sadsad x
asdasd
Blog
Hafta Sonu Evde Yapılacak Keyifli Aktivite Önerileri

Hafta sonunu evde geçirmek, tüm haftanın yorgunluğundan kurtulmanın en etkili yolları arasında yer alıyor. Evde geçirilen süre boyunca yapılabilecek aktiviteler ise hafta sonlarını daha da eğlenceli hâle getiriyor. Peki evde uygulayabileceğiniz en eğlenceli ve doyurucu aktiviteler hangileri, biliyor musunuz? İşte hafta sonunu unutulmaz hâle getirmenizi sağlayacak birbirinden etkili öneriler…

Kışın Yürüyüş Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yürüyüş, sevilen kardiyo egzersizlerden biridir. Her yaş ve sağlık durumundaki insan için uygun olması yürüyüşü favori sporlardan biri haline getirir. Özellikle kış aylarında yaşanması muhtemel hareketsizliğin en iyi çözümü olan yürüyüş aktivitesinin sağlığınız için de pek çok faydası bulunur.

Termal İçlik Nedir ve Nasıl Yıkanır?

Termal içlik, termal atlet, termal tayt, termal çorap gibi ürün gruplarını içeren termal kıyafetler, kışın soğuk etkisinden vücudumuzu korumak adına kullandığımız özel teknoloji ile üretilmiş kumaşların kullanıldığı kıyafetlerdir.

Cumhuriyetimizin 97. Yılı Kutlu Olsun

YAŞASIN CUMHURİYET
Cumhuriyetimizin 97.yılı kutlu olsun Cumhuriyetimiz 97 yaşında. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün açtığı yolda ikinci yüzyıla doğru umutla...

Blackspade Selway Outlet mağazamızı sizin için yeniledik.
Blackspade Selway Outlet mağazamızı sizin için yeniledik.
Yaşamınızın her anında size rahatlığı hissettiren Blackspade ürünleri Blackspade Selway Outlet mağazamızda daha büyük mağaza konseptimiz ile sizlerle buluşuyor.
Blackspade Organik Giyim Ürünleri

Sağlıklı bir yaşam tarzını benimsediğinizde, akla ilk gelen ne yediğinize dikkat etmek olsa da neler giydiğiniz de en az onun kadar önemlidir. Teninize sürekli değen tekstil ürünlerinin üretim prosedürlerinin her aşamasında sağlıklı ve organik giyim ürünleri kullanılması gerekir.

Çocuklarınız için Termal ürünler neden önemlidir?

Özel bir teknik kullanılarak üretilen ve zengin çeşitlilikle tüketiciye sunulan Blackspade termal ürünleri, soğuk havalarda vücut ısısının korunmasını sağlar.

BLACKSPADE THERMAL ÖZELLİKLERİ

Türkiye pazarında alışılagelmiş yün ürünler yerine, teknik olarak çok daha üstün özelliklere sahip Thermal ürünler, BLACKSPADE koleksiyonları ile ülkemizde de tüketiciler ile buluşmuştur.

Vücut Yapına En Uygun Boxer Hangisi ?

Bol Kesim ve Vücuda Oturan modeller olarak boxer modellerimizi iki ana başlıkta toplayabiliriz. Bu iki grup altında da kumaş içeriğine ve boxer boyuna göre modellerimizi sınıflandırarak size en uygun boxer’ı bulmaya yardımcı olmak istiyoruz. 

Blackspade Kadın Korse

Blackspade Kadın korse modelleri vücudunuzu ince gösterirken, gün boyu rahat olmanızı sağlayacak kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Blackspade’in sunduğu kadın korse modelleri ile formda görünme şansına kavuşabilirsiniz. Kalça ve karın bölgesi için yüksek toparlama gücüne sahip detaylarla tasarlanan kadın korse seçenekleri, fazlalıklarınızı saklamanıza yardımcı olur. Hijyen sağlamak amacıyla ağ bölgesi ikinci bir kat havlu dokuma ile üretilen modeller, konforlu ve sağlıklı kullanım sunar.

Blackspade Erkek Korse

Erkek korse modelleri, işlevsel iç giyim ürünleri arasında yer alıyor. Rahat kullanımları sayesinde günlük giyimde öne çıkan Blackspade korse çeşitleri, kumaş yapıları ve vücudu saran esnek formları sayesinde konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca her türlü kıyafet içinde kullanılabilen erkek boxer korse ve erkek atlet korse modelleri, formda görünmenize de yardımcı oluyor.

Doğru ve Sağlıklı İç Giyim Seçimi ve Öneriler

Cildimize temas eden, saatler boyu üzerimizde taşıdığımız iç giyim ürünlerini seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

Sağlıklı iç giyim seçimleri yapmak için aşağıdaki önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. 

1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.