Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Kadın İç Giyim Ekonomik Paketler

 Kadın iç giyimde yarattığı kalite farkıyla kadınlara sağlıklı iç giyim sunan Blackspade, cebinizi de düşünüyor. Oluşturulan ekonomik paketler ile ürünler 3’lü veya 2’li alarak uygun fiyatlı rahatlığı sunuyor.

Giyim ve moda konuları, artık her kadının az da olsa ilgilendiği bir konu haline geldi. Hem televizyon programlarının artması hem de internet üzerinden blog yazıları ve videolar ile kadınların bakımlı olmaya yöneltilmesi, modaya uygun giyinmeyi zorunlu kılmaya başladı. Artık sade giyinmektense kombinleri güçlendirmek için başka aksesuarlar ya da giysiler kullanabilirsiniz. Kışın hırkanızla veya kot ceketinizle yaptığınız bir kombini uygun bir atletle tamamlayabilirsiniz. İnce askılı, kalın askılı, desenli, desensiz her çeşit ve renkte atletler kullanarak kombinize farklı bir hava katabilirsiniz. Yaz aylarında ise modaya uygun bir atletle son derece şık görünebilirsiniz.

Kadınların hem şık hem konforlu hissetmesini sağlayan gün boyu kullanıma uygun Body Control Tulle grubunda yüksek toparlama özelliğine sahip Polyamide Elastan kumaş kullanılmıştır

Dikişsiz tül detaylarında giyim altından iz yapmaz , ağ bölgesinde hijyen ve konfor sağlaması açısından bir kat pamuk kumaş kullanılmıştır .  

Kadın atlet, kadın külot, kadın boxer gibi ürünlerde hem renk farklılığıyla oluşturduğumuz hem de aynı renk seçenekleriyle oluşturduğumuz ekonomik paketler ile iç giyimde konforu uygun fiyata yakalayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.