x
Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Kapat
Sepet
Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı
19.09.2022

Okula Dönüş Hazırlıkları Başladı

Okulda Dönüş Hazırlıkları Başladı

Okula Dönüş Alışverişi

Eylül ayının gelmesi ile başlayan okula dönüş alışverişi, birçok ihtiyacı tamamlaması açısından önemlidir. Hangi sınıfa başlarsa başlasın, çocukların ihtiyaç duyduğu okul malzemeleri ve kıyafetler için zaman kaybetmeden harekete geçmek gerekir. Kırtasiye ürünleri de okul için seçilen giysiler de çocukların rahat hareket etmesini sağlayacak, sağlıklı kumaşlardan üretilen ürünlerden seçilmelidir. Burada da özellikle kumaşların yapısı ve terleme durumunda hastalıkları önlemesi açısından çocuk iç giyim ürünleri ön plana çıkar. Doğal ve organik iç giyim parçaları okul kıyafetinin konforunu artırırken, sıcak havalarda terin vücuttan atılmasını, soğuk havalarda ise vücut ısısının korunmasını sağlar. Bu açıdan doğru iç giyim ürününün seçimi, en az dış giyim kadar değerlidir.

Okul Kıyafetlerinde İç Giyimin Önemi

Okul kıyafetleri ister yazlık, ister kışlık olarak seçilsin; iç giyim tercihleri hareket serbestliğinde büyük pay sahibidir. Erkek çocuk boxer, erkek çocuk atlet, kız çocuk atlet ve iç giyim ürünleri ile çoraplar kullanım rahatlığı, esneme yapmayan doku, uzun saatler dayanıklılık sunmalıdır. Ayrıca iç giyim ürünleri vücuda büyük ya da küçük olacak şekilde seçilirse hem konfor hem de ısı transferinde etkisiz olabilir. Cilde temas eden ilk ürün olan bu parçaların seçiminde cilt hassaslığı, alerji durumu ve hava koşulları ana belirleyici faktörlerdir. Soğuk kış günleri için ise termaller fayda sağlar.

Çocuk Termal Ürünleri

Termaller, tüm hava şartları için kullanıma uygun teknolojiye sahiptir. Çocuk termal giyim ürünleri, sıcak havalarda terin dışa doğru itilmesi ile vücudun ıslak kalmasını engeller. Böylece pamuklulara oranla vücut daha kısa süre ıslak kalır. Çocuk termal içlikler kış aylarında ise vücut ısısını ve nemini koruma özelliğine sahiptir. Birçok seviyede kumaş türüne sahip bu ürünler, hareket kolaylığı ve hava transferi sağlamak adına vücuda uygun bedende seçilmelidir.

Okula dönüş alışverişinde iç giyim ve termaller, her mevsim sağlık ve konfor sunduğu için büyük önem taşır. Siz de Blackspade çocuk koleksiyonunda aradığınız tüm iç giyim ve termal ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Blog Son Eklenenler
Kışın Ayakları Sıcak Tutmanın Püf Noktaları: Termal Çorap
Kış aylarında havaların soğuması ile beraber vücudumuz hastalıklara açık hale geliyor. Kapalı ortam kullanımının artması ve bulaşıcı hastalıkların yayılmasını hızlı olmasıyla hasta olma ihtimalimiz diğer aylara göre çok yüksektir. Kış aylarının olumsuz etkilerinden ve hastalıklardan korunmak için dış mekan aktivitelerinizi ertelemeyin.
Kış Aylarında Hastalıklardan Korunmanın 12 Altın Kuralı
Kış aylarında karşılaşılan soğuk hava ve yakın temasın artışı, bulaşıcı hastalıkların yayılma riskini artırabilir. Bu nedenle, bulaşıcı hastalıklardan korunmanın etkili yollarını sizin için inceledik. 
6 ADIMDA TERMAL İÇLİK BAKIMI
Soğuk hava koşullarında vücut sıcaklığını korumak ve konforu artırmak için mükemmel bir seçenek olan Termal İçlikler cilde uyumlu malzemeleri ve tasarımları sayesinde vücut ısınızı korur ve teri uzaklaştırır.
Okul Döneminde Çocuklara Sağlıklı Destek: Termal Atletlerin Faydaları
Termal atletler, özellikle okul döneminde çocukların sağlıklı gelişimine destek sağlayabilecek önemli araçlardan biridir. Bu atletler, vücut ısısını dengelemeye yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş özel kumaşlardan üretilmiş iç giyim ürünleridir.
Vücut Yapına Göre İç Giyim Ürünü Nasıl Seçilir ?
Doğru iç giyim seçimi, hem sağlık hem de konfor açısından oldukça önemlidir. Yanlış boyut, malzeme seçimi veya nefes almayan kumaşlar, cilt tahrişine, terleme problemlerine ve hatta enfeksiyon riskine neden olabilir. Bu nedenle, sağlıklı iç giyim seçiminde beş önemli faktöre dikkat etmek gerekir: doğru boyut seçimi, nefes alan kumaşlar, doğal materyaller, kaliteli malzeme seçimi ve Oeko-Tex sertifikalı ürün kullanımı.
İç Giyimde Konfor ve Tarzın Buluştuğu Ekonomik Paketler
Son yıllarda iç giyim sektörü, hem Kadınlar hem de Erkekler için tarz ve konforu bir araya getiren ürünlerle gelişim gösteriyor. Bu alanda öne çıkan markalardan biri olan Blackspade, kaliteli ve ekonomik paket seçenekleriyle dikkat çekiyor. Özellikle atlet, boxer ve slip modelleriyle iç giyimde yeni bir trend yaratıyor. Bu yazımızda, Blackspade'in Kadın ve Erkekler için sunmuş olduğu 2'li ve 3'lü ekonomik paketlerine yakından bakacağız.
BLACKSPADE’DEN ECORDING İŞ BİRLİĞİ İLE YARINA YOLCULUK
Yaşamın her anında konforu ve rahatlığı hissettiren koleksiyonlar tasarlayan Blackspade, küresel iklim krizine karşı sürdürülebilir çözümler geliştiren sosyal girişim ecording ile bir araya geliyor. İş birliği kapsamında Blackspade mağazalarından ve Blackspade.com.tr online alışveriş sitesinden yapılan her alışveriş bir tohum topuna dönüşüyor.
İlkbahar Sezonunun Trendleri
İlkbaharın gelmesiyle birlikte yeni sezonun trend parçaları raflardaki yerini alıyor. Blackspade, birbirinden şık ve konforlu modellerle yeni sezon ev giyim ve iç giyim modasına damgasını vuruyor. Her tarza uyan zamansız tasarımların trendlere uygun renk ve desenlerle harmanlanmasıyla oluşturulan koleksiyon, kadınlara ve erkeklere hitap eden ürün seçenekleri sunuyor. İlkbaharı konforlu, şık ve kullanışlı giyim ürünleri ile karşılamak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Blackspade’in farklı kategorilerde sizlerin beğenisine sunduğu yeni sezon ürünlerini keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.