x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
BLACKSPADE’DEN ECORDING İŞ BİRLİĞİ İLE YARINA YOLCULUK
29.05.2023

BLACKSPADE’DEN ECORDING İŞ BİRLİĞİ İLE YARINA YOLCULUK

Çevreye duyarlı üretim yapmayı hedefleyen Blackspade, koleksiyonlarına sürdürülebilir ham maddeler kullanarak hayat veriyor. Ekolojik mahsullerden ve geri dönüştürülmüş elyaflardan elde edilen doğal iplikler , organik pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester kumaşlar ile  Blackspade’in sürdürülebilirlik yolculuğuna eşlik ediyor. Blackspade, ecording iş birliği kapsamında benimsediği sürdürülebilirlik felsefesini devam ettirmeyi amaçlıyor. Tohum topuna dönüşen her bir alışveriş dünyanın iyiliğini simgeliyor.

 Ecording Blackspade
 
Narkonteks Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tolga Narbay “Kurulduğumuz ilk günden itibaren sürdürülebilirlik markamızın temel yapı taşlarından biri oldu.
Tüm üretim ve tasarım sürecimizi bu felsefe doğrultusunda planlayarak hayata geçirdik. Sürdürülebilirlik hedeflerimizi geri dönüştürülmüş elyaflar ve sertifikalı organik kumaşlarla destekledik. Şimdi ise bizleri çok heyecanlandıran ecording iş birliği sayesinde müşterilerimizle beraber dünyanın iyiliği için birlikte adım atmaktan dolayı çok mutluyuz. Blackspade ailesi olarak ekosistemin iyileştirilmesine katkı sağlayacak çalışmalara devam etmeyi hedefliyoruz.” diyerek projenin uzun soluklu olacağının altını çiziyor.
Blog Son Eklenenler
Kışın Ayakları Sıcak Tutmanın Püf Noktaları: Termal Çorap
Kış aylarında havaların soğuması ile beraber vücudumuz hastalıklara açık hale geliyor. Kapalı ortam kullanımının artması ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasını hızlı olmasıyla hasta olma ihtimalimiz diğer aylara göre çok yüksektir. Kış aylarının olumsuz etkilerinden ve hastalıklardan korunmak için dış mekan aktivitelerinizi ertelemeyin.
Kış Aylarında Hastalıklardan Korunmanın 12 Altın Kuralı
Kış aylarında karşılaşılan soğuk hava ve yakın temasın artışı, bulaşıcı hastalıkların yayılma riskini artırabilir. Bu nedenle, bulaşıcı hastalıklardan korunmanın etkili yollarını sizin için inceledik. 
6 ADIMDA TERMAL İÇLİK BAKIMI
Soğuk hava koşullarında vücut sıcaklığını korumak ve konforu artırmak için mükemmel bir seçenek olan Termal İçlikler cilde uyumlu malzemeleri ve tasarımları sayesinde vücut ısınızı korur ve teri uzaklaştırır.
Okul Döneminde Çocuklara Sağlıklı Destek: Termal Atletlerin Faydaları
Termal atletler, özellikle okul döneminde çocukların sağlıklı gelişimine destek sağlayabilecek önemli araçlardan biridir. Bu atletler, vücut ısısını dengelemeye yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş özel kumaşlardan üretilmiş iç giyim ürünleridir.
Vücut Yapına Göre İç Giyim Ürünü Nasıl Seçilir ?
Doğru iç giyim seçimi, hem sağlık hem de konfor açısından oldukça önemlidir. Yanlış boyut, malzeme seçimi veya nefes almayan kumaşlar, cilt tahrişine, terleme problemlerine ve hatta enfeksiyon riskine neden olabilir. Bu nedenle, sağlıklı iç giyim seçiminde beş önemli faktöre dikkat etmek gerekir: doğru boyut seçimi, nefes alan kumaşlar, doğal materyaller, kaliteli malzeme seçimi ve Oeko-Tex sertifikalı ürün kullanımı.
İç Giyimde Konfor ve Tarzın Buluştuğu Ekonomik Paketler
Son yıllarda iç giyim sektörü, hem Kadınlar hem de Erkekler için tarz ve konforu bir araya getiren ürünlerle gelişim gösteriyor. Bu alanda öne çıkan markalardan biri olan Blackspade, kaliteli ve ekonomik paket seçenekleriyle dikkat çekiyor. Özellikle atlet, boxer ve slip modelleriyle iç giyimde yeni bir trend yaratıyor. Bu yazımızda, Blackspade'in Kadın ve Erkekler için sunmuş olduğu 2'li ve 3'lü ekonomik paketlerine yakından bakacağız.
BLACKSPADE’DEN ECORDING İŞ BİRLİĞİ İLE YARINA YOLCULUK
Yaşamın her anında konforu ve rahatlığı hissettiren koleksiyonlar tasarlayan Blackspade, küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir çözümler geliştiren sosyal girişim ecording ile bir araya geliyor. İş birliği kapsamında Blackspade mağazalarından ve Blackspade.com.tr online alışveriş sitesinden yapılan her alışveriş bir tohum topuna dönüşüyor.
İlkbahar Sezonunun Trendleri
İlkbaharın gelmesiyle birlikte yeni sezonun trend parçaları raflardaki yerini alıyor. Blackspade, birbirinden şık ve konforlu modellerle yeni sezon ev giyim ve iç giyim modasına damgasını vuruyor. Her tarza uyan zamansız tasarımların trendlere uygun renk ve desenlerle harmanlanmasıyla oluşturulan koleksiyon, kadınlara ve erkeklere hitap eden ürün seçenekleri sunuyor. İlkbaharı konforlu, şık ve kullanışlı giyim ürünleri ile karşılamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Blackspade’in farklı kategorilerde sizlerin beğenisine sunduğu yeni sezon ürünlerini keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.