sadsad x
asdasd
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Erkek Eşofman Altı Şort

Günü rahat yaşayabilmek adına eşofman altı ve şortlar erkek giyim konusunda vazgeçilmez parçalar oluyor. Yazlık ve kışlık seçenekleriyle Blackspade, bu kategoride de hem kaliteli kumaş hem de şık tasarımlar ile karşınızda. Erkek tişörterkek pijama altı gibi geniş ürün yelpazesi ile kullandığı kumaşlar ile adından çokça söz ettiren Blackspade, modern tasarımları ile de ürünlerini beğenilere sunuyor.

Daha çok yaz aylarında kullanılan kadın şortlar, hem günlük dışarı giyimi için şık, hem ev giyimde kullanılmak üzer rahatlığa önem verilerek hazırlandı. Geniş model yelpazesi ve her beğeniye uygun renk ağı ile spor giyimi seven erkeklerin hem evdeki rahatlığında hem de dışarıdaki şıklığının yanında duruyor. Eşofman altı modellerinde ise hem kış hem de yaz aylarına uygun ince ve kalın kumaş seçenekleri kullanılarak yine her ihtiyaca uygun kadın eşofman altı modelleri beğeniye sunuluyor.

Erkek Eşofman Altı Modelleri

Blackspade'de erkek eşofman altı ve şort modelleri hem yazlık hem kışlık olarak ayrı ayrı inceleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Erkek eşofmanlatı modellerinde kullanılan kumaş turleri modal pamuk karışık, yüzde yüz modal ve yüzdeyüz pamuk olacak şekilde buşunabilir. Silver Grubu tamamen modal kumaşlardan oluşmaktadır. Silver eşofman altında belinin lastiği sayesinde rahat ve şık görünür yumuşacık ve incecik kumaşı sayesinde ev yaşamınızda rahatlığa kavuşursunuz. Diğer erkek eşofman altı modelleri ise beli lastikli olmasının dışında bağcıklı olarak tasarlanmıştır. Ayrıca kullanılan renkler sezonun moda renklerinden oluşmaktadır. Silver grubu haricindeki erkek eşofman altı modellerini hem ev giyimde hem de günlük dışarı giyimde kullanabilirsiniz. Rahatlığınızın yanında şıklığınız da düşünülerek tasarlanmıştır. Düz renk dışında ekose şeklinde kareli desenler ile tasarlanmış modelleri de sitemizden inceleyebilirsiniz. 

Erkek Eşofman Şort Modelleri

Erkek eşofman altı şortlar daha çok rahat ev giyime göre günlük dışarı giyime göre tasarlanmıştır. Açık renk ve koyu renk seçenekleri ile ayrı ayrı inceleyebileceğiniz erkek eşofman şort modelleri sezonun öne çıkan renklerine göre tasarlanmıştır. Spor yaparken, pikniğe giderken, evde televizyon izlerken kullanacağınız yumuşcık rahat ve şık erkek eşofmanaltı şort modelleri yazın vazgeçilmezleriniz arasına girecek. Düz renklerin yanında desenli erkek şort modellerini de bulabilrsiniz. Ayrıca modeller erkek eşofman altı şortların boylarına göre de belirlenmektedir. Zevkinize göre kısa ve diz altına kadar uzayan uzun şortlar da bulabilirsiniz. Ayrıca dizaltı olup, lastik ile bitirilen erkek eşofmanaltı şort modelleri de renk seçeneklerine göre bulabilirsiniz. 

Erkek eşofman Altı Fiyatları

Erkek eşofman altı fiyatları Blackspade de kullanılan kumaş türüne göre belirlenmektedir. Karışımlı olan kumaşlar biraz daha piyasa fiyatlarına yakınken yüzde yüz modal ya da pamuk kullanılan erkek eşofmanaltı fiyatları ise diğerlerine göre biraz daha piayasa fiyatlarının üzerinde olabilir. Ancak Blackspade erkek eşorman altı modellerini bir defa kullanınca bir daha vazgeçemeyeceksiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.