Okul Yolunda Termal Giyim Farkı

Okul Yolunda Termal Giyim Farkı

Uzun bir aradan sonra okulların açılmasıyla öğrencilerin ihtiyaçları deyim yerindeyse adeta yeniden hatırlanıyor. Anne babalar, özlenilen bu tatlı telaşı çocuklarıyla keyifle paylaşıyorlar. Çantalar, defterler, cıvıl cıvıl kırtasiye araç ve gereçleri evleri dolduruyor. Kıyafet ihtiyaçları da belirlenerek tedarik ediliyor.

Günümüzde öğrenciler, her okulun kendi belirlediği, hatta bazı okulların tedariğini de yaptığı üniformaları giyiyorlar. Tişört, pantolon, kazak ya da sweatshirt gibi parçalar, mevsim doğrultusunda kombinlenip kullanılıyor. Mevsimlik kıyafetler sonbaharda ve sıcak şehirlerde yeterli oluyor. Sonbahar geçip kış kapımızı çaldığında ise, çocukların vücut ısılarını sağlıklı bir seviyede tutacak içlik ve aksesuarlara ihtiyaç duyuluyor. Termal özellikli tekstil ürünleri bu anlamda çok önemli bir gereksinime cevap veriyor.

Termal ürünler, üretim aşamasında kullanılan özel viskoz lifleri sayesinde hem bedenin ısı dengesini koruyup soğuğun tene temasını önlüyor, hem de terin kolay bir biçimde ve hızla dışarı atılmasını sağlıyor. Özellikle yün, pamuk gibi giyeceklerin, bedeni ısıtırken yoğun ter riski oluşturmasına karşın, termal giyim farkı tam da bu noktada kendini gösteriyor. Kısaca söylemek gerekirse, iyi bir termal ürün, vücudu sıcak ve kuru tutmaya yarıyor.

Sıcacık Ve Konforlu Çocuk Termal Giyim

Termal Blackspade Çocuk

Çocuk termal giyim günden günde genişleyen bir ürün gamından oluşuyor. İç giyim, alt ya da üst giyim ve dış termal giyim parçaları ile çocuklar kış zorlu koşullarına adeta meydan okuyor.

Çocuk termal giyim ürünlerinden olan iç çamaşırlar hafif yapıları ile rahat bir kullanım sağlıyor. Çocuk termal atlet ve çocuk termal boxer, yumuşak dokusu ile beden ısısını koruyor. Termal kısa kollu tişört hem üst giyim hem de iç giyim olarak çok seviliyor. Termal uzun kollu tişört ise, hem şık hem hafif yapısıyla çocukların vazgeçilmezi oluyor.

İç Isıtan Çocuk Termal İçlik 

Termal İçlik

Çocuk termal içlik, çocukları bunaltmadan sıcak tutuyor. Termal içlik sayesinde, gün içinde koşup oynayan, sürekli hareket halinde olan çocuklar, terlemiyor ve nemli bir biçimde uzun saatler geçirmekten kurtulmuş oluyor. Termal içlik kullanan çocuk, nemin beraberinde getireceği olumsuz koşullardan uzaklaşmış oluyor.

Sıcacık Ve Özgür Çocuk Termal Tayt 

Çocuk termal giyim ürünlerinin bir diğer önemli öğesi ise çocuk termal tayt olarak karşımıza çıkıyor. Çocuk termal tayt ile bacakları soğuktan etkin bir biçimde korunan çocuk, hareket özgürlüğünü de en üst seviyede yaşıyor. Hava koşullarından ve nemden etkilenmeden koşup oynayan, özgürlüğünü doyasıya yaşayan çocuk, derslerine en iyi biçimde konsantre oluyor ve bu konsantrasyon da okul başarısını beraberinde getiriyor.

Çocuk termal sweatshirt, hem şık görünümü hem işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Çocuk termal sweatshirt, çocukların okul yolunda günlük kullanım için tercih ettiği gibi bazı outdoor sporlar esnasında da güvenle kullanılabiliyor. Dağcılık, kayak, snowboard, bisiklet, yelken gibi tüm sporlarda çocuk termal sweatshirt en doğru tercih oluyor. Termal sweatshirt hem iç mekanda hem dış mekanda aynı konforu güçlü bir biçimde gerçekleştiriyor.

Büyükleri Kıskandıran Çocuk Termal Modası

Termal Blackspade Çocuk

Termal çocuk giyim, çocukların gün içinde soğuk hava koşullarının olumsuz etkilerine kapalı mutlu, enerjik ve keyifli olabilecekleri ısıda kalmalarını mümkün kılıyor. Çocuk termal giyim aynı zamanda çocukların vücutlarının kuru kalmalarının doğal sonucu olarak sağlıklı bir kış geçirmelerini olanaklı hale getiriyor. Çocukların üşümemesi kendini sağlıklı, konforlu ve mutlu hissetmesi anne ve babaları rahatlatıyor.

Narkonteks, termal özellikli geniş ürün gamını yüksek teknolojik üretim teknikleriyle üreterek yüksek kalite ve hızlı çalışma prensibi ile tüketicilerine sunuyor. Yenilikçi tasarımları, mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile Narkonteks, ulusal olduğu kadar uluslararası ticari faaliyetlerini başarıyla sürdürüyor.

 

27 Ekim 2021
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.