x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
Filtre
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Termal Atkı
Toplam 1 ürün bulunmaktadır.
Termal Unisex Polar Atkı 9982 - Lacivert Gri - 1
%0 İndirim

Termal Atkı Modelleri ve Fiyatları

Termal giyim ürünleri insanlar tarafından özellikle kış aylarında en çok tercih edilmekte olan ürünlerdendir. Termal atkı, termal beretermal balaklavatermal çorap ise kullanımı en rahat ve portatif olan kışlık aksesuarlardan bir tanesidir. Termal olması sayesinde ısı yalıtımı yaparak soğuk havayı içeri geçirmezken, sıcak havayı içinde tutmasına rağmen terlemeye neden olmaz. 

Termal atkı ürününü pek çok markada çeşitli modellerde, özelliklerde, renklerde ve fiyatlarda bulmak mümkündür. Kimi termal atkılar yalnızca polar yapıdayken kimisi ise içerisinde kapitone ekler bulundurarak daha fazla ve uzun süre sıcaklığı vücutta hapseder. Termal atkı modelleri oldukça farklı çeşitlerde bulunabilmektedir. Bazıları sıradan atkı tasarımında, bazıları uçlarındaki cepler sayesinde elleri içine koymaya yarayan, bazıları ise ucundaki aparatlar sayesinde boyunluk şeklini alabilen atkılardır. Termal atkıların çeşitlerinde birden çok materyal kullanılabilmektedir. Sadece polar malzemeden yapılabileceği gibi bunun yanı sıra çift dokulu örme termal atkılar da mevcuttur. Termal atkılar nemi içine hapseder ve bunun yanında su geçirmeyen özellik gösterirler. Sıcak ve soğuğu eşitleyerek vücut sıcaklığını sabit tutmaktadırlar. Özellikle soğuk hava şartlarında eksilere kadar inen sıcaklık derecelerine karşı saatlerce soğuk hava geçirmeden dayanabilmektedirler. 

Termal atkı adı altında satılan ürünlerin de kendi içerisinde çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Sadece polardan oluşan termal atkılar olduğu gibi farklı özellikleri barındıran termal atkı çeşitleri de vardır. Mikrodalgada ısıtılabilen kapitone ekleri bulunan termal atkılar bunlardan biridir. Termal atkının tamamı değil sadece kapitone ekleri olan kısmı mikrodalgaya konur ve düşük ısıda en fazla üç dakika boyunca ısıtılır. Bu işlem gerçekleştikten sonra atkı takıldığında sıcaklığını uzun saatler boyunca muhafaza edebilir. Kapitone ekleri bulunan ve ısıtılabilen termal atkıların yanı sıra uçlarında atkıya birleşik cepleri olan türleri de mevcuttur. Cep kısmı da tamamen termal olduğundan dolayı eller de cepten çıkarılmadığı sürece sıcaklığını kaybetmez. 

DEVAMINI GÖR Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.