Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Termal Alt İçlik ve Termal Tayt

Termal Tayt İle Soğuklara Hazırlıklı Olun

Termal giyim sektörü adı altında ileri teknoloji kullandığını iddia eden markalardan farklı olarak bu ileri teknolojik ürünü size en ekonomik oranlarda getirmekten mutluyuz. Piyasadaki termal tayt fiyatları arasındaki uyumsuzluk oldukça dikkat çekicidir. “Kaliteden ödün vermeden aynı zamanda da bir o kadar cebe de hitap eden en iyi ürün nerededir?” demeyin! Sizi bekliyoruz… 

Termal Tayt - Termal İçlik Modelleri ve Fiyatları

Vücudumuzun ısı dengesini korumaya yardım eden termal taytlar günümüzde eskiye nazaran en iyi kullanışlı ürünlerdir. Eskiden soğuk aylarda üst üste giyinerek hareketin kısıtlanmasına neden olan giyim tarzından artık termal giyim ürünleri ile kurtulmaktayız. Termal tayt, termal atlet, termal eşofman ve termal tişörtler, termal içlikler termal grubumuzda tercih edebileceğiniz ürünlerdir. 

Peki, termal tayt nedir? Termal tayt kadın, erkek, çocuk ya da unisex çeşitlerde üretilen özelliklede soğuk havalarda erkeklerin içlik olarak kadınların gerek içlik gerekse giyim elemanı olarak kullandıkları vücudun oluşturduğu ısıyı koruyucu özelliğe sahip, allerjik olmayan ileri teknolojinin ürünlerinden birisidir. 

Termal taytların özellikleri konusundaysa pamuklu ürünlere nazaran termal üretilmiş taytların özel teknolojik yapıları sayesinde ısının %80’ini vücutta tutucu özelliği olduğundan bahsedilebilir. Normalde pamuklu giysiler teri emer ancak vücutla teması kesilmedikçe terle vücudun iletişimi kesilmez. Termal taytlarda bulunan ikinci özellikte işte tam bu konu… Terleme durumunda termal nitelikteki taytlar terin vücutla temasını sıfıra indirir. Çünkü teri uzaklaştırır ve hızlı kuruma eğilimi gösterir. 

Kadın Termal Tayt Modelleri 

Kadınlar için tasarlanmış termal taytlar, soğuk havaya karşı vücut sıcaklığını korumak, vücut direncini arttırmak ve ekstrem hava koşullarında rahatlık sağlamak amacıyla üretilir. Blackspade kadın termal tayt modelleri, yüksek kaliteli içerikelerden üretilir. Kullanılan içerikler sayesinde, termal izolasyonla beraber vücut sıcaklığının dengelenmesi sağlanır. Size, farklı renklerde termal tayt seçenekleri sunuyoruz. Tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre termal tayt-içlik seçebilmeniz için farklı alternatiflere Termal ürünler sayfasından ulaşabilirsiniz. İç giyimde aradığınız rahatlık ve konfor Blackspade ürünlerinde bulabilirsiniz. Termal taytlar, genellikle ince yapılarıyla dış giyim altında kolayca giyilebilir, ek bir katman olarak değerlendirilebilir.

Erkek Termal Tayt Modelleri

Sıcaklığı korumak ve nemin cilde zarar vermesini engellemek için tasarlanmış, özel kumaş içerikleri ile Blackspade erkek termal tayt modelleri ve erkek termal içlikler sizi  gün boyu korur. Soğuk hava koşullarının, iç mekan ve dış mekan ani ısı değişimlerinin size zar vermesini engelleyen yapısı ile teri vücudunuzdan uzaklaştırarak hasta olmanızı engeller. Esnek kumaş yapısı ve inceliği ile diğer kıyafetlerinizle beraber üzerine katman oluşturabilirsiniz, böylece gün içerisinde bir çok aktivitede rahatça hareke etme özgürlüğüne kavuşabilirsiniz. İç giyimde rahatlığı ve şıklığı ile beraber  termal atlet, termal sweatshirt, erkek termal içlik gibi seçeneklerle stilinizi seçimlerinizle yansıtın.

Çocuk Termal Tayt Modelleri

Çocuklarınızın daima sağlıklı, huzurlu olması için en gerekli şey sağlıklı bir yaşamdır. Blackspade stili ve rahatlığı bir araya getirirken sağlıklı, doğa dostu içerikler ile üretmeyi bir görev edinmiştir. Çocuklarınızın rahatlığı kadar sağlığı da çok önemlidir termal atletler ile teri çocuğunuzun vücudundan uzaklaştırıp hastalanmasını engelleyebilirsiniz. Termal swearshirt, çocuk termal tayt modelleri ile soğuktan korurken aynı zamanda ince ürün yapısı ile rahat hareket edebilir, günlük aktivitelerini dilediği gibi yerine getirebilirler. Aynı zamanda farklı renk seçenekleri ve desenler ile bu deneyimi eğlenceli bir hale getirebilir, stili ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.