sadsad x
asdasd
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kız Çocuk İç Giyim & İç Çamaşırı Modelleri 

Kız bebeklerinin büyümesi ile birlikte giyim ihtiyaçları da hızlı bir şekilde büyümektedir. Öncelikle yeni tarz giyim ihtiyaçlarını temin ederken öncelikli olarak çocuğun narin tenine zarar vermeyen, oldukça sağlıklı iplikler tercih edilmelidir. Bu durumu baz alarak Blackspade olarak kullanımda bir hayli rahat ettiren ve aynı zamanda yüksek kalite kumaşlardan oluşan ürünlere yer vermeye gayret etmekteyiz. Özellikle kız çocuk iç giyim seçimi yaparken olabildiğince pamuksu kumaşlara yer vermeye özen göstermelisiniz. Kız çocuk iç çamaşır seçimi de en az kıyafet seçimi kadar önemlidir. 

Kız çocukları kıyafetleri seçeneği de bir hayli fazla olmaktadır. Blackspade olarak kız çocuk giyim seçeneklerini sizlere sunarken kaliteyi de sunmak istedik. Son moda kıyafetlerden oluşan koleksiyonumuzu gözden geçirmelisiniz. Koleksiyonu oluştururken hem aile açısından hem de çocuk açısından eğlenceli ve sağlıklı kıyafetlere yer vermeye özen göstermiş bulunmaktayız. Fakat satın aldığınız bu kıyafet ve iç çamaşırlarının nasıl kullanılması gerektiği de büyük önem taşımaktadır. Doğru kullanım şartları ile satın aldığınız ürünleri oldukça uzun süreler kullanmanız mümkün. Özenle yıkanan kız çocuk iç giyim ve dış giyim çamaşırları hem daha sağlıklı hem de siz değiştirene kadar sağlamlıklarını sürdüren kumaş yapısını bozmadan kalmaya devam edecektir. Yıkamaya başlamadan önce ilk olarak ürünün içerisinde yazan, yıkama talimatlarına uymanız gerekmektedir. Yıkanacak çamaşırın kendi grubunda renklerle ve uygun sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. Yıkanmış çamaşırların ütüsü esnasında da aynı özenin gösterilmesi gerekmektedir. Ürün içinde bulunan ütü derecesinde ütülenmesi gerekmektedir. 

Sitemizden satın aldığınız giysinin üzerinde herhangi bir işleme, renkli baskı veya nakış olması durumunda o çamaşırları olabildiğince düşük sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. Yüksek derece hem kumaşa hem de kumaşta bulunan işleme veya nakısa zarar vermektedir. Kız çocuk kıyafetlerinde oldukça tercih edilen dantellerin ilk yıkamasında da elde yıkama seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede çamaşırlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz. Blackspade olarak çocukların narin tenlerine uygun dokuda antialerjik ve kanserojen madde içermeyen ipliklerden oluşan kumaşları tercih etmekteyiz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.