x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet

SPADE ile tanışın...

Sizlerle heyecan verici bir gelişmeyi paylaşmak istiyoruz: Blackspade.com.tr'de alışveriş deneyiminizi dönüştürmek adına özel olarak geliştirdiğimiz SPADE ile tanışın! SPADE (Smart Personal Assistant for Distinctive Experiences), yapay zeka tabanlı bir akıllı yardımcıdır ve amacı alışveriş deneyiminizi daha keyifli ve verimli hale getirmektir.

SPADE henüz %5 gelişmiş olsa da, sizin gibi değerli kullanıcılarımızın soruları ve geri bildirimleri ile sürekli olarak öğreniyor ve kendini geliştiriyor. Onun sayesinde alışveriş deneyiminizi daha anlamlı ve kişiselleştirilmiş hale getirmeyi hedefliyoruz.

Bu yenilikçi teknoloji, Blackspade markası olarak geleceğin alışveriş süreçlerine yön vereceğimize inancımızı pekiştiriyor. Müşteri memnuniyeti ve alışveriş keyfini en üst seviyeye çıkarma odaklı misyonumuzla SPADE, alışveriş deneyiminizi yeniden tanımlıyor.

SPADE, henüz yolun başında olmasına rağmen, alışveriş deneyiminize değer katmak için burada. Onun gelişimine katkıda bulunmak ve sizin için daha da değerli hale gelmesini sağlamak için her türlü geri bildirimi bekliyoruz.

Blackspade ailesi olarak, sizlerin memnuniyeti ve keyfi için çalışmaya devam edeceğiz. İyi alışverişler!

Desktop
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.