Toplam 104 ürün görüntüleniyor.

Termal Ürünler

Termal özellikli Blackspade ürünleri ile her yaştan kadın, erkek ve çocuklar için soğuk havalarda vücudu sıcak tutan termal içlik, termal atlet, termal tayt ve termal tişört modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Soğuktan koruyan giysiler ve kaliteli ürün materyalleri gün boyu konforlu vakitler geçirmenizi sağlar. En sıcak tutan içlik modelleri sayesinde Blackspade, "Termal nedir?" sorunuza kapsamlı bir yanıt verir. Uluslararası laboratuvar araştırmaları sonucunda termal etkisi onaylanan ürünler sayesinde soğuğa dayanıklı içlik arayışınıza bir son verebilirsiniz. "Termal içlik nedir?" sorusuna, "Blackspade'in kaliteli, kıyafetlerin altına rahatça giyebileceğiniz ve vücut ısı dengenizi koruyan ürünleridir." cevabı verilebilir. Günlük içlik modelleri veya profesyonel termal içlik tasarımlarından ihtiyacınız olanı tercih edebilirsiniz. Gün içerisindeki etkinliklerinizde "Termal tişört nedir?" sorusuna yanıt olan, ısı koruma performanslı farklı tişört tasarımlarının kullanımını tercih edebilirsiniz. Teri kumaşta hızla dağıtarak kurumasını sağlayan, yumuşak ve ısı korumalı tişörtlerle tüm gün rahat hissedebilirsiniz.

Termal Giyim Ürünleri Nedir?

5 XL ölçülerine kadar geniş beden seçeneklerine sahip olan Blackspade termal kıyafet modelleri, hareket rahatlığı ve ısı kontrolü sağlar. Pamuk ve modal kumaşı ile üretimleri gerçekleştirilen ürünler sayesinde tahriş, rahatsızlık hissi, ağırlık gibi sorunlar ortadan kalkar. Birbirinden farklı özelliklere sahip ürünlerin seçiminde "Termal içlik seviyeleri nedir?" sorusunun yanıtını bilmeniz büyük önem taşır. Termal içlik seviyeleri, kalınlık ve vücut ısısını arttırma özelliklerine göre 1, 2 ve 3. seviyelerden oluşur. "Termal 1.seviye ne demek?" diyen kullanıcılar için "Kumaş kalınlığı fazla olmayan, rahat, hafif ve özellikle ortalama soğukluktaki havalarda tercih edilen seviyedir." denir. Termal seviyeleri arasındaki "2.seviye termal içlik nedir?" sorusunun karşılığı ise "Orta kalınlıkta, vücudu saran, doğal kumaşlı ve esnek içlik modelleri" olarak verilebilir. Öko-Tex 100 standartlarına uygun Blackspade ürünleri uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Onaylanmış kaliteli ürün gamı sayesinde Blackspade termal kıyafetleri rahatça kullanabilirsiniz. Markanın soğuğa dayanıklı termal içlik modelleri arasından tüm özellikleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Yüksek Performanslı Termal Ürünler

Termal kıyafet modelleri hem günlük, hem de profesyonel kullanımlara uygunluk gösterir. Spor yaparken hareketlerinizi kısıtlamayan, dikişsiz, profesyonel içliklerle nem ve ısı kontrolünü etkili bir şekilde sağlayabilirsiniz. "Termal atlet yazın kullanılır mı?" gibi merak ettiğiniz sorulara her mevsim kullanılabilen Blackspade ürünleri yanıt olur. Yazın sıcak hava koşullarında da vücut ısınızın korunması oldukça önemlidir. Sağlıklı ve konforlu vakitler geçirmek için termal ürünleri dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Atlet modellerini tişört ve gömleklerinizin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. "Termal atlet nedir?" sorunuza, "Soğuk havalarda kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabileceğiniz atlet tasarımları" cevabı verilir. Nem kontrolü sağlayan, bakımını kolayca gerçekleştirebileceğiniz atletler farklı termal seviyelerle üretilir. Termal atlet kullananlar, " Termal atlet 1. seviye ne demek?" ve "Termal atlet 2.seviye ne demek?" sorularına yanıt bularak ürün seçimini yapar. Siz de gerekli kalınlıktaki ürün tercihi ile hava koşullarına uygun bir kıyafet seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.