Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Termal Tayt Modelleri Ve Fiyatları

Vücudumuzun ısı dengesini korumaya yardım eden termal taytlar günümüzde eskiye nazaran en iyi kullanışlı ürünlerdir. Eskiden soğuk aylarda üst üste giyinerek hareketin kısıtlanmasına neden olan giyim tarzından artık termal giyim ürünleri ile kurtulmaktayız. Termal tayt, termal atlet, termal eşofman ve termal tişörtler, termal grubumuzda tercih edebileceğiniz ürünlerdir. 

Peki, termal tayt nedir? Termal tayt kadın, erkek, çocuk ya da unisex çeşitlerde üretilen özelliklede soğuk havalarda erkeklerin içlik olarak kadınların gerek içlik gerekse giyim elemanı olarak kullandıkları vücudun oluşturduğu ısıyı koruyucu özelliğe sahip, allerjik olmayan ileri teknolojinin ürünlerinden birisidir. 

Termal taytların özellikleri konusundaysa pamuklu ürünlere nazaran termal üretilmiş taytların özel teknolojik yapıları sayesinde ısının %80’ini vücutta tutucu özelliği olduğundan bahsedilebilir. Normalde pamuklu giysiler teri emer ancak vücutla teması kesilmedikçe terle vücudun iletişimi kesilmez. Termal taytlarda bulunan ikinci özellikte işte tam bu konu… Terleme durumunda termal nitelikteki taytlar terin vücutla temasını sıfıra indirir. Çünkü teri uzaklaştırır ve hızlı kuruma eğilimi gösterir. 

Termal giyim sektörü adı altında ileri teknoloji kullandığını iddia eden markalardan farklı olarak bu ileri teknolojik ürünü size en ekonomik oranlarda getirmekten mutluyuz. Piyasadaki termal tayt fiyatları arasındaki uyumsuzluk oldukça dikkat çekicidir. “Kaliteden ödün vermeden aynı zamanda da bir o kadar cebe de hitap eden en iyi ürün nerededir?” demeyin! Sizi bekliyoruz… 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.