Kusursuz Uyum, Kusursuz Rahatlık...
Menü
Sepetim
Filtre
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Çocuk Termal Giyim
Toplam 32 ürün bulunmaktadır.
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 2. Seviye İçlik 9264 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Baskılı - 1
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Baskılı - 2
%49 İndirim
Çocuk Termal Çorap 2. Seviye 2'li Paket 9995 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Bebek Termal İçlik - Tulum 1252 - Beyaz Beyaz - 1
Bebek Termal İçlik - Tulum 1252 - Beyaz Beyaz - 2
%0 İndirim
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - - 1
%49 İndirim
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Gri Melanj - 1
Çocuk Termal Sweatshirt 2. Seviye 5946 - Gri Melanj - 2
%49 İndirim
Çocuk Termal Alt İçlik 2. Seviye 9266 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Antrasit - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 1. Seviye 9299 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 1. Seviye 9299 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9265 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9249 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Alt İçlik 2. Seviye 9266 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9265 - Gri Melanj - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9265 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 2. Seviye İçlik 9264 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Gri Melanj - 1
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9267 - Gri Melanj - 2
%0 İndirim
Çocuk Termal Alt İçlik 2. Seviye 9266 - Gri Melanj - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal İçlik 2. Seviye 9248 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Çorap 2. Seviye 2'li Paket 9995 - Siyah - 1
Çocuk Termal Çorap 2. Seviye 2'li Paket 9995 - Siyah - 2
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9248 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 1. Seviye 9298 - Beyaz - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Atlet 1. Seviye 9298 - Siyah - 1
%0 İndirim
Çocuk Termal Tişört 2. Seviye 9249 - Beyaz - 1
%0 İndirim

Çocuk Termal Giyim Ürünleri ve Modelleri

Çocukların büyümeleri ile birlikte kılık kıyafetlerinde de gözle görülür bir değişiklik yaşanmaktadır. Çocukların her yaşta sağlıklı ve konforlu büyümeleri için Blackspade olarak elimizden gelen özen ve titizliği göstermekteyiz. Termal çocuk ürünlerini termal tişört, termal atlet, termal zıbın ve termal sweatshirt olarak çeşitlendirdik. Özellikle çocukların narin tenlerine uygun doku ve kumaşları tercih etmekteyiz. Çocukların büyümeleri ile birlikte iç giyim hem de yaşına göre dış giyiminde değişiklik yapılmaktadır. Bunlardan başında da çocuk termal giyim gelmektedir. Yaşına ve hareket edeceği alana bağlı olarak birçok seçenek tercih edilebilmektedir. Termal giyim özelliklerinden kısaca bahsetmek gerekmektedir. Kadın termal giyim, erkek termal giyim ve çocuk termal giyim ürünleri her yaşa, her bedene uygun tasarımlarla hazırlanan Blackspade koleksiyonuna göz atabilirsiniz!


Çocuk Termal Giyim İle Soğuğa Meydan Okuyun 

Çocuk termal giyim ürünleri ve modelleri termal çocuk kıyafetlerinin en önemli özelliğinin başında sıcak tutma özelliği gelmektedir. Termal giyisinin özelliği sayesinde ısı yalıtımını sağlamaktadır. Özellikle boğazlı termal kıyafetlerin hava boşlukların sayesinde soğuk havanın içeri girmesini engelleyici özellik taşımaktadır. Termal çocuk kıyafetlerinin bir diğer etkin özelliği ise, teri dışarı atma özelliğidir. Özellikle hareketli çocuklarda sıkça görülen sırtta terleme durumunda, sırttaki teri emerek tenden dışarı atma özelliği sağlamaktadır. Bunun için sırtın orta kısımlarında özel hava boşluklarından oluşan başka bir kumaş kullanılmıştır. Bu da çocuğunuzun sağlığı açısından oldukça önemli bir detaydır. Fakat sitemizden satın aldığınız çocuk termal giyim kıyafetlerinin de bakımı oldukça önem arz etmektedir. Sitemizden satın aldığınız termal kıyafetin içinde yazan yıkama ve kurutma önerilerine muhakkak göz atmanız gerekmektedir. Bu sayede satın aldığınız kıyafeti daha uzun süre kullanabilir ve istediğiniz sürece dolabınızda muhafaza edebilirisiniz. Öncelikle satın alınan ürün kullanılmadan önce yıkanmalıdır. Üzerinde baskı veya herhangi bir deseninin de zarar görmemesi açısından tersten yıkama yapılması önerilmektedir.  Termal kıyafetlerin dokusu gereği polyester kumaştan üretilmiş olup, yıkandıktan sonra kısa sürede kuruma ve eski haline dönme özelliği taşımaktadır. Önemli olan çocuğunuzun vücudunu sıcak tutabilme ve sağlıklı olması sağlamaktır. Termal kumaşları istediğiniz sıklıkta yıkayabilirsiniz, herhangi bir zarar görmeyecektir. Özel dokusu sayesinde yumuşak ve çocuk tenine uygun yapıda üretilmiştir. 

Çocuk Termal Çorap Modelleri

Çocuk çorapları soğuk ve serin havalarda genellikle çocukları korumak amacı ile tasarlanmıştır. Günümüzde renk ve desen zenginlikleri ile her stile ve tarza göre çoraplar üretilmektedir. Stil ve modaya ayak uydururken, çocuklarını soğuk havanın olumsuz etkilerinden korumak isteyen ebeveynlerin en büyük destekçisi olan termal çocuk çorapları günün kurtarıcıdır. Farklı renk, beden seçenekleri ile sunulan çocuk termal çorap koleksiyonunda çocuğunuza uygun çorabı seçmeniz çok kolay olacaktır. Çift katlı taban yapısı tabanlarını rahat ettirecek yapısı ile soğuk ile teması en az seviyeye indirir. Yüksek bilek yapısı ile soğuk havanın olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı amaçlar. Sağlıklı kumaş yapısı ile de teri ve nemi ciltten uzaklaştırarak çocuğunuzu korur.

Çocuk Termal Tişört Modelleri

Çocuk tişörtleri çocuklar için tasarlanan rahat hareket etmelerini destekleyen üst giyim ürünleridir. Çocukların oyun saatlerinde, uyku saatlerinde rahat hissettiricek parçalardır. Yazın ince ve pamuklu ürünler tercih edilirken kışın vücudu saran ve sıcak tutan ürünler tercih edilir. Vücut sıcaklığını dengede tutucak yazlık ve kışlık tişört modellerini Blackspade koleksiyonları arasında bulabilirsiniz. Ayrıca termal özellikleri ile çocuğunuzun soğuk havalara karşı korunmasını destekleyecek çocuk termal tişört modelleri en keyifli kış aylarını geçirmenizi sağlar. Çocuğunuzun vücut ısısını korurken aynı zamanda nemi vücudundan uzaklaştırarak, nefes alan yapısı ile çocuğunuzun bağışıklığını destekler. 

Çocuk Termal Atlet Modelleri

Çocuk atlet modelleri terin emilmesi ve vücuttan uzaklaştırılması için üretilmiş ürünlerdir. Genellikle %100 Pamuk içeriği ile tercih edilen atletler kumaş içeriklerinin doğal olması ve hava geçirgenliğinin yeterli düzeyde olması gerekirken çocukların rahat edebileceği kalıplarda üretilmesi de önemlidir. Yazın ince ve hafif yapıda atletler tercih edilirken kışın termal ve vücut ısısını dengeleyecek ürünler tercih edilir. Blackspade çocuk termal atlet modelleri çocuğunuzun vücudundan nemi uzaklaştırarak hastalıklardan korurken aynı zamanda soğuk havanın olumsuz etkilerinden de korur. Anne kucağı kadar güven veren ve antialerjik yapıda üretilen çocuk termal atlerleri esnek yapısı ile konforlu zaman geçirilmesini sağlar. 

Çocuk Termal İçlik Modelleri

Çocuk taytları vücudu saran ve rahat hareket etmelirini sağlayan alt giyim ürün grubundandır. Çocukluklar için hareket etmek ve sosyalleşmek oldukça önemlidir, bunun için onları rahat hissettiricek ürünler kullanılmalıdır. Çocuklar hareket ettikçe, giydirilen ürünün vücutta tahriş oluşturma olasılığı yükselir. Çocukların rahat ve konforlu hissetmeleri için sağlıklı kumaş içerikleri ile beraber yumuşak kumaşlar da tercih edilmelidir. Sıcak havalarda ince ürünler tercih ediliken soğuk havalar için daha kalın ve vücudu saran ürünler tercih edilmektedir. Blackspade termal içlik modellerinde çocuğunuza uygun, hem soğuktan koruyan hem de ince ve hafif yapısı ile diğer kıyafetlerle beraber kullanılabilecek hareketlerini kısıtlamadan konforlu, kaliteli zaman geçirebileceği tasarımlar üretilmektedir. Çocuğunuza uygun renk ve beden seçenekleri ile soğuktan korunmanın en etkili yolunu tercih edebilirsiniz. Blackspade termal giyim ürünleri kışın vazgeçilmezlerinden olacak. 

DEVAMINI GÖR Daha Az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.