Blackspade Kadın Korse

Blackspade Kadın Korse

Blackspade Kadın Korseleri ile Kusursuz Görünüm

Blackspade Kadın korse modelleri vücudunuzu ince gösterirken, gün boyu rahat olmanızı sağlayacak kusursuz bir görünüm sağlıyor.

Blackspade’in sunduğu kadın korse modelleri ile formda görünme şansına kavuşabilirsiniz. Kalça ve karın bölgesi için yüksek toparlama gücüne sahip detaylarla tasarlanan kadın korse seçenekleri, fazlalıklarınızı saklamanıza yardımcı olur. Hijyen sağlamak amacıyla ağ bölgesi ikinci bir kat havlu dokuma ile üretilen modeller, konforlu ve sağlıklı kullanım sunar.

Body Control Illusion Koleksiyonu

Koleksiyon ürünleri; karın, kalça, mide ve basen kısmı gibi değişik bölgelerin toplanmasını sağlayan kadın korse modelleri ile ihtiyaçlarınızı karşılar. Ürünler, üstün şekillendirme özelliğine sahip pamuk, modal ve elastan kumaştan üretilir ve gün boyu rahat kullanım imkânı tanır. Lazer kesim ve flok uygulama ile üretilen kadın korse seçenekleri iz bırakmadığı gibi kayma da yapmaz. Body Control Illusion Koleksiyonu korse modelleri sayesinde 1 bedene kadar incelmeniz mümkündür. Karın bölgesinde ekstra toplanma desteği sunan ürünler ile fazlalıklarınızı kolayca saklayabilirsiniz. Korselerinizi, koleksiyonda yer alan sıkılaştırıcı kadın korse atlet modelleri ile tamamlayabilirsiniz.

Blackspade Kadın korse modelleri maksimum konfor ile daha ince görünmenizi sağlıyor. Toplayıcı ve şekillendirici özellikleri dikişsiz kesimleri ile dış giyim ürünleri ile zarif bir şekilde bütünleşerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. 

Blackspade korse modelleri 3 boyutlu tasarımı ve transfer baskı etiketi sayesinde cildinizi tahriş etmiyor. Sentetik ürünlerdeki gibi kaşıntı, terletme yapmıyor. Hava alan pamuklu kumaşıyla ve giyim konforunu arttıran özel dikiş teknikleri ile diğer korse ürünlerinde bulamayacağınız ekstra konfor ve gün boyu rahatlık sağlıyor.

Body Control Illusion Koleksiyonu

Vücudunuzun ihtiyacına göre korse modellerinden seçim yaparak bel, karın, basen, kalça, bacak hatlarınızın daha ince ve formda gözükmesini sağlayabilirsiniz. Slip korse, şort korse, bel ve karın korse, bacak ve karın korse, body korse, atlet korse modelleri ile vücudunuzda dilediğiniz ince görünüme sahip olabilirsiniz. Blackspade atlet korseyi, bel bölgenize destek amaçlı da kullanılabilirsiniz. 

Model Açıklamaları:

1476 – Kalça ve karın bölgesinin toplanması için önerilebilir.

kalça ve karın bölgesi için kadın korse

1478 – Kişinin kendi sütyeni ile kullanabileceği bu model, kalça ve göğüs altına kadar karın bölgesinin toparlanması için önerilebilir. Alttan çıt-çıtlı body olarak tasarlanmıştır. Askıları ayarlanabilir ve çıkarılabilir.

kalça ve göğüs altına kadar karın bölgesini toplayan kadın korse

1479 – Kalça, karın, basenler ve bacakların toparlanması için önerilebilir.

kalça, karın, basenler ve bacakların toparlanması için kadın korse

1480 – Kalça ve Gögüs altına kadar karın bölgesinin toparlanması için önerilebilir.

kalça ve gögüs altına kadar karın bölgesinin toparlanması için kadın korse

1481 – Karın bölgesinin toparlanması için önerilebilir.

karın bölgesinin toplanması için kadın korse

Body Control Cotton Koleksiyonu

Koleksiyonun sunduğu kadın korse modelleri pamuklu kumaştan üretildiği için gün boyu kullanma rahatlığı sağlar. Terletmeyen, yüksek toplama ve şekillendirme özelliğine sahip olan modeller 2. kat havlu ağ detayıyla tasarlanır. Koleksiyonun, kalça ve göğüs altına kadar olan bölgeyi toplamak ve karın bölgesi için tasarlanan ürünleri mevcuttur. Bel bölgesinin kaymaması için lastik üzerine ikinci kat silikon kullanılarak üretilen koton kumaş detaylı modeller, konforlu kullanım imkânı tanır. Body Control Cotton Koleksiyonu ürünleri ile pamuklu kumaş korse kullanma rahatlığını keşfedebilirsiniz.

31 Mart 2020
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.