x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet

Blog Arama

Kışın Spor Yaparken Termal Giyimin Önemi
05.02.2024
Kış soğuk havalarında dışarıda zaman geçirmek, açık havada spor yapmak veya doğayla iç içe olmak isteyenler için bazı önlemler almak oldukça önemli. Soğuk havaya karşı vücut sıcaklığınızı koruyan termal giyim ürünleri, sağlıklı ve keyifli bir deneyim sunar. Soğuk hava etkinliklerinin başında gelen kış sporları için, özel termal giyim ürünleri kullanılır. Kayak, snowboard, buz pateni gibi sporlar, soğuk hava koşullarına uygun ekipman ve giyimle yapıldığında adrenalin dolu bir deneyim sunarken aynı zamanda konforlu zaman geçirmenizi sağlar.
Günü Rahat Yaşayabilmek Adına Eşofman Altı Konforu
13.01.2023
Kullanılan giysiler ne kadar rahat olursa gün de o kadar konforlu geçer. Tabii ki konforu yaşarken, şık olmak da daha enerjik hissetmeye katkı sağlar. Hem konforu hissettiren hem de şık olabilmeyi sağlayan giysiler denildiğinde eşofman altı modelleri ön plana çıkar. Günü evde geçirirken, yürüyüşteyken ve spor yaparken eşofmanlar , size şıklıkla eşlik edebilir. Gününüzü evde geçirecekseniz bile favori eşofmanınızla aniden gelen misafirlerinizi ağırlayabilir, alışverişe gitmek veya köpeğinizi gezdirmek istediğinizde üzerinize bir mont alarak rahatça çıkabilirsiniz.
5 Dakikada Daha Sıkı Bacaklar
25.10.2022
Spor yapmak için evden dışarı çıkmak, bir spor salonuna gitmek ve uzun bir vakti spor salonunda geçirmek gerektiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Evinizden hiç çıkmadan ve çok kısa sürelerle yapacağınız antremanlardan da gayet verim alabilir, daha ince ve sıkı bacaklara kavuşabilirsiniz. Üstelik bu hareketleri hem erkekler hem de kadınlar günün herhangi bir vaktinde yapabilir! Spor kıyafetlerinizi giydiyseniz, her biri bir dakika sürecek beş ayrı egzersize göz atabilirsiniz.
5 Hareket ile Kilo Ver Yağ Yakımını Hızlandır
05.10.2022
Kilo vermek isteyen ya da sağlıklı bir yaşamı tercih eden kişiler için severek yapabilecekleri spor her zaman en iyi spordur. Ancak yağ yakımını hızlandırmak için bazı hareketlerin daha faydalı olduğunu ve hareketlerin bazı kıyafet tercihleriyle daha kolay hale geldiğini biliyor muydunuz?
Yaz İçin Seçilecek Spor Tayt Modelleri Nelerdir?
02.09.2022
Hem günlük giyimin hem de spor giyimin en önemli parçalarından birisi olan tayt, kadınlar için vazgeçilmez kıyafetlerden birisidir. Ancak en kullanışlı, rahat ve şık tayta sahip olmak için kullanım alanına göre taytın boyu ve kumaşı doğru seçilmelidir. Kadın tayt modelleri seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok önemli nokta vardır. Peki tayt çeşitleri nelerdir, boy ve kumaş tercihi tayt seçimini nasıl etkiler?
Evde Spor Nasıl Yapılır?
29.04.2021
Sağlıklı bir yaşam sürmek isteyen her insan için spor yapmak fiziksel ve ruhsal açıdan fayda sağlar. Özellikle kilo kontrolünü sağlamak, kemik, kas ve eklem sağlığını korumak, kronik ağrıları gidermek, psikolojik olarak zinde kalmak için egzersiz yapmak olmazsa olmaz aktiviteler arasında yer alır.
Yaza Hazırlanıyor musunuz?
05.04.2021
Tatil planları yapıldıysa ilk olarak yaz gardırobunuzu gözden geçirebilirsiniz. Alışveriş listenizi yaptıktan sonra ise sıra beslenme düzeninize gelir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.