x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
Black Friday İndirimlerine Hazır Mısınız ?
04.11.2022

Black Friday İndirimlerine Hazır Mısınız ?

Black Friday Nedir?

Black Friday tüm dünyada pek çok kişinin indirim fırsatlarından yararlanarak alışveriş yapmak için merakla beklediği bir gündür. Black Friday’de pek çok marka ürünlerinde oldukça dikkat çekici ve iddialı indirimler yapar.

Black Friday’in geçmişi 1930’lu yıllara dayanır. 1929-1939 yılları arasında dünyayı etkisi altına alan Büyük Ekonomik Buhran’ın yarattığı olumsuz tabloyu ortadan kaldırma, insanların ihtiyaçlarını satın almalarını sağlama ve piyasanın nakit ihtiyacını karşılama amacı taşıyan Black Friday ilk olarak Amerika’da ortaya çıktı. Amerika’dan sonra İngiltere ve Kanada’da yaygınlaştı. Noel ve Yılbaşı alışverişinin başlangıç günü olarak da kabul edilen Black Friday son yirmi yıl içinde dünya geneline yayılarak adeta bir alışveriş festivaline döndü.

Alışveriş yapmaya yönlendiren bir kampanya günü olmasına rağmen Black Friday yani Kara Cuma olarak olumsuz adlandırılmasının sebebi ise alışveriş yapmak isteyen insanların yarattığı izdihamdan kaynaklanır. Black Friday aynı zamanda kimi yerlerde Efsane Cuma, Şahane Cuma şeklinde isimlendirilir.

Black Friday Hangi Gün Başlıyor?

Black Friday, Kasım ayının son Perşembe günü kutlanan Şükran Günü’nden sonraki ilk Cuma gününe rastlar. Bu nedenle tarihi her yıl değişir. 2022 yılında tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Black Friday 25 Kasım 2022 Cuma gününe denk gelir.

Black Friday İndirimleri

Black Friday yüksek oranlı indirimlerden yararlanarak ürünleri çok uygun fiyata satın alabileceğiniz bir dönem. Normalde 24 saat süren Black Friday indirimleri yaşanan yoğunluktan ötürü birkaç gün erken başlayıp birkaç gün geç bitebilir.

Başlangıçta indirimler sadece mağaza satışları ile sınırlı olsa da artık online alışveriş siteleri de indirim kampanyalarına dahil oldu. 25 Kasım gece 12.00’da başlayacak bu indirimler sayesinde mağazalar stoklarını bitirirken müşteriler de ihtiyaç duydukları ürünlere çok daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilir.,

Black Friday

Blackspade’den Black Friday Gününe Özel Yüzde 25 İndirim

Yılın beklenen günü Black Friday’e özel olarak  Blackspade aralarında erkek boxeri termal içlik, termal giyim seçeneklerinin bulunduğu pek çok üründe %25 indirim uygulayacak. ( #KASIMHEYECANI kampanymamız  25 - 28 Kasım 2022  tarihleri arsaında geçerli olacaktır. ) 

Kaliteli spor giyim ürünlerine ulaşabileceğiniz Blackspade koleksiyonunda ayrıca pijama takımı, termal atlet ve spor tayt gibi tasarımları da uygun koşullarda satın alabilirsiniz. Siz de Blackspade ayrıcalığını yaşamak ve %25 indirim fırsatını yakalamak için almak istediğiniz ürünlerin listesini hazırlayabilir, avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Blog Son Eklenenler
Kışın Spor Yaparken Termal Giyimin Önemi
Kış soğuk havalarında dışarıda zaman geçirmek, açık havada spor yapmak veya doğayla iç içe olmak isteyenler için bazı önlemler almak oldukça önemli. Soğuk havaya karşı vücut sıcaklığınızı koruyan termal giyim ürünleri, sağlıklı ve keyifli bir deneyim sunar. Soğuk hava etkinliklerinin başında gelen kış sporları için, özel termal giyim ürünleri kullanılır. Kayak, snowboard, buz pateni gibi sporlar, soğuk hava koşullarına uygun ekipman ve giyimle yapıldığında adrenalin dolu bir deneyim sunarken aynı zamanda konforlu zaman geçirmenizi sağlar.
Termal İçliklerin Diğer İçliklerden Farkı Nedir?
Termal içlikler, mevsim geçişlerinde veya soğuk havalarda vücudu korumak amacı ile kullanılan iç giyim ürünleridir. Bu ürünleri atlet, pijama, termal taytlar, termal atletler ve termal tişörtler gibi birçok alanda kategorilere ayrılmıştır. Cilt ile direkt temasta olan içlikler, uzun yıllardır insanlar tarafından kullanılmış fakat modaya ayak uydurma konusunda biraz geri planda kalmıştır. Termal içlik giyim ürünleri genelde rahatlık, vücuda uygunluk ve sıcak tutma özellikleri ile tasarlanırlar. Konfor arayanların tercihi yeni nesil ve modaya uygun tasarımlar ile üretilen termal giyim ürünlerinden yana oluyor.
Kışın Ayakları Sıcak Tutmanın Püf Noktaları: Termal Çorap
Kış aylarında havaların soğuması ile beraber vücudumuz hastalıklara açık hale geliyor. Kapalı ortam kullanımının artması ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasını hızlı olmasıyla hasta olma ihtimalimiz diğer aylara göre çok yüksektir. Kış aylarının olumsuz etkilerinden ve hastalıklardan korunmak için dış mekan aktivitelerinizi ertelemeyin.
Kış Aylarında Hastalıklardan Korunmanın 12 Altın Kuralı
Kış aylarında karşılaşılan soğuk hava ve yakın temasın artışı, bulaşıcı hastalıkların yayılma riskini artırabilir. Bu nedenle, bulaşıcı hastalıklardan korunmanın etkili yollarını sizin için inceledik. 
6 ADIMDA TERMAL İÇLİK BAKIMI
Soğuk hava koşullarında vücut sıcaklığını korumak ve konforu artırmak için mükemmel bir seçenek olan Termal İçlikler cilde uyumlu malzemeleri ve tasarımları sayesinde vücut ısınızı korur ve teri uzaklaştırır.
Okul Döneminde Çocuklara Sağlıklı Destek: Termal Atletlerin Faydaları
Termal atletler, özellikle okul döneminde çocukların sağlıklı gelişimine destek sağlayabilecek önemli araçlardan biridir. Bu atletler, vücut ısısını dengelemeye yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş özel kumaşlardan üretilmiş iç giyim ürünleridir.
Vücut Yapına Göre İç Giyim Ürünü Nasıl Seçilir ?
Doğru iç giyim seçimi, hem sağlık hem de konfor açısından oldukça önemlidir. Yanlış boyut, malzeme seçimi veya nefes almayan kumaşlar, cilt tahrişine, terleme problemlerine ve hatta enfeksiyon riskine neden olabilir. Bu nedenle, sağlıklı iç giyim seçiminde beş önemli faktöre dikkat etmek gerekir: doğru boyut seçimi, nefes alan kumaşlar, doğal materyaller, kaliteli malzeme seçimi ve Oeko-Tex sertifikalı ürün kullanımı.
İç Giyimde Konfor ve Tarzın Buluştuğu Ekonomik Paketler
Son yıllarda iç giyim sektörü, hem Kadınlar hem de Erkekler için tarz ve konforu bir araya getiren ürünlerle gelişim gösteriyor. Bu alanda öne çıkan markalardan biri olan Blackspade, kaliteli ve ekonomik paket seçenekleriyle dikkat çekiyor. Özellikle atlet, boxer ve slip modelleriyle iç giyimde yeni bir trend yaratıyor. Bu yazımızda, Blackspade'in Kadın ve Erkekler için sunmuş olduğu 2'li ve 3'lü ekonomik paketlerine yakından bakacağız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.