x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
Filtre
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kız Çocuk İç Giyim
Toplam 16 ürün bulunmaktadır.
Kız Çocuk Atlet 2'li Paket 1296 - Pembe Beyaz - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Atlet 2'li Paket 1296 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Atlet 2'li Paket 1297 - Pembe Beyaz - 1
Kız Çocuk Atlet 2'li Paket 1297 - Pembe Beyaz - 2
%0 İndirim
Kız Çocuk Boxer 3'lü Paket 1298 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Boxer 3'lü Paket 1295 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Boxer 3'lü Paket 1295 - Çeşitli - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Atlet 2'li Paket 1297 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Organik Atlet 1196 - Beyaz - 1
Kız Çocuk Organik Atlet 1196 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kız Çocuk Külot 3'lü Paket 1294 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Kız Çocuk Organik Külot 2'li Paket 1195 - Siyah - 1
Kız Çocuk Organik Külot 2'li Paket 1195 - Siyah - 2
%0 İndirim
Kız Çocuk Organik Külot 2'li Paket 1195 - Beyaz - 1
Kız Çocuk Organik Külot 2'li Paket 1195 - Beyaz - 2
%0 İndirim
Kız Çocuk Atlet 60120 - Pembe - 1
Kız Çocuk Atlet 60120 - Pembe - 2
%40 İndirim
Kız Çocuk Atlet 60120 - Pembe
119,97
199,95
Kız Çocuk Atlet 60120 - Siyah - 1
Kız Çocuk Atlet 60120 - Siyah - 2
%40 İndirim
Kız Çocuk Atlet 60120 - Siyah
119,97
199,95

Kız Çocuk İç Giyim & İç Çamaşırı Modelleri 

Çocukların büyümesi ile beraber giyim ihtiyaçları da o yönde değişmektedir. Değişen giyim ihtiyaçlarını tamamlarken öncelikli olarak hassas ciltlerine zarar vermeyen, oldukça sağlıklı iplikler tercih edilmelidir. Bu durumu dikkate aldık ve Blackspade olarak kullanımda konforlu ve aynı zamanda yüksek kalite kumaşlardan oluşan ürünlerle koleksiyonlarımızı hazırlıyoruz. Çocuk cildine temas edecek tüm ürünlerin sağlıklı kumaş içerikleri ve yumuşak kumaşlarla üretilmesi önceliğimiz. Özellikle kız çocuk iç giyim seçimi yaparken olabildiğince pamuksu kumaşlara yer vermeye özen gösteriyoruz. Kız çocukları için iç giyim diğer giyim ürünlere göre çok daha önemlidir. İç giyim ürünleri direkt olarak cilt ile temas halinde olması nedeniyle sağlıklı ürünler olması çok önemlidir. 

Blackspade olarak kız çocuk giyim seçeneklerini sizlere sunarken kaliteyi ve konforu da sunuyoruz. Hem modaya uygun hem keyifli rahat kesimli ürünler kullanarak, çocuğunuzun rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşama deneyimini destekliyoruz.

Kız Çocuk Atlet Modelleri

Atletler, çocukların sağlığını korumak için tasarlanan, her mevsimin olmazsa olmaz parçalarındandır. Kız çocuk atlet modelleri genellikle vücutta oluşan teri ciltten uzaklaştırarak hem bakteri üremesini durdurur hem de çocukların üşümesinin ve hastalanmasının önüne geçer. Genellikle pamuklu içerikli üretilen atletlerin üretiminde antialerjik yapısıyla kanserojen madde içermeyen doğal iplikler kullanılır. Kız çocuk atlet modelleri, her yaşa uygun farklı beden ve renk seçenekleri ile çocuğunuzu güvende hissettirirken, yumuşacık dokusu ile mutlu hissettirir. Blackspade, kız çocuk giyiminde önem verdiği gibi tüm koleksiyonlarında sağlıklı ve rahat ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Kız Çocuk Külot Modelleri

Kız çocuk külotları, çocuklar için tasarlanan iç giyim ürünleridir. Genellikle pamuk veya doğal kumaşlardan üretilen kız çocuk külot modelleri geniş renk, desen ve beden yelpazesi sunar. Blackspade kız çocuk külotları, çocukların rahatlığını ve günlük aktivitelerine uygunluğu sağlamak amacı ile dış giyime uygun olarak tasarlanırlar. Boyutları genellikle yaş ve beden ölçülerine göre belirlenir. Farklı stil ve tasarımlarda bulabileceğiniz kız çocuk külot modellerinde temel amaç çocukların rahat ve sağlıklı bir şekilde hareket etmesini destekleyici nitelikte olmaktır. Renkli ve yumuşacık dokulu çocuk külotları gönül rahatlığı edinebilir, çocuğunuzun sağlığını destekleyebilirsiniz. 

Sitemizden satın aldığınız giysinin üzerinde herhangi bir işleme, renkli baskı veya nakış olması durumunda o çamaşırları olabildiğince düşük sıcaklıkta yıkanması gerekmektedir. Yüksek derece hem kumaşa hem de kumaşta bulunan işleme veya nakısa zarar vermektedir. Kız çocuk kıyafetlerinde oldukça tercih edilen dantellerin ilk yıkamasında da elde yıkama seçeneğinin seçilmesi gerekmektedir. Bu sayede çamaşırlarınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamış olursunuz. Blackspade olarak çocukların hassas ciltlerine uygun dokuda antialerjik ve doğal içerikler ile oluşan kumaşları tercih etmekteyiz. 

Kız Çocuk Boxer Modelleri

Kız çocuk boxer modelleri, klasik külotlardan farklı olarak uzun ve düz kesimli iç giyim ürünleridir. Spor yaparken, koşarken veya herhangi aktivitede hareket ederken kolaylık sağlayan bu ürünler dış giyim ürünlerine uygun olarak üretilmiştir. Blackspade kız çocuk boxer modellerini sağlıklı ve en doğal içerikler ile üretmeye devam ediyor. Çocuğunuzun ihtiyacına yönelik her yaş ve bedene göre stokları mevcut. Farklı renk seçenekleri ile çocukların ihtiyacını karşılayarak aynı zamanda ekonomik paketler ile anne, babaların da tercihi oluyor. 

DEVAMINI GÖR Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.