Toplam 20 ürün görüntüleniyor.

Erkek Deniz Şortu

Profesyonel bir yüzücü ya da su sporlarından vazgeçemeyenlerden biri olabilirsiniz. Yüzme tutkusu olan her erkeğin mayo ihtiyacına çözüm sunan Blackspade, erkek deniz şortu modelleri ile tavsiye edilen markalardan biridir. Erkek mayo seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli detaylar vardır. Erkek giyim modasında önemli bir yere sahip olan erkek plaj giyim modelleriden mayolar ve erkek plaj havlusu kaliteli kumaşları ve her tarza uygun seçenekleri ile dikkat çeker. Vücudu saran kısa mayo modelleri, son dönemlerde oldukça revaçta olan salaş, rahat kesimleri ile mayo ve şort modelleri, Blackspade ayrıcalığıyla yüzme tutkunları ile buluşur.

Dayanıklı malzemeden üretilmiş erkek deniz şortu çeşitleri çabuk kuruma özelliğine sahiptir. Yüzmeyi zorlaştırmayan kumaş yapısı ve göz dolduran tasarımları ile tercih edilen ürünlerdir. Pastel renkli şortlar, yüzücülerin suyun içinde bile şık hissetmelerini sağlarken daha canlı renklere sahip mayolar ise dinamik ve enerjik bir havaya sahip olmanızı sağlar. Havuz ve deniz kullanımı için uygun olan mayo modelleri, her yaşa ve tarza hitap eden ürün yelpazesi ile kaliteyi sizinle buluşturur. Son yıllarda oldukça önemsenen plaj modasına uyum sağlayacak erkek mayolar arasından, zevkinize ve tarzınıza uygun kaliteli seçimler yapabilir, suyun olduğu her yerde şık mayolarınız ile dikkat çekebilirsiniz.

Erkek Deniz Şortu Modelleri

Söz konusu erkek deniz şortu modelleri olduğu zaman pek çok farklı seçenek bulmak mümkün. Slip mayolar, dar veya salaş şortlar, uzun ya da kısa mayolar gibi pek çok çeşide Blackspade koleksiyonunda rastlayabilirsiniz. Slip mayolar vücudu sararak sıkı bir form elde etmenize yardımcı olur. Vücuda tam oturan mayolarla rahat ediyorsanız, bu modeller sizin için uygun yapıya sahip mayo çeşitleridir. Slip mayolar daha çok su sporları ile uğraşan sporcular, yüzücüler ve dalgıçlar tarafından tercih edilir. Bedende yokmuş hissi yaratarak hareket kabiliyetini arttırır. Sporcuların kolay hareket edebilmesine de olanak tanır. 

Blackspade şort deniz şortu modelleri de erkekler tarafından sıklıkla tercih edilen mayo modelleri arasında yer alır. Şort mayolar, su geçirmeyen kumaş özellikleri sayesinde denizde ve havuzda rahat bir kullanım sağlar. Yüzme aktivitesini engellemez. Şort mayo modelleri sadece suyun içinde değil, plajda ve havuz başında da rahatça kullanılır. Mayo seçimi yaparken boy önemli bir kriterdir. Uzun boylu erkekler, slip mayo veya uzun şort mayo modellerini tercih edebilirken daha kısa boylu erkeklerin ise daha kısa şort modellerini kullanmaları tavsiye edilir.

Erkek Deniz Mayosu

Erkek deniz mayosu kullanımının sağlık ve rahatlık açısından dikkat edilmesi gereken bazı kuralları vardır. Öncelikle deniz ya da havuz sonrası ıslanan mayo, ıslak şekilde uzun süre kullanılmamalıdır. Bu durumda ıslak kumaş karın bölgesindeki organların soğuk almasına yol açar ve hasta olmanıza sebep olur. Çoğu zaman yüzme aktivitesinden sonra mayonun ıslak kalmaması için, belinize kuru bir havlu sararak ya da doğrudan güneşlenerek mayonuzu kurutmanız önerilir. Blackspade, çabuk kuruyan kaliteli kumaşlara sahip erkek deniz mayoları ile ideal bir deneyim sunar. Dayanıklı mayo modelleri ile mayolarınız hızlı kurur ve çabuk yıpranmaz. Mayoların uzun ömürlü olmasını sağlamak adına mayo bakımı da özellikle dikkat edilmesi gereken konulardan biridir. Klorlu havuz suyuna veya tuzlu deniz suyuna uzun süre maruz kalan ve yıkanıp temizlenmeden saklanan mayolar zamanla rengini kaybeder, hızlı deforme olarak kolayca yırtılabilir. Mayonuzu mümkün olduğu kadar uzun süre kullanabilmek için, özellikle klorlu ya da tuzlu su ile temasından sonra temiz suyla yıkamayı ihmal etmemelisiniz. Siz de en beğendiğiniz modelleri Blackspade koleksiyonunda inceleyebilir ve kaliteli ürünlere hemen sahip olabilirsiniz.

Erkek Deniz Şortu Fiyatları

Blackspad'de her bütçeye uygun erkek deniz şortları bulunmaktadır. Erkek deniz şortu fiyatları indirimli ve sezon ürünler olmak üzere fiyat bazlı ayrılmıştır. İndirimli erkek deniz şortu fiyatları geçmiş sezon ürünlerin birleşmesiyle oluşmuştur. Sezon fiyatlarında da hem piyasa fiyatlarında hem de üstünde veya altında bulabileceğiniz fiyatlar bulunmaktadır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.