sadsad x
asdasd

Tişört
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Tişört

Yazın olmazsa olmazlarından erkek tişörtler kış zamanlarında da ya ev içinde ya da iç giyim olarak kullanılmaktadır. İki farklı kullanım da göz önünde bulundurularak tasarlanan Blackspade erkek tişörtler gerek ev giyimin gerekse dış hayattaki giyimimizin vazgeçilmez parçalarını oluşturuyor.

Her mevsime uyan kumaş çeşitliliği sayesinde, kendinize uygun mutlaka bir tişört bulabileceğiniz koleksiyonlarımızda farklı renk seçeneklerini de birlikte bulabileceksiniz. Seçtiğiniz tişörtleri ayrıca eşofmanaltı & şort seçenekleri ile de kombinleyebileceksiniz. Blackspade erkek tişört modellerinde çoğunlukla basic düz modeller tasarlanırken renk uyumu ve desen seçenekleri de unutulmamıştır. İddialı renkleri sevenler de düşünülürken günlük düz beyaz ve siyah tişörtten vazgeçemeyen erkekler ise Blackspade erkek tişörtleri giydikten sonra bedeniyle olan kusursuz uyumu fark edeceklerdir.

Daha çok modal, pamuklu veya modal pamuk karışımlı kumaşlar kullanılarak hem teri çekmesi hedeflenmiş hem de hava alan kumaşlar ile kötü kokuları engellemek amaçlanmıştır. Siz de Blackspade erkek tişörtleri ücretsiz veya seçenekli kargo fiyatlarıyla tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.