sadsad x
asdasd
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Erkek Plaj Havlusu

Plajın vazgeçilmezlerinden plaj havluları yüzde yüz pamuk kumaşı ile beğenilerinize sunuluyor. Doğru plaj havlusu seçimi her daim plaj hayatı için önemli olmuştur. Kumaş seçimi, incelik kalınlığı, suyu çekip çekmediği konusunda deniz havlusu satın alırken dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunmaktadır. Blackspade’de plaj havluları yüzde yüz pamuk kumaştan yapılmaktadır. Ayrıca, geniş ve canlı renk seçenekleri ile plajda fark yaratmak isteyenlerin tercihi oluyor. Suyu hızlıca çekiyor olması, hızlı kuruma özelliği ve minimum tortu bırakması sayesinde kullanılan kumaşın kalitesini ortaya koyuyor. Rengarek plaj havlularımız ile siz de plajların yıldızı olabilirsiniz.

Erkek Plaj Havlusu Modelleri

Erkek plaj havlusu modelleri Blackspade'de fazlasıyla çeşitte bulabileceğiniz plaj ürünlerinden biridir. Çeşitliliği oluşturmak için erkeklerin plajda önem verdiği unsurları göz önünde bulundurmak istedik. Kişilerin alışkanlıkları plaj ürünlerinde tercihleri fazlasıyla etkileyen durumlar arasında yer alır. buna bağlı olarak erkek plaj havlusu modellerini renk, desen, kabartmalı veya kabartmasız şekilleriyle ele alırken aynı zamanda kumaşın türüne göre de çeşitler bulabilirsiniz. Blackspade erkek plaj havlularında hem canlı hem pastel renkler kullanılarak her türden zevke hitap etmek istedik. Canlı renkler ile plajda ön planda olmak isteyen erkeklerin zevklerine dokunurken, pastel ve klasik renklerle de basic ürünler tercih etmeyi seven erkeklerin zevklerine hitap etmek istedik. Sezonun renkleri olan yeşil, turkuaz mavi, kırmızı,pembe gibi renkleri canlı ve pastel tonlarında bulabilirsiniz. Bunun yanında kumaşın türüne göre de çeşitler bulabileceğinizi belirtmiştik. Bazı plaj havlularını kalın bazılarını ise peştemal tarzında tasarladık. Erkek peştemal plaj havluları kalın olanlara göre daha kolay kuruma özelliğine sahiptir. yüzde yüz pamuk kullanılarak üretilmiş olan bu plaj havlular, suyu çeker ve hızlıca kurur. Kalın olan plaj havlularında ise kabaertmalı ve düz seçenekler ile beğenilere sunulan plaj havlusu modelleri, plajda fark yaratmak isteyenler için harika bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Plaj Havlusu Ölçüleri

Kalın ve ince olarak ayırdığımız plaj havluları ebat olarak da farklılık göstermektedir. Daha kalın olan plaj havluları 90 cm en ve 150 cm boy olarak tasarlanmıştır. Peştemal tarzı olan plaj havlu ebatları ise daha küçük boyutlarda olup eni 70 boyu 155 cmdir. Peştemal tarzı erkek plaj havluları ebatlları hem daha küçük hem de daha ince kumaştan yapıldığı için hızlı kuruma özelliğine sahiptir. Diğer havlular daha kalın ve geniş ebatlara sahip olduğundan vücudu daha geniş saracaktır. Her iki plaj havlusu modeli de suyu hızlı emme özelliğine sahiptir. %100 pamuk ipliğinden üretilmiştir. Plajlarda kullandığınız havlularınızla bile fark yaratmak için Blackspade plaj giyim aksesuarlarını inceleyebilirsiniz. 

Erkek Plaj Havlusu Fiyatları

Blackspade erkek plaj havlusu fiyatları hem piyasa fiyatlarında hem de piyasa fiyatlarının bir nebze üzerinde bulabilirsiniz. Havlu modellerinin tamamı yüzde yüz pamuk ipliği kullanılarak üretildipinden bir defa kullandıktan sonra Blackspada erkek havlularından vazgeçemeyeceksiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.