Menü
Sepetim
6 ADIMDA TERMAL İÇLİK BAKIMI
08.09.2023

6 ADIMDA TERMAL İÇLİK BAKIMI

Soğuk hava koşullarında vücut sıcaklığını korumak ve konforu artırmak için mükemmel bir seçenek olan Termal İçlikler cilde uyumlu malzemeleri ve tasarımları sayesinde vücut ısınızı korur ve teri uzaklaştırır. Giyim katmanları arasında ek yalıtım sağlayarak dış etkenlere karşı direncinizi arttırmada destek olur.  Açık hava aktiviteleri, kış sporları veya günlük kullanımlar için kullanabileceğiniz konforlu ve vazgeçilmez parçalardan olan bu ürünler gardıropların vazgeçilmezlerindendir.  Stil ve işlevselliği bir araya getirerek size mükemmel bir deneyim sunan Blackspade Termal İçlik Koleksiyonu farklı seçeneklerle sizi kışa hazırlar. Cildinize dost ve konforunuzu arttıracak Termal içliklere en doğru bakımı yaparak sağlığınızı koruyabilir ve kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 

 

6 Adımda Termal İçlik Bakımına Dair İpuçları:

1.Ürün Etiketine Dikkat: Aldığınız ürünün üzerinde bulunan bakım talimatlarına dikkat etmelisiniz, içliğinizi yıkamadan önce bu talimatları okuyup yıkama esnasında takip etmenizde fayda vardır.

2.Sıcaklık Ayarı: Termal İçliklerinizi yıkarken sıcak su kullanmaktan kaçının. Soğuk veya Ilık su ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Termal içlikleri yüksek sıcaklıklarda yıkamak veya kurutmak, kumaşın elastikiyetini kaybetmesine ve performansının azalmasına neden olabilir. 

3.Doğru Deterjan Seçimi: Yumuşak ve hassas bir deterjan seçimi hayat kurtarıcı olabilir. Ağır kimyasal içeren deterjanlar içliğin kumaşını zayıflatır ve işlevini yitirmesine neden olabilir. Kullanacağınız deterjanın çözülmesini sağlayın.

 

4.Yıkama İçin Doğru Program: İçlikleri yıkamak için hassas giysi veya yün programını kullanabilirsiniz. Bu programlar genellikle daha nazik bir yıkama sağlar. İçliği yıkarken fazla döndürmeye ve sıkıştırmaya maruz bırakmaktan kaçının bunun için giysi torbası kullanmanız faydalı olacaktır.

5.Yumuşatıcı ve Ağartıcı Kullanımı: Yumuşatıcılar ve ağartıcılar kimyasal kalıntılar bırakabilir ve bu kalıntılar cildinizin hassas bölgelerine temas ettiğinde tahrişe neden olabilir. Aynı zamanda içlik kumaşının teknik özelliklerini de olumsuz etkiler. 

6.Güneşten Koruyun: Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmaktan kaçının, uzun süre güneş altında bırakmak kumaşın renklerini solmasına neden olabilir. 


Blackspade Erkek Termal İçlikleri Keşfet.

Blackspade Kadın Termal İçlikleri Keşfet.

Blackspade Çocuk Termal İçlikleri Keşfet.