Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Kadın Boxer Modelleri

Kadınlar iç giyimlerine gerek hijyen gerekse rahatlık anlamında dikkat ederler. Kıyafetlerinde iz yapan ve şık bir görüntüyü bozan iç çamaşırları tercih edilmez. Daha çok rahat kumaşlara sahip, dikişsiz iç çamaşırları kullanılır. Kadın boxer, kadın slip külot, kadın atlet, kadın sütyen, kadın jüpon bu konuda kadınlar için bir seçenektir.

Dış giyiminiz ne kadar şık ve hoş bir görüntüye sahip olsa da iç çamaşırlarınız bu görüntüyü mahvedebilir. Bu yüzden şık olmak isteyen her kadın kullandığı iç çamaşırına dikkat etmelidir. Boxer, kadınlar için rahat bir iç çamaşırıdır. Özel günlerinde de kadınlara yardımcıdır. Belinizi de sıcak tutar ve üşütmenizi engeller. Sporla uğraşan kadınlar iç çamaşırı olarak boxer kullanmayı daha çok tercih ederler. Bunun sebebi hareket halindeyken daha rahat kullanılmasıdır. Bayan boxer modelleri çoğunlukla esnek kumaşlara sahiptir. Böylece hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve daha rahat hareket edebilmenizi sağlar. Boxerların bir çeşidi olan korseli boxerlar, kalça, basen ve karın kısmını toparlar. Bu sayede giydiğiniz kıyafetlerde daha fit bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Korseli boxerlar, kilo vermeye de yardımcı olur. Korseli yapısı sıkı olması nedeniyle yaz aylarında kullanımı zor gibi görünse de kullanılan kumaşlar sayesinde terlemeyi önler ve tahriş etmez. Elbise ve etek kullanırken sürtünmeden dolayı bacaklarınız tahriş olabilir. Boxer kullandığınızda bu tahrişi engellemiş olursunuz. Boxer üretiminde kullanılan kumaşlardan bazıları aynı zamanda anti bakteriyeldir. Anti bakteriyel kumaşlar sağlık açısından önemlidir. Bu yüzden alacağınız ürünün anti bakteriyel kumaşlardan üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. İç çamaşırı izinin elbiseden, etekten ve pantolondan belli olması çirkin bir görüntüye sebep olur. Boxer kullandığınızda iç çamaşırı iziniz daha az belli olur. Ancak hiç belli olmasını istemiyorsanız dikişsiz boxer modellerini tercih edebilirsiniz. Boxerlar genelde esnek yapıya sahiptir. Ancak bedeninizden küçük ya da bedeninizden büyük aldığınız iç çamaşırları kullanım açısından sizleri sıkıntıya sokabilir. Bu sebeple bedeninize uygun iç çamaşırları almalısınız. Her bedene uygun birçok kadın boxer modelleri sitemizde mevcuttur.

Kaliteli ve anti bakteriyel kumaşlarla üretilmiş boxer modelleri, sizlerin rahatlığı için birebirdir. İç Giyim alanınında kaliteyi ön planda tutan Blackspade, kadın iç giyiminde sayısız ürünle varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.