Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kadın Termal Tişört Modelleri

Kadın Termal Tişört

Termal tişörtler ve kadın termal içlikler uzun ömürlü, dört mevsim kullanılabilecek bir teknolojide üretilmektedir. Sitemizde bulunan termal tişörtleri denemeye ne dersiniz? Vücut ısısını dengeleyerek konforlu bir yasam geçirmeyi sağlayan termal tişörtlerimiz antimikrobiyal özelliğe sahip olup, yüzde yüz antialerjendir. Markanın termal tişörtlerinin özelliği konusunda vücutta biriken statik enerjiyi de aldığını biliyor muydunuz? Kadın termal içlik ürünlerimizde kir ve lekeye karşı direnç özelliği bulunduğundan temizlenmesi de kolay yapılmaktadır. 

Son yıllarda özellikle de tıbbi amaçlı olarak doktorların hastaların kullanmasını önerdiği bir giyim profili oluşturan bu tişörtler romatizma, astım, akciğer hastalıkları gibi şikâyeti bulunan hastaların öncelikle tercih etmesi gereken ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 

Blackspade.com.tr’de bulunan markamızın termal tişörtleri viskon, polyester ve elastan malzemeler kullanılarak ileri teknolojide üretilmiş malzemelerdir. Termal uzun kollu tişört ve kadın termal içlik ürünleri farklı beden ve renk seçeneklerinde satışa sunulmaktadır. Orjinal, ambalajlı, etiketli ve faturalı kadın termal içlik ürünlerimizden satın almak isterseniz sitemize yapacağınız sipariş yeterli olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.