Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Termal Aksesuar Ürünleri ve Fiyatları

Kışın kullanılan kışlık kıyafetlerde kazaklar, botlar ve montların yanı sıra en çok termal içliklerde dikkati çekmektedir. Son zamanlarda özellikle kış mevsimlerinin soğuk geçtiği bölgelerde kullanımı giderek yaygınlaşan termal içlik aranan bir kışlık kıyafet haline gelmiştir. Fakat hemen her alanda olduğu gibi bu sektörde de yenilik ve gelişim kendini göstermektedir. Yalnızca termal içlik değil piyasada değişik ve dikkat çekici termal aksesuarlar kendini göstermeye başlamıştır. Blackspade ürünleri son derece kullanışlı tasarımları ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Kışın kullanılabilecek hemen her ürün için termal alternatifi üretmektedirler. En kaliteli termal ürünlerin bulunduğu sitede insanlar istedikleri ürünleri bulabilmekte ve satın alabilmektedirler. 

Termal aksesuar konusunda oldukça geniş bir ürün seçeneği sunulan piyasada hemen her ürün tüketici tarafından dikkatle satın alınmaktadır. Ayrıca bu ürünler klasik kışlık ürünlerin de yavaş yavaş yerini almaktadır. Artık hemen herkes tarafından normal bereler yerine termal bereler ve termal eldivenler tercih edilmektedir. Yalnızca kıyafet olarak kullanılan ürünlerde değil aynı zamanda değişik aksesuarlarda da termal özellik kullanılmaktadır. Termal kulaklık son dönemlerde oldukça moda olmaya ve kışın da kullanılmaya başlamıştır. Yine soğuk havada taşıt kullanmak zorunda olan veya hobi olarak tercih eden kişileri korumak amacıyla motosiklet termal içlik üretimi de hız kazanmıştır. Özellikle motorcular termal içlik kullanımını önemli ölçüde artırmışlardır. 

Blackspade Kadın Termal aksesuarlarda özel olarak tasarlanmış kumaşlar kullanılmaktadır. Bu ürüne teknik üstünlük sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilir; 

Sıcaklık; Özel üretimli iplik ve kumaş için yaratılmış yalıtım bölgeleri sayesinde soğuğa karşı koruma sağlar. 

Nem Kontrolü; nefes alıp verme özelliği sayesinde tenin üzerinde oluşan nem, liflerin özel bölgeleri arasından havaya karışır. 

Yumuşaklık; özel lif tasarımı kullanım sırasında mükemmel yumuşaklık ve temas sağlar. 

Doğallık; Doğal lifler içerir. 

Hafiflik, Özel lif tasarımı sayesinde ürünün hafif olması sağlanarak hareket rahatlığı hedeflenir. 

Kolay bakım; Kıyafetler şekil, tarz ve renklerini kaybetmeden 40 dereceye kadar yıkanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.