Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Erkek Ev Giyim

Evindeki rahatlığı ve şıklığı önemseyen erkekler için tarzlarını destekleyen Blackspade erkek ev giyim modasında da önemli bir yer tutuyor. Gerek kullanılan kumaşların kalitesi gerekse tasarımların ev giyim hayatına sağladığı rahatlık ile erkeklerin vazgeçilmesi haline gelen erkek pijama takımları, erkek eşofmanaltı ve şortlar, erkek tişörtler evdeki rahatlığınızı destekliyor. Ev yaşamınızda üzerinizde bile hissetmeyeceğiniz ev giyim ürünleri evdeki rahat hayatınıza kusursuz uyum sağlıyor. Rahatlığın yanında ev yaşamında kendinizi iyi hissedeceğiniz şık tasarımlar ile aniden gelen misafirlerinize şık görünmekten vazgeçmeyeceksiniz. Erkek tişört koleksiyonu ise günlük dışarıdaki hayatınızda bile kullanabileceğiniz tasarımları beğenilerinize sunmaktadır.

Erkek Ev Giyim Modelleri

Blackspade pijama takımları, tişörtler, eşofmanaltı ve şortlar ile ev hayatındaki rahatlığı yaşamak isteyen erkeklerin beğenisine sunuyor. Kullanılan modal, pamuk kumaşların vücuda kusursuz uyumu sayesinde ev giyiminde rahatlığı ve konforu sizlere sunuyor. Hem uyurken, hem televizyon izlerken hem de yaptığınız ev işlerinde üzerinizde Blackspade erkek ev giyim ürünleri ile rahatlığın ve konforun tadına varacaksınız. Bunun yanında erkek ev giyiTişört m modellerinde evdeki rahatlığın yanında şıklığına da önem veren beyler düşünülüyor. Kullanılan renk seçenekleri, tasarım desenleri, uzun kollu kısa kollu seçenekleri ile evin içinde de şıklığınızı düşünüyoruz. Ani dışarı çıkmanız gereken durumlarda çok rahatlıkla üzerinize bakmadan çıkabileceğiniz şekilde modern ve şık tasarımlar ile evde rahatlığınızın yanına şıklık da ekleyebilirsiniz. Erkek ev giyim modelleri için aşağıdaki ürünleri listeleyebiliriz. 

Erkek Pijama Takımları

Erkek Tişört Modelleri

Erkek Eşofman altı ve şort

Yukarıdaki tüm modellerde Blackspade vücudunuzla kusursuz uyum sağlayacak modeller beğenilerinize sunuyor. Kullanılan kumaşlar ürünlere göre farklılık gösterse de ister tam pamuk ister tam modal iste de modal pamuk karışımlı kumaşlar olsun, ev giyimde beklediğiniz yumuşaklığı karşılıyor. Bir defa kullandıktan sonra bir daha markamızdan vazgeçemeyeceksiniz. 

Erkek Ev Kıyafetleri

Erkek ev kıyafetlerinin içinde en çok tercih edilenler, erkek ev pijaması ve erkek ev şortudur. Erkekler ev giyimlerinde en çok bu iki ürünün rahatlığına önem verirler. Evde giyilen erkek ev şortlarınde hem hareket rahatlığı hem kumaşın hafifliği hem de aynı zamanda, şıklık önemlidir. Kullanılan renkler hem canlı hem de basic ürünleri tercih eden beyler için daha klasik renkleri de içermektedir. Yaz ayları için daha canlı renkler tercih edilirken, kışın ise daha çok koyu renkler tasarımlara eklenmiştir. Yeşil, turkuaz mavi, kırmızı gibi renklere sahip erkek ev pijamaları kış renkleri olarak ise lacivert, siyah ve bordo renkler baskın olarak devam etmektedir. Erkek ev şortu renkleri de aynı şekilde tasarlanmıştır. Çoğunluğu belden bağlamalı olduğundan belinize göre ayarlayabilme imkanınız bulunmaktadır. TV karşında, uyurken, kısa mesafeli dışarı işlerinizi yapaerken rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerimiz ile vücudunuza kusursuz uyumu vaad ediyoruz. 

Erkek Ev Giyim Fiyatları

Blackspade ev giyim fiyatları Blackspade'de piyasa fiyatlarında ya da indirimli olarak bulabilirsiniz. Kullanılan kumaş kalitesi, rahatlığı gördükten sonra bu ev giyim modellerinden vazgeçemeyeceksiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.