalmanıza yardımcı olan kumaş özellikleri de vardır. Ayrıca son derece hafif kumaşlardan yapıldıkları için ağırlık yapmaz ve outdoor etkinliklerinde fazla yer kaplamazlar. Termal giyim kategorilerinde yer alan içlik çeşitleri ve giyim ürünleri hemen her koşulda iyi bir destekçidir. İç ve dış giyim modelleri sayesinde şehir içi giyiminde de yararlanabileceğiniz tüm termal giyim modelleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Termal içlik: Termal içlikler genellikle gündelik kıyafetlerinizin altına giyebileceğiniz yardımcı ürünlerdir. Termal tişört, alt içlik, atlet, çorap, body ve zıbın iç giyim koleksiyonlarında yer alır. Ayrıca termal içlik kategorisine dahil olan ancak tek başına da rahatlıkla giyilebilen termal sweatshirt ve polar modelleri de mevcuttur.
  • Termal aksesuar: termal aksesuarlar kombinlerinize dahil edebileceğiniz ısı yalıtımı sağlayan bere, balaklava, eldiven, çorap, eldiven ve atkı modelleridir. Bu sayede karlı ve soğuk havalarda ellerinizi, ayaklarınızı ve başınızı da koruyabilirsiniz.
  • Kadın termal giyim: Kadın termal giyim kategorilerinde ise kadınlara özel hazırlanan askılı atlet, sweatshirt, polar ve iç giyim ürünleri bulmanız mümkündür.
  • Erkek termal giyim: Erkeklere özel hazırlanan termal kıyafetler ise termal aksesuar ve giyim türlerini bir arada bulabileceğiniz kategorilerden biridir. Erkek termal giyim ürünleri arasında yer alan polar ve sweatshirt gibi ürünler aynı zamanda unisex kullanıma da uygundur.
  • Çocuk termal giyim: Tıpkı yetişkin termal giyim ürünleri gibi 1,2 ve 3 seviye şeklinde hazırlanan çocuk termal kıyafetleri alt içlik, sweatshirt, polar gibi ürünlerden oluşur. Bu sayede ailece outdoor aktivitelerine katılabilir, karda oynayabilmeleri için güvenli bir şekilde giyinmelerini sağlayabilirsiniz.

Termal Giyim Ürünleri ile Konforlu Hissedin

Kadın, erkek ve çocuklar için özenle tasarlanan termal giyim ürünleri ısı yalıtımının yanı sıra sağladığı konforla bilinir. Çünkü pamuk, polyester ve violift gibi teknolojik kumaşlardan yapılan giyim ürünleri ideal ısınızı korumaya ve soğuk havalarda sıcak, kuru kalmanıza olanak tanır. Termal kıyafetlerde bulunan nefes alma özelliği içerideki havayı muhafaza ederken nemi uzaklaştırmaya yarar. Bu sayede nem nedeniyle vücudunuz soğumaz. Öte yandan hafif yapılı termal giyim ürünleri kampüs, ofis ve gündelik giyim için de idealdir. Şık tasarımlardan oluşan Blacksapade termal giyim çeşitleri şehir içi giyimde de sizi destekler ve en önemlisi mevcut gardırobunuzla uyumlu renk ve tasarımlardan oluşurlar. Aynı zamanda termal giyim seçenekleri esneklikleri sayesinde diğer kıyafetlerle katmanlanabilir ve hareket özgürlüğünüzü kısıtlamazlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.