sadsad x
asdasd

Yaza Hazırlanıyor musunuz?

Yaza Hazırlanıyor musunuz?

Yaza Hazırlanıyor musunuz?

Tatil planları yapıldıysa ilk olarak yaz gardırobunuzu gözden geçirebilirsiniz. Alışveriş listenizi yaptıktan sonra ise sıra beslenme düzeninize gelir. Yaza hazır olmak için günlük rutininizde bazı değişiklikler yapabilir ve egzersizlerle vücudunuzu yeni mevsime hazırlayabilirsiniz.

Üç Adımda Fit Bir Görünüm

Blackspade İle Fit Görünüm

Kışın kalın kıyafetler içinde fark edilmese de bahar aylarıyla beraber, alınan kilolar kendini göstermeye başlar. Kışın aldığınız kiloları vermek için çok geç kaldığınızı düşünüyorsanız beslenme, spor ve bol sıvı tüketimi ile kısa sürede çok daha fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Paket Gıdalara ve Şekere Son!

Paketli gıdaları ve şekeri hayatınızdan çıkararak hem sağlıklı beslenebilir hem de bu gıdalardan alınan fazla kalorilerden kurtulabilirsiniz. Karbonhidrat tüketiminizi azaltıp lif oranı yüksek gıdalar ile kendinize sağlıklı öğünler hazırlayabilirsiniz.

Bol Su Tüketin!

Bol Su Tüketin

Fit bir vücudun olmazsa olmazlarından biri ise bol su tüketimidir. Uzmanlar, günde en az sekiz bardak su içilmesini tavsiye ediyor. İhtiyacınız olan sıvıyı bol şekerli çay, kremalı ve şuruplu kahvelerle asitli ve şekerli içeceklerden alıyorsanız bu içecekleri hayatınızdan çıkarıp sıvı ihtiyacınızı su tüketerek karşılamayı alışkanlık haline getirmelisiniz. Çayınızı ve kahvenizi şekersiz içmek de fit bir vücuda sahip olmak için kazanılması gereken alışkanlıklar arasında yer alır.

Evde de Spora Devam!

Spor yapmak için bir spor salonuna gidemiyorsanız evde de spor yapabilirsiniz. Evde hiçbir ekipmana ihtiyaç duymadan yapabileceğiniz sporlarda kendi vücut ağırlığınızı kullanmanız mümkün. Kısa sürede formda bir görünüm için ekipmansız spor yapmak daha hızlı bir etki sağlayabilir. Evde spor yaparken uymanız gereken temel kural ise düzenli olmaktır.

Evde yapabileceğiniz temel spor hareketleri ise plank, mekik, şınav, kardiyo gibi hareketlerdir. Plank ile karın, göğüs ve bacak kaslarınızı geliştirebilirsiniz. Mekik çekmek, karın ve sırt kasları üzerinde etkilidir. Şınav ve kardiyo da vücudumuzdaki pek çok kası geliştirmede etkilidir. Bu tip sporları evinizde düzenli tekrarlayarak ve her geçen gün tekrar sayınızı artırarak formda bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Yaz Alışverişini Blackspade İle Tamamlayın

Yaz Alışverişi

Yaz alışverişi denilince herkesin aklına mayolar gelir. Fit bir vücuda sahip olurken gardırobunuzu gözden geçirmeyi de ihmal etmemelisiniz. Göbek bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçiyseniz ama bikini giymekten vazgeçemiyorsanız yüksek bel bikini altları sizin için uygun bir seçim olabilir. Tankini modelleri de karın bölgesindeki fazlalıklardan şikayetçi olanlar tarafından kullanılabilir. Göğüslerin daha derli toplu görünmesi için boyundan bağlı mayo modellerini, mayonuzun içinde formda bir görünüm için dikine çizgili mayolar ile tek renk mayo çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Pareo çeşitleriyle sahilde güneşlenirken kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Pareo renkleriyle uyumlu bir deniz havlusu ile plajın en şık ismi siz olabilirsiniz. Erkek deniz şortu ve slip mayo çeşitlerini de unutmamalı. Yaza dair aradığınız her şeyi Blackspade’in 2021 yaz koleksiyonunda bulabilirsiniz. En rahat, şık ve kaliteli erkek ve kadın mayo çeşitlerine Blackspade kalitesi ile hemen sahip olabilirsiniz.

05 Nisan 2021
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.