Bugüne Özel Kargo Bedava Fırsatını Kaçırma
Menü
Sepetim
Filtre
{{ CAT. NAME }}
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Kadın Termal İçlik Modelleri

Kadın Termal Giyimde Aradığın Tüm Modeller 

 Beden seçeneklerine sahip olan Blackspade termal içlik, termal atlet ve termal tayt modelleri hareket rahatlığı ve ısı kontrolü sağlar. Pamuk ve modal kumaşı ile üretimleri gerçekleştirilen ürünler sayesinde tahriş, rahatsızlık hissi, ağırlık gibi sorunlar ortadan kalkar. Birbirinden farklı özelliklere sahip ürünlerin seçiminde "Termal içlik seviyeleri nedir?" sorusunun yanıtını bilmeniz büyük önem taşır.

Termal içlik seviyeleri, kalınlık ve vücut ısısını arttırma özelliklerine göre 1, 2 ve 3. seviyelerden oluşur. "Termal 1.seviye ne demek?" diyen kullanıcılar için "Kumaş kalınlığı fazla olmayan, rahat, hafif ve özellikle ortalama soğukluktaki havalarda tercih edilen seviyedir." denir. Termal seviyeleri arasındaki "2.seviye termal içlik nedir?" sorusunun karşılığı ise "Orta kalınlıkta, vücudu saran, doğal kumaşlı ve esnek içlik modelleri" olarak verilebilir.

OEKO-TEX® STANDARD 100 standartlarına uygun Blackspade ürünleri uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Onaylanmış kaliteli ürün gamı sayesinde Blackspade termal kıyafetleri rahatça kullanabilirsiniz. Markanın soğuğa dayanıklı termal içlik modelleri arasından tüm özellikleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

Blackspade Kadın Termal İçlikte özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ürüne teknik üstünlük sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilir; 

  • Sıcaklık: Özel üretimli iplik ve kumaş için yaratılmış yalıtım bölgeleri sayesinde soğuğa karşı koruma sağlar.
  • Nem Kontrolü: nefes alıp verme özelliği sayesinde tenin üzerinde oluşan nem, liflerin özel bölgeleri arasından havaya karışır.
  • Yumuşaklık: Özel lif tasarımı kullanım sırasında mükemmel yumuşaklık ve temas sağlar.
  • Doğallık: Doğal lifler içerir.
  • Hafiflik:  Özel lif tasarımı sayesinde ürünün hafif olması sağlanarak hareket rahatlığı hedeflenir.
  • Kolay bakım: Kıyafetler şekil, tarz ve renklerini kaybetmeden 40 dereceye kadar yıkanabilir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.